Adetim ok gecikti

usimal

hayallerim gerçek olsa
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
206
0
merhabalar bu aralar çok kötüyüm yaaa benim adetlerim hiç geçikmedi bu güne kadar 1 kere ondada Allah hepimizin yavrularını korusun oğlum doğdu ama şimdi 10 gün geçiktim küp gibi şiştim çıldıracağım yaaaa hamile olma ihtimalim çok az bir önceki adetim devam ederken annemlere gittim tatile eşim sonradan geldi yani bir önceki adetimde üstüne görmüş olmam lazım 2 kere test yaptım negatif öyle olsa çıkardı zaten doktorumda aksi gibi izindeymiş ne yapacağımı şaşırdım çörekotu ye dedi bir arkadaşım yiyorum bir başkası civanperçemi iç dedi hiç bişey yok :1no2: sizin bildiğiniz birşeyler var mı ne yapabilirim

merhabalar bu aralar çok kötüyüm yaaa benim adetlerim hiç geçikmedi bu güne kadar 1 kere ondada Allah hepimizin yavrularını korusun oğlum doğdu ama şimdi 10 gün geçiktim küp gibi şiştim çıldıracağım yaaaa hamile olma ihtimalim çok az bir önceki adetim devam ederken annemlere gittim tatile eşim sonradan geldi yani bir önceki adetimde üstüne görmüş olmam lazım 2 kere test yaptım negatif öyle olsa çıkardı zaten doktorumda aksi gibi izindeymiş ne yapacağımı şaşırdım çörekotu ye dedi bir arkadaşım yiyorum bir başkası civanperçemi iç dedi hiç bişey yok :1no2: sizin bildiğiniz birşeyler var mı ne yapabilirim

slm canım hamile değilsen eğer kadınlarda yılda hiç olmasa 1 defa adet gecikmesi olurmuş öyle diyor dr.lar.
oluruna bırak stres yaparsan ondanda adet görmezsin

slm canım hamile değilsen eğer kadınlarda yılda hiç olmasa 1 defa adet gecikmesi olurmuş öyle diyor dr.lar.
oluruna bırak stres yaparsan ondanda adet görmezsin

bunu şimdi duydum yaş ilerledikçemi oluyor acaba ben hiç geçikmemiştim korkuyorumda ya hamileysem diye ilgin için çok teşekkür ederim sağol canım

canım evet bende eskiden adetim düzenliyken bi kere olmuştu doktor hava değişimi yada sitresten bi kere olabilir demişti

bence de çok normal hamile olsan 10 gün geçmiş kesin çıkar bi kan testi yaptır sen yinede emin olduktan sonra civan perçemi aslanpencesi iyi gelir daha olamazsa doktor söktürücü verir zaten korkma..

adet düzensizliği hava değişikliğinde bile olabiliyor.bu kadar üzülme,hamilelik şüphesi için de git bir merkezde kanda bhcg baktır.idrarda daha çıkmazken kanda çıkıyor çünküyerimseniben

inşallah dediğiniz gibidir yarın gelecekmiş doktorum gideceğim bakalım ya kızlar dua edin ne olur bebek olmasında hava değişimi felandır inşallah

stresten kaynaklandigini dusunuyorum ben.insan kafasina takip neden adet olamadim hala diye dusundukcede gecikiyor.neyseki dr unuz bugun geliyormus.sonuctan bizi haberdar edin olur mu?

hava değişimimi ay bun açok sevindim benim adetimde 20 gün geçti yaptığım testler negatif çıkıyor...
hem tatilden yeni geldim hemde çok stresli günle ryaşıyorum ben buna bağlıyorum cumartesi doktora gidicem inşallah bakalım n edicek....

Benimde 17 gün geçti:)
Test yaptım negatif..
Doktorumla görüştüm adet söktürücü verdi oda dün bitti..
14gün içinde olmam gerekliymiş..
dengem altüst oldu.

benimde 11 gün gecikmişti canım hayatımda ilk defa hamile olma ihtimalimde vardı hemde o ay öyle telaş yaptımki hamileyim kesin dedim ...ama dr a gittim ve tamamen stresten olduğunu söyledi halbuki sadece şehir değişikliği yapmıştım stresim de yoktu olabiliyo yani telaş yapma sen drun gelince gider rahatlarsın umarım..hayırlısı olsun

kızlar hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim dün doktara gittim gebelik yok dedi öyle bir ohhh demişim ki sormayın bu sabahta adet gördüm nihayet sanırım dünki rahatlama ile sabaha çözüldüm ama pazartesi gidip hormonlar için test yaptıracağım neden olmuş olabileceğine bir bakalım dedi doktorum aslında bu gün gidecektim ama sabah öyle sancılandım ki gerçi bu çektiğim en keyifli sancıydı sanırım tahlil işini pazartesiye bıraktım yaptırınca sonuçlarınıda yazacağım inşallah

X