Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlar nişan için bunu düşünüyorum... Fikirleriniz benim için çok önemli..

Duygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
3.755
5
Not: Nişan tarihim bazı pürüzler dolayısıyla 03/01/2010 tarihine ertelendi. Arkadaşlar sormuş hepinizin bilgisi olsun canlarım...

Kasım 29. da nişanım var kızlar. Bu kıyafet çok hoşuma gitti. Sizin de fikirlerinizi öğrenmek istiyorum??

22maggiesottero.jpg

Son düzenleme:
harika desem,yaninda az kalir biliyomusun,:lepi:

ALLAH tamamina erdirsin,hersey gonlune olsun dilerim,,,yerimseniben

çok güzel gerçektenn eğer alırsan allah ağız tadıyla giymeyi nasip etsin

Aminnn inşallah canım çok sağol.

harika desem,yaninda az kalir biliyomusun,:lepi:

ALLAH tamamina erdirsin,hersey gonlune olsun dilerim,,,yerimseniben
Sağol Elis çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim hihoyyyt

waayy wayy wayy gerçekten çok güzel allah mesud etsin inş.

Teşekkür ederim a.s.

bence rengide süper çok farklı ve asil bir duruşu var ben olsam bu renk giyerdim ama sen bilirsin karar senin...a.s.

Canim bence cok guzel, senin gibi hos bir kizin uzerindede can bulacaktir elbise emin ol. Fakat model superde, farkli renkleri yokmu ? Pembe? Kirmizi? Turkuaz gibi?

model çok güzel ama renk için aynı şeyi söyleyemiyaceğim.
rengi daha canlı olacak şekilde diktir bence canım

ben canlı renkleri seviyorum nişanda
zaten düğünde beyaz giyiliyo
nişanda koyu renkler iyi olur bence
kırmızısı nasıl olur?:)

bence bu renkte kendini gösterir elbise...zaten hep benzer renkler giyiliyor bu renk ve model farklılık yaratacak tabi bu benim fikrim...opuyorumnanaktan

Editörlerden yardım istiyorum son koyduğum resim biraz büyük olmuş nasıl küçülteceğim bilmiyorum :Saruboceq:
Bu arada arkadaşlar tek tek hepinize çok teşekkür ediyorum..
Gördüğünüz gibi sözde de açık renk giydim. Gelinlikte beyaz olacak.. Acaba nişanlık daha pastel bir ton olsa iyi olmaz mı???

X