Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş Khaled Hosseini

biberiye

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
389
364
arkadaşlar bu iki kitapta gerçekten çok güzel. okumanızı tavsiye ediyorum kesinlikle. afganistan gerçeğini gözler önüne seren iki kitap

ucurtma_avcisi.jpg

294391_2.jpg

mükemmel ötesi iki kitap
okumayanlara şiddetle tavsiye ederimmmm
çok şeyler kaçırılıyorlar bir kitap dostu beyin kütaphanesine her iki kitabıda katmalı
okumamak büyük bir kayıp :))

arkadaşlar bu iki kitapta gerçekten çok güzel. okumanızı tavsiye ediyorum kesinlikle. afganistan gerçeğini gözler önüne seren iki kitap

ucurtma_avcisi.jpg

294391_2.jpg

harıka otesı bır kıtap bole bırsey yok agladım ısyan ettım sevındım heyecanladım.......mutlaka okunması gerekır bırde ben extra etkılendım sevgılım afganıstanlı:))))zemuszemusopuyorumnanaktan

ikiside muhteşem özellikle bin muhteşem güneşte kendimi tutamayıp ağladım.ne kadar şanslı olduğumu hissettim ayrıca. orada kitapta anlatılanları yaşayan insanlar adına çok üzüldüm:gitme:

Ben de bu iki kitabı okumak çok istiyorum okuyanlar hep öneriyor ama bir şey sormak istiyorum. kitap mesela canan tanın kitapları gibi yalın bir dille mi yazılmış bunu merak ediyorum. eğer öyleyse ben de en kısa zamanda alıcam kitapları:) yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Ben de bu iki kitabı okumak çok istiyorum okuyanlar hep öneriyor ama bir şey sormak istiyorum. kitap mesela canan tanın kitapları gibi yalın bir dille mi yazılmış bunu merak ediyorum. eğer öyleyse ben de en kısa zamanda alıcam kitapları:) yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

evet canımm dili yalın bir dil a.s
ama canan tan kadar da basit değil yerimseniben
okuyucuya çok şey veriyor düşündürüyor elinden bırakamazsın yeterki bir kenarından okumaya başla a.s

Çok teşekkürler soruma cevap verdiğiniz için.:1hug: Bir de Canan Tan kadar basit değil demişsiniz buna sevindim işte. Aslında Canan Tan'ın kitapların çok severek okuyorum ama insan okuduğu kitaptan bir şeyler almak istiyor gerçekten...

ucurtma_avcisi.jpg

294391_2.jpg

Canım Uçurtma Avcısını okudum Bin Muhteşem Güneş kitaplığımda bekliyor. İkisi birbirine biraz benziyor o yüzden ara verip okuyun demişti bir tanıdığım. Ama çok etkilendim ben Uçurtma Avcısından... Herkese tavziye ederim...mafoldumben

Canım Uçurtma Avcısını okudum Bin Muhteşem Güneş kitaplığımda bekliyor. İkisi birbirine biraz benziyor o yüzden ara verip okuyun demişti bir tanıdığım. Ama çok etkilendim ben Uçurtma Avcısından... Herkese tavziye ederim...mafoldumben

o tanıdığın hr kimse aynı fikirde değilimm :1no2:
ben ikisinide tek solukta arka arkaya okudum a.s
ama şu olabilir 4 gün dünyayla ilşkim kesildi belki ondan demiştir arka arkaya okuma diye
insan elinden bırakamıyor ziraaa :nazar::bbo:

Uçurtma Avcısı nı bende okudum ve gerçekten çok güzeldi..diğer topiklerde de tavsiye ettim zaten ama bin muhteşem güneş i okumadım henüz..

Selam arkadaşlar,bende az önce uçurtma avcısını bitirdim.Çok çok beğendim.Ağladım,güldüm,sevindim...kesinlikle herkese tavsiye ederim.Sıra ikinci kitabında.

Her iki kitabı da okudum ve çok beğendim. Kitaplar muhteşem, diyecek başka birşey bulamıyorum kesinlikle okunulması gereken kitapların başındalar. Kelimelerle anlatılacak gibi değil insan okurken çok farklı bir havaya bürünüyor, kendinden mutlaka birşey çıkarıyor ve bugünkü halimize şükredip gerçekten şanslı olduğumuzu düşünüyor...

ıki kitabı da okudum ve her ikisini de çok beğendim.... Afganistan gerçeğini hayal omaktan çıkarmış yazar... gerçekten çok çarpıcı... Ülkemizin haklarını havadan kapmış, kaybetmek için elinden geleni yapan hanımları özellikle okumalı... Özellikle morfinsiz sezeryan sahnesini...

X