Erkek neden ihanet eder?

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre erkek aldatmak için her durumda kendine ‘geçerli gerekli ve makul’ bir sebep buluyor. İşte erkeğin ihanetinin en belirgin on nedeni…

1- Belki de size olan sevgisi bitmiştir
Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler ayrılmak yerine başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder.

2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız
Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur.

3- Eğer onu bir kez bile affettiyseniz
Çoğu kadın eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin yeniden ihanet etmesine cesaret kazandırır.

4- Sürekli dırdır edip duruyorsanız
Onu hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsanız partnerinizin aklına başkasının gelme ihtimali her zaman yüksektir.

5- Sık sık aldatma fırsatı buluyorsa
Hiçbir erkek sekse kolay kolay ‘hayır’ diyemez. Erkeğin ihanet için fırsatı varsa bunu değerlendirmekten hiç çekinmez.

6- Başka kadınlar çok ilgi gösteriyorsa
Bir erkeğin başka kadınlar tarafından arzulandığını hissetmesi egosunu okşar. Bu durumda aldatma kaçınılmazdır.

7- Sizi kandıracağına inancı tamamsa
Erkeklerin çoğu ‘Gözlerin görmediğini kalp de hissetmez’ sözüyle hareket eder ve eşini kandırabileceğine çok inanır.

8- İhanetin tadını bir kere bile aldıysa
İhanet başka bir kadınla ‘yasak ilişki’ erkeklerin adrenalinini yükseltir. Bu heyecan ihanetin de en büyük nedenidir.

9- Eğer siz de ona ihanet ettiyseniz
Erkek eğer partneri tarafından ihanete uğrarsa kendisi de aynı yolu seçer ve partnerinden ihanet ederek intikam alır.

10- Cinsel hayatınız monotonlaşmışsa
Evlilik zaman içinde giderek seks hayatını de monotonlaştırır. Bu da en büyük ihanet nedenlerinden biridir

erkek neden ihanet eder
kişiliksizse,maymun iştahlıysa,vicdansızsa,şerefsizse,allah korkusu yoksa,haram helal nedir bilmiyorsa,kısacası bir nedene ihtiyacı yoktur sadece onun için normaldir ve yapar
siz ne yaparsanız yapın istediğiniz kadar zengin olun güzel olun sexi olun bu hiççç önemli değildir,heyecan derler boşluk derler ( düştüleri boşlukta boğulasılar ) yeterinde ilgi yooktu derler ve yaparlar
lanet adam lanettir işte.......

bende aldatılıyorum ama eşim onunla sadece arkadaş olduğunu söylüyor oysa hiçte öyle değil. fakat birşey kanıtlayamıyorum acı çektiğimle kalıyorum... mesela bugün sabahtan beri ağlıyorum... kimse duymuyor.

bende aldatılıyorum ama eşim onunla sadece arkadaş olduğunu söylüyor oysa hiçte öyle değil. fakat birşey kanıtlayamıyorum acı çektiğimle kalıyorum... mesela bugün sabahtan beri ağlıyorum... kimse duymuyor.
ağlama canım ya
ağlamakla sorun çözülmez.ajanlık yap gizliden.
sen nasıl emin oldun ki aldatıldığına?

X