Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

evet canım ya hastaneyle arada bir fark kalmıyormuş, dşarda daha ucuza getireceğimi de sanarak yanılıyormuşum bunu da öğrendiğim iyi oldu.. bildiklerini paylaştığın için teşekkür ederim, özellikle bu konuda bilgi paylaşımı çok önemli, mesajları okuyunca anladım, insanlar ne paralar dökmüş boşa gitmiş. o yüzden en çok memnun kalınan hangisi diye araştırıyorum işte. şimdilik senin gittiğin en iyisi gibi duruyor. daha fazla kararsızlık yapmayıp bi yerden başlıcam ben de artık.
bu arada son bir şey soracağım,fazla olmaz isem. medi'de ışını az veriolar seansları uzatıyorlar gibi bişiler yazmış bazıları. hastaneler de ortalama 5-6 seans dediler hep, mediye falan 8.seansa gidiyorum diyen çok insan var gibi geldi bana. bunun gerçeklik payı olabilir mi ki?? sen hiç öyle bi işgüzarlık sezdin mi ya da çevrende var mı böyle şeyler diyen.
teşekkürler şimdiden cevap için:KK66:

evet canım ya hastaneyle arada bir fark kalmıyormuş, dşarda daha ucuza getireceğimi de sanarak yanılıyormuşum bunu da öğrendiğim iyi oldu.. bildiklerini paylaştığın için teşekkür ederim, özellikle bu konuda bilgi paylaşımı çok önemli, mesajları okuyunca anladım, insanlar ne paralar dökmüş boşa gitmiş. o yüzden en çok memnun kalınan hangisi diye araştırıyorum işte. şimdilik senin gittiğin en iyisi gibi duruyor. daha fazla kararsızlık yapmayıp bi yerden başlıcam ben de artık.
bu arada son bir şey soracağım,fazla olmaz isem. medi'de ışını az veriolar seansları uzatıyorlar gibi bişiler yazmış bazıları. hastaneler de ortalama 5-6 seans dediler hep, mediye falan 8.seansa gidiyorum diyen çok insan var gibi geldi bana. bunun gerçeklik payı olabilir mi ki?? sen hiç öyle bi işgüzarlık sezdin mi ya da çevrende var mı böyle şeyler diyen.

Vücut bölgesi ortalama 6-8 seanstır. Yüz ise 10 seansın üzerine kesin çıkar.

Bana 18j verildi, alexin candela modeli zaten maximum 20 joule dediler. aslına bakarsan gözümle görmedim 18 joule nerede yazdığını. Bu noktada doktorumuza şunu soralım, cihazın neresinde yazıyor bu değer? Vücudumda çok ağrı acı hissetmedim ama yüzümde resmen sıçradım ve gözümden yaş geldi bilmiyorumkismile yüz daha hassas olduğu için. Hastanelerde kişiyi görmeden 5-6 seans demekle hata yapıyorlar bence :/ çünkü eğer esmer tenliysen 5-6 seanstan fazla sürer kesinlikle. Ben araştırmalarımda lazerin kesinlikle kişiye has bir uygulama olduğunu öğrendim, aslında herkesin tecrübesi kendine has oluyor ve insanlar burda paylaşım yaparken, bir çoğu vücut ve kıl özelliklerini yazmamışlar, kullanılan cihazıda yazmamışlar, lazer bende işe yaramadı diyip kestirip atmışlar :/ Ben medslimde herhangi bir işgüzarlık sezmedim canım, ticari kaygı güden bir işletmede değil anladığım kadarıyla, çünkü ince kıllara veya ayva tüylerine kesinlikle yapmayız dediler... her seansatan sonra ücretsiz kontrol seansı var dediler, yanii bence şimdilik oryla ilgili bir problem yok, umarım gönlünün yattığı bir yer seçer ve en kısa zamanda kurtulursun sevgiler.... ( Soru sormaktan çekinme, yardımcı olmak isterim canım)

Medislim de bende ticari kaygı görmedim açıkcası çünkü inanılmaz çok müşterileri var ve genelde hepsi referansla geliyor..Bende mesela ilk görüşmemden çıkarken asansörde orda karşılaştığım kişilere bin tane soru sordum:)))Hepside olumlu yanıtlar vermişti.Dalga boyunu bilmiyorum o kadar araştırmıyorum açıkcası ama ben gidişattan memnunum..Umarım herkes umduğu sonuçları elde eder..
Hayırlı Cumalar bu arada arkadaşlar..

