kasılma

lolitamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
16
0
38
kızlar belimden bacağıma doğru şiddetli ağrı oluyor zaman zaman ve yürüyemicek gibi oluyorum sizde de oluyor mu böyle kasılmalar

benımde ılk kez dun gece oldu sag bacagımda sadece ama benım hamilelikle ılgılı oldugunu sanmıyorum benımkının arada olurdu ancak hamileligimde ılk kez yasadım

kalsiyum ve magnezyum eksikliginden oluyor benimde dün gece dizimin arkasından bi kramp girdi uzun süre gecmedi .süt ürünleri cok tuketmek gerekiyor birde doktorunuza danısın magnezyum veriyor

bendede oluyor ve öyle inanilmaz aciyorki agliyorum acidan kivraniyorum resmen ama doktorum bunlarin normal oldugunu söledi ve magnezyum verdi...sende iste

kızlar bacak kramplarında, direkt başlar başlamaz ayak parmaklarınızı kendinize doğru gerin hemen geçiyor bu şekilde.
tabi doktora bilgi verdiğinizde suda çözülen granül şeklindeki magnezyumlardan da veriyor bu da faydalı oluyor..

ızlar bu gün bir arkadaştan duydum 6,aydan sonra kasılmalar için muz yemek çok faydalıy mış bu konuda bilgisi olan var mı

kalsiyum ve magnezyum hamilelğin ilerleyen haftalarında veriliyor

ben çok rahatsız olduğum için doktor folic plus vermişti fazla olarak kalsiyum vardı

dedi bu kadar verebılırım çok süt iç ve yoğurt ye dedi kalsiyumum normal seviyeye geldi :)

X