Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

canım bence yüzde en etkili yöntem iğneli epilasyon. ama buna herkes dayanamıyo. lazer de de sadece diode lazer.ama yüz bölgesinde lazer için tüyleri bekletrken problem oluyo öyle dolşamak zor. ben o yüzden iğneliyle başaçıkabilmiştim yüzümde.alexle sakın yaptırma çünkü cansız tüyleri uyandırma riski var ve bunu konu ile ilgili kime sorarsan sor evet var o risk diyo aklında olsun...
iğneli epilasyon gerçekten çok etkili fakat çok acıyor bende kabuk kabuk oluyor günlerce şiş kalıyor o bölge. bir de benim Ipl yüzünden kılım çok arttı. iğneli ile yaptırmak daha zor olur benim için. diode yapan bir yer biliyor musun canım izmir'de?

iğneli epilasyon gerçekten çok etkili fakat çok acıyor bende kabuk kabuk oluyor günlerce şiş kalıyor o bölge. bir de benim Ipl yüzünden kılım çok arttı. iğneli ile yaptırmak daha zor olur benim için. diode yapan bir yer biliyor musun canım izmir'de?

tatlım araştırırken diode lazer ile karşılaştığım yerleri söylüyorum;

***mediderm yani hepimizin bildiği medislim oluyo...
***şifa hastanesi
***novara
***nutra system
***nets club

fiyatlarını bilmiyorum canım.araştırıken arayıp cihazlrını öğrendiğim yerlerden bazıları bunlarda diode lazerle karşılamıştım..

tatlım araştırırken diode lazer ile karşılaştığım yerleri söylüyorum;

***mediderm yani hepimizin bildiği medislim oluyo...
***şifa hastanesi
***novara
***nutra system
***nets club

fiyatlarını bilmiyorum canım.araştırıken arayıp cihazlrını öğrendiğim yerlerden bazıları bunlarda diode lazerle karşılamıştım..
çok teşekkürler :)
bende detaylı olarak clinicaplus la konuştum. onlarda diode kullanıyormuş. hem medislimle hem de clinicaplus ile görüşmeyi düşünüyorum bayramdan sonra. bakalım hayırlısı :)

gumushum klineste ödemeyi yaparken tek slip geçirip bankadan böldürttüm demişsin ya bunu nasıl yaptın? böyle bir uygulama her bankada var mı? nasıl yaptırılıyor? 1700 ödemiştin değil mi?

gumushum klineste ödemeyi yaparken tek slip geçirip bankadan böldürttüm demişsin ya bunu nasıl yaptın? böyle bir uygulama her bankada var mı? nasıl yaptırılıyor? 1700 ödemiştin değil mi?

cnm en iyisi gidip yüzyüze görüşmek bende kredi kartı kullanmıyorum paranın hepsinide nakit veremem en iyisi bayramdan sonra gidip şartları konuşmam olucak kampanya fiyatı uygun yoksa diğer türlü bu bölgeler seans başı çok pahalı oluyor yaptıramam sanırım:KK17:

cnm en iyisi gidip yüzyüze görüşmek bende kredi kartı kullanmıyorum paranın hepsinide nakit veremem en iyisi bayramdan sonra gidip şartları konuşmam olucak kampanya fiyatı uygun yoksa diğer türlü bu bölgeler seans başı çok pahalı oluyor yaptıramam sanırım:KK17:

evet ben de gidip görüşmeyi düşünüyorum
olmazsa novaraya başlayacağım
600 demişlerdi tekrar gidip görüştüm en son 400 e bıraktılar
novrada da tüm lazer çeşitleri var
orası da mantıklı geliyor
ama giden kimseyi duymadım forumda

evet ben de gidip görüşmeyi düşünüyorum
olmazsa novaraya başlayacağım
600 demişlerdi tekrar gidip görüştüm en son 400 e bıraktılar
novrada da tüm lazer çeşitleri var
orası da mantıklı geliyor
ama giden kimseyi duymadım forumda

Canım ben topiği baştan sona okuduğum için.yorumlardan çıkarttığım sonucu söyleyeyim sana.novara denilen yer.çok ilgisizmiş epilasyon yapan bayanlar suratsızın tekiymiş,yani paranla rezil olma durumu.medslim de çok kalabalıkmış,çalışanları iyi olsada kalabalık olduğundan,biran önce postalıyorlarmış,birde randevularına hiçbir zaman tam alınmıyormuşsun,sen zamanında gitsende yarım saat bi saat rötarlı alıyorlarmış.