Bana 18j verildi, alexin candela modeli zaten maximum 20 joule dediler. aslına bakarsan gözümle görmedim 18 joule nerede yazdığını. Bu noktada doktorumuza şunu soralım, cihazın neresinde yazıyor bu değer? Vücudumda çok ağrı acı hissetmedim ama yüzümde resmen sıçradım ve gözümden yaş geldi bilmiyorumkismile yüz daha hassas olduğu için. Hastanelerde kişiyi görmeden 5-6 seans demekle hata yapıyorlar bence :/ çünkü eğer esmer tenliysen 5-6 seanstan fazla sürer kesinlikle. Ben araştırmalarımda lazerin kesinlikle kişiye has bir uygulama olduğunu öğrendim, aslında herkesin tecrübesi kendine has oluyor ve insanlar burda paylaşım yaparken, bir çoğu vücut ve kıl özelliklerini yazmamışlar, kullanılan cihazıda yazmamışlar, lazer bende işe yaramadı diyip kestirip atmışlar :/ Ben medslimde herhangi bir işgüzarlık sezmedim canım, ticari kaygı güden bir işletmede değil anladığım kadarıyla, çünkü ince kıllara veya ayva tüylerine kesinlikle yapmayız dediler... her seansatan sonra ücretsiz kontrol seansı var dediler, yanii bence şimdilik oryla ilgili bir problem yok, umarım gönlünün yattığı bir yer seçer ve en kısa zamanda kurtulursun sevgiler.... ( Soru sormaktan çekinme, yardımcı olmak isterim canım)
Candela lazerde ön tarafında dokunmatik bir ekran vardır o ekranda uygulanan enerji, soğutma seviyeleri, atış sayısı gibi parametreler önemlidir. Ama doz konusuna çok da takılmayın, çünkü her zaman en yüksek doz en iyi doz demek deildir. Her cilt için uygun şartlar oluşursa maximum doz çalışılması gerekir.a.s.

hastaneler seans söylemedi zaten de ben zorladım ortalama falan dedim 6seans diyenler oldu. ama mesajları okuyunca bu işin o kadar kolay olmadığını görüp yıldım biraz... çok para çok zaman :KK43: böylesi kesin çözüm diye düşünüyor insan eyvallah diyor ama, yanlış uygulamalar bu kesin çözümü de getirememiş çok insanda da..
neyse teşekkür ederim cevaplar için..cevap veren herkese.. a.s.
umarım ben de karar verip kurtulurum artıkkkk:a015:

yaşasın benim gibi soran biri daha varmış kaydirigubbakcemile3
bende de genitali 18 ile göbeği 16 ile çalıştıklarını söylediler buarada ben de 5 gün sonra kontrol seansıma gidicem
medslimden gelişmelere devam :KK70:

Bence herkes sormalı kaydirigubbakcemile3 bilmediğimiz konular napalım araştırmadan kesinlikle başlamamak gerek bu işe :lepi: bu arada benim 5 gün oldu dökülme yok ama çektiğimde kopuyo, ne zaman dökülcek bunlar bilmiyorumkismile çok sabırsızımmm :gitme:

Miacım ilkinde çok geç dökülüyor endişelenme canım benimki 15 20 sürdüohaoldumsmile

Sağol bilgi için duygucum :gitme: ilk defa bugün kopmalar başladı, sadece denemek için çektim bir iki tane elimde kaldı bilmiyorumkismile 15 güne razıyım yeterki dökülsün, kontrol seansına kadar dökülsün istiyordum çünkü bilmiyorumkismile İlk seansta sanırım insan sabırsız oluyor :hulya:

medislim neden bukadar ucuz ozaman ben görüşmeye gittiğimde doktor bir bey vardı garantisi yok bitmeyebilir ve iz kalabilir bunları göze almak lazım dedi açıkçası güvenemedim

medislim neden bukadar ucuz ozaman ben görüşmeye gittiğimde doktor bir bey vardı garantisi yok bitmeyebilir ve iz kalabilir bunları göze almak lazım dedi açıkçası güvenemedim

Medslim i ucuz bulman ilginç bilmiyorumkismile bence tüm vücut tek seans 800 - 900 tl pek ucuz bir fiyat değil çünkü :/ Bitme garantisi vermiyorlar çünkü lazerde bitme garantisi diye birşey yok, bitmeme ihtimali herzaman için var... a.s.

Oysa ben diyorum ki iğneli epilasyonda uzmanını bulduğunuz taktirde bitme garantisi de var leke kalmama garantisi de. Ya kusura bakmayın bu tür söylemlerde bulunmama kararı almıştım aslında ama yine tutamadım kendimi.. Neyse tercih sizin tabii iyi akşamlar diliyorum.

Medslim i ucuz bulman ilginç bilmiyorumkismile bence tüm vücut tek seans 800 - 900 tl pek ucuz bir fiyat değil çünkü :/ Bitme garantisi vermiyorlar çünkü lazerde bitme garantisi diye birşey yok, bitmeme ihtimali herzaman için var... a.s.

cnm arkadasın biri bütün hastaneler dahil fiyatları yazmış şöyle bir bakacak olursan izmirdeki genel lazer epilasyon fiyatlarına,en ucuzu medslim kalıyor peki neden ?

hem hiçbir test istenmeden bu işe girişilmesi hemen atış yapalım denmesi bana cok mantıksız geliyor açıkçası bence hormon tahlili istemeliler belki bende yoğun bir hormon dengesizliği var,senelerce lazermi yaptırıcam bu durumda? yada 8-10 seans gidip işe yaramadı deyip paraları çöepmi atıcam? bunu ben biliyorum tamam ama bilmeyen insanlarımızda cok hiç yönlendirmiyorlar insanları bu konuda,leke kalabilir tüyler bitmez,ozaman lazerin ne anlamı kaldıki?

cnm arkadasın biri bütün hastaneler dahil fiyatları yazmış şöyle bir bakacak olursan izmirdeki genel lazer epilasyon fiyatlarına,en ucuzu medslim kalıyor peki neden ?

hem hiçbir test istenmeden bu işe girişilmesi hemen atış yapalım denmesi bana cok mantıksız geliyor açıkçası bence hormon tahlili istemeliler belki bende yoğun bir hormon dengesizliği var,senelerce lazermi yaptırıcam bu durumda? yada 8-10 seans gidip işe yaramadı deyip paraları çöepmi atıcam? bunu ben biliyorum tamam ama bilmeyen insanlarımızda cok hiç yönlendirmiyorlar insanları bu konuda,leke kalabilir tüyler bitmez,ozaman lazerin ne anlamı kaldıki?

Bu işi doğru dürüst yapan merkezlerde doktorlar da bu işin uzmanı olmalılar. Normal şartlar altında bu konununn uzmanı bir doktor ilk görüşmede kişide hormonal bir problemden şüphelenirse hormon tahlili istemeli. Bunun dışında herkese hormon tahlili son derece gereksiz ve maliyetli olur. O sebeple ilk görüşmelern hatta tüm tedavilerin mutlaka doktor eşliğinde yapılması en doğru uygulamalardır.

Bana hormon testi yaptırmalısın dediler :/ Ben oraya referans alarak başladım, memnun olan çok kişi gördüm, çevremde de giden vardı, sitedende olumlu şeyler okudum, bilemiyorum seçim senin canım. Kullandıkları cihazlarda son model alexsandrite lazerler, 6 yıldır bu işi yapan uzman kişiler ve doktorlar yapıyorlar lazeri.. Herkes araştırmasını yapıp gönlünün yattığı ve inandığı yere yaptırsın tabikii .. sevgiler...:1hug:

Bu arada benim 11 gün oldu koltuk altım %70 döküldü yüzümdekilerde %30 gibi bir dökülme var. yüzümü yıkadığımda bile elimde kalıyo tüyler :/ kopuyorlar mı bunlar yoksa kökten mi çıkıyor acaba :/

Sağol bilgi için duygucum :gitme: ilk defa bugün kopmalar başladı, sadece denemek için çektim bir iki tane elimde kaldı bilmiyorumkismile 15 güne razıyım yeterki dökülsün, kontrol seansına kadar dökülsün istiyordum çünkü bilmiyorumkismile İlk seansta sanırım insan sabırsız oluyor :hulya:

Haklısın canım sabırsızlanıyor insan ama bol bol kese yap ve bebe yağı kullan hızlandırıyor canım..