Sanada tavsiyem önemli olan parasının az olması değil ki adam istedikten sonra senin 8 seansı 12 seansa çıkartır.aradaki fazlalığı alır.yani beni yanlış anlama ben sonuçta hiçbirine gitmedim ama ticari kaygı varsa bunu yapanlarda çok.yorumları aklını karıştırmak için yazmadım arkadaşım .ama topikte olanlar bunlar olumsuz yorumları yani.tabi sen bilirsin umarım kafana göre bi yer bulur ve anlaşırsın.

canım 2000 tl ödedim ben. ilk gittiğimde anlaşınca 200 ödedim sonra ilk seansımdan sonra 1800tl ödedim toplam 2000 yani.finansbankın kartında öyle bi özellik var :KK66: ama komisyon koyuyo banka bi miktar. ama ödemesi daha kolaydı benim açımdan. hepinize iyi bayramlar kızlar!!!!

medisslim mi ...
şifa hastanesi mi önerirsiniz öteki merkezler hakkında çok şüphede kaldım belimi ve genital bölgemi yaptırmak istiyorum beyaz tenliyim ve kıllarım aldırmaya devam ettiğim için sert kalın ve siyahlar tabiki :KK43: ama belimde özellikle arkamdaki kıllar çok rahatsız ediyor bni almak da çok zor oluyor hele göbek kısmı kahroluyorum :KK43: birde çalıştığım için haftasonu gidebileceğim bir yer olmalı ama doktorlar haftasonu olurmu bilmiyorum :KK43:
kızlar yardım edin nasıl kurtulcam ben bu kıllardan.
ayda bir hamamda aldırıyorum ağdayla çok zaman almıyor cüzzi de fiyatı var.ama hiç çıkmamasını istiyorum artık lütfeeennn çıkmayıınn :KK43:

eczreyrey sakın beline başlama..asla tavsiye etmiyorum. yani genelde biçok kişinin bel kısmında tüy olabilir bu çok normal ama lazere başlarsan onlar azalmaz ve daha yayılıp uzamaya başlarlar.. Sonuç tam bi felaket olur bence.

canım 2000 tl ödedim ben. ilk gittiğimde anlaşınca 200 ödedim sonra ilk seansımdan sonra 1800tl ödedim toplam 2000 yani.finansbankın kartında öyle bi özellik var :KK66: ama komisyon koyuyo banka bi miktar. ama ödemesi daha kolaydı benim açımdan. hepinize iyi bayramlar kızlar!!!!

hemşerim nasıl gidiyor epilasyon.sonuçları hiç paylaşmıyorsun.bu arada bende bayramdan sonra gidicem inşallah.bu arada senin ve diğer tüm arkadaşların kurban bayramını kutlar.büyüklerimin ellerinden,küçüklerimin yanaklarından öperim:::)))

HERKESE İYİ BAYRAMLAR:KK71:

eczreyrey sakın beline başlama..asla tavsiye etmiyorum. yani genelde biçok kişinin bel kısmında tüy olabilir bu çok normal ama lazere başlarsan onlar azalmaz ve daha yayılıp uzamaya başlarlar.. Sonuç tam bi felaket olur bence.

ama canım inanki kaş kılı gibi çok kalın ve ser zaten yayılmış durumdalar :KK43:

arkadaşlar 1 sene önce izmirden bursaya taşındım.uzun zaman izmirde lazer epilasyon için araştırmalar yapmıştım size tek tek fikrimi söyleyeyim izmirde bu işi 2 firma lazeri bilerek yapıyor 1.medislim şimdiki adıyla mediderm 2 şifa hastanesi.Ben şahsen medislimi öneririm burada bursa dan bile arkadaşlarımı yolladım çok memnunlar çünkü ikili soğutma sistemlerine sahipler ve 3-4 doktor içlerinde dermatolog ve plastik cerrahda var sürekli klinikte hastalarla ilgileniyor.şifa hastanesi ve medislim dışında alex kullanıpta dilediğin anda dermatologun ve plastik cerrahın olduğu başka yer izmirde yok.Olanlarda sadece tabelalarda yaıyor.Şifa hastanesi medislimden biraz daha pahallı medislimde ise çok fazla cihaz olduğu için fiyatları çok daha uygun.herkeze iyi bayramlar

hemşerim nasıl gidiyor epilasyon.sonuçları hiç paylaşmıyorsun.bu arada bende bayramdan sonra gidicem inşallah.bu arada senin ve diğer tüm arkadaşların kurban bayramını kutlar.büyüklerimin ellerinden,küçüklerimin yanaklarından öperim:::)))

HERKESE İYİ BAYRAMLAR:KK71:

tatlım sanada iyi bayramlar.. bildiğin gibi ayın 8inde 2. seansımı yaptırdım.fazla tüy yoktu zaten yani tam çıkmamışlardı şimdi onlar çıkıp dökülüyolar yani temizim :KK66: değişik bişe yok şimdilik...

tatlım sanada iyi bayramlar.. bildiğin gibi ayın 8inde 2. seansımı yaptırdım.fazla tüy yoktu zaten yani tam çıkmamışlardı şimdi onlar çıkıp dökülüyolar yani temizim :KK66: değişik bişe yok şimdilik...

ay seni nasıl kıskanıyorum bi bilsen):)))ne güsel hatun 2. seanslara bile başladı biz daha sayıyos olduğumuz yerde;((( canım bu arada kılların tamamı çıkmadan neden gitmiyorsunki???seninki 2. senasmı kontrol senasımıydı???

ya ben bişiy sorcam.bayanlar genital ile bikini bölgesi arasındaki fark ne yaa ben bilmiyorum:KK50:bu konuda yardımcı olurmusunuz???

ay seni nasıl kıskanıyorum bi bilsen):)))ne güsel hatun 2. seanslara bile başladı biz daha sayıyos olduğumuz yerde;((( canım bu arada kılların tamamı çıkmadan neden gitmiyorsunki???seninki 2. senasmı kontrol senasımıydı???

canım allahın izniyle bi başla sende temiz temiz dolaşınca mutlu olucaksın :KK66: dediğin gibi bende tamamı çıkınca gidiliyo diye biliyorum ama onur hanım ayda bir geliceksin dedi öyle bi periyotta gidiyorum o yüzden. kontrol seansı değildi gittiğim, bu ikinci seanstı. kontrol atışı filan gibi bişe yok zaten burda. ilk seanstan sonra herhangi bir reaksiyon vs bişe varmı diye 10 gün sonra gittim cildime baktılar kontrol ettiler o kadar.

ya ben bişiy sorcam.bayanlar genital ile bikini bölgesi arasındaki fark ne yaa ben bilmiyorum:KK50:bu konuda yardımcı olurmusunuz???

canım aslında hemen hemen aynı bölgeyi ifade etmek için kullanılıyor bu iki tabir de.ama benim anladığım kadarıyla genital deyince anüse kadar olan kısımı da kapsıyor..

canım aslında hemen hemen aynı bölgeyi ifade etmek için kullanılıyor bu iki tabir de.ama benim anladığım kadarıyla genital deyince anüse kadar olan kısımı da kapsıyor..

valla canım benim araştırmalarım sonucu aynı değilmiş.bikini giydiğinde bacak içlerinde falan kalan kısımlarmış.orları almıyorlarmış:SSaman neyse ben genitali aldırıyımda gerisi önemli değil.bu arada haftaya çarşamba ordayım.yarın birgün arayıpta randevumu alıcam.aslında daha erken gidicektim ama nişanlımda haftaya çarşamba izmire gelicek hem yanlız olmam hemde işim bittikten sonra izmir e hasret gideriris diye düşündüm:))ama gün yaklaştıkça korkuyom ah:)))zaten ilk seanstan ağlayarak kaçmazsam direk gelip burda paylaşcam başardım diye:))))kendine iyi bak gumushumm topiği boşlamaa:))

X