Medislim ucuz değil canım piyasayla aşağı yukarı aynı fiyatlar..Tek farkı inanılmaz çok müşterileri var..Bende çok araştırdım 50 100 ytl farkediyor diğerleri ile ama bir dakika boş durmadan çalışıyorlar...
Ben daha önce lazerle yüzümü bitirdiğim için çok gveniyorum tabi yaşadığım için herkesin kendi tercihi:lepi:

Aynen katılıyorum buyrunnnnnnnnn

Merhaba kızlar, ben geçen yıl mayıs ayında tüm genital için lazer epilasyona başladım, 7. seansım bitti %90 bitti diyebilirim, kalan %5 çok çok ince seyrek bir alanda, sadece %5lik bir kısım eski hali gibi duruyor. Şubatta kontrol atışı için tekrar gidicem. Bu arada Murat Birinci güzellik merkezinde (Balçova) yaptırdım. Bitme garantili 600 tl ye anlaşmıştım.Aslında o dönem baya araştırma yapmıştı annem ama cihazın türünü sordu mu hatırlamıyorum. Şimdi bu ipl olayını ilk defa duydum mesela onların kullandığı alet nedir hiç bir fikrim yok. Bi dahaki gidişimde mutlaka soracağım. Umarım kötü bir süprizle karşılaşmam. Bu arada merkez gayet temiz ama son 1-2 seanstır görevli bayan beni atlatmaya çalışıyor, yok cihaz başlığı bozuk bugün gibisinden, son seansta da aa bugün randevunuz mu vardı not almamışım o zaman falan şeklinde ayak yaptı. Sanırım bitme garantili olduğu için başından savmaya çalışıyor. Yani bitme garantili anlaşan arkadaşlara da ders olsun mutlaka bir anlaşma imzalayın hatta gerekirse merkezin sahibinden bizzat söz ve imza alın. Sonra insanların peşinden koşmak zorunda kalmazsınız.

ben de geçen ay clinic a plusta ilk seansıma gittim.fiyatları medislimle aynı ama ben daha hijyen ve daha ciddi bulduğum için clinic de devam kararı aldım.bayan doktorla yaklaşık bir saat öngörüşme yaptım.tüm bacak istediğim halde tüyleri seyrek ve ince olduğu için paranıza yazık olur gerek yok dedi.sadece üst bacağın iç tarafını ve genitali yaptırın bence dedi.bu da bende büyük bir güven uyandırdı.uygulamayı da doktorlar yapıyor üstelik.
tucii, diğer başlıkta sormuşsun buradan cevap vereyim.ben de buğday tenliyim.yıllardır yüzümde ki tüylerden şikayetçiydim.ayva tüylerim vardı fakat uzunlardı.ilk 9 senasımı ıpl lazer ile yaptırdım.belki %10 azaldı.lekeleri de cabası kaldı.sonra sanırım alexandrite la devam ettim.ilk birkaç seans para aldılar sonra tüylerimde azalma olmadığı için uzun bir süre parasız gittim.her seans arası 2-3 aya kadar uzadı.şu an tüylerimin yarıdan fazlası gitti renkleride sarı.tamamen bitmediler ama ciddi oranda azaldı.birkaç kez daha gidince daha iyi olacak sanırım.ama yüzümde lekeler oldu.bu arada merkez son birkaç seanstır benden 50 tl para alıyor.muhtemelen 20 seansı geçtim ama bayağı rahatım artık en son 29 ekimde yaptırmıştım....bana biter diye garanti vermemişlerdi.özellikle yüz bölgesi inatçı bir bölgedir.direnebilir demişlerdi.dürüstlükleri konusunda içim rahat.ama clinic a plusda ki dr ben sizin yüzünüze lazer yapmam dedi....

X