Saç Rengi ve Saç Boyama dipleri koyu uçları sarı.. bi bakar mısınızzz :)

E

edaanqeldust

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi edaanqeldust
kızlar saçımı boyatcam karamelden çok sıkıldım. esmer olduğum için de tamamen sarı yapmym diyorum.. dipleri kahve uçları sarı çok hoşuma gidiyorrr şu resimdeki gibi. ama bu çok sarı ve çok az kahve var sanki dip boyası gelmiş gibi duruyor. öyle dursun da istemiyorum.. böyle resim falan varsa yardımcı olur musunuzzzz :)zemuszemus

Eklentiler

• $sa_renkleri_1 (1).jpg
    $sa_renkleri_1 (1).jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 3.685
canım senin için bulabildiklerim bunlar,umarım beğenirsinkaydirigubbakcemile5

bar_rafaeli.jpg

bar-rafaeli.jpg

tam istediğim gibi değil ama benziyorlar
ben de bu şekildeki saçları çok beğeniyorum canım eğer yaptırırsan fotoğrafını koy lütfen :-)

kızlar çok teşekkür ederimm yaptırınca koyarım fotoğraff =)

ama gerçek sarışınlara gider bu yoksa kendi renginiz koyu ise zor kullanması

kızlar saçımı boyatcam karamelden çok sıkıldım. esmer olduğum için de tamamen sarı yapmym diyorum.. dipleri kahve uçları sarı çok hoşuma gidiyorrr şu resimdeki gibi. ama bu çok sarı ve çok az kahve var sanki dip boyası gelmiş gibi duruyor. öyle dursun da istemiyorum.. böyle resim falan varsa yardımcı olur musunuzzzz :)zemuszemus

Bu benim saçım dipler kendi rengi uçlarda platin balyaj war. 1.5 ay önce yaptırmıştım. 2. fotoda fönlü hali. Belki yardımcı olur diye koydum.. kaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $SP_A3919.jpg
    $SP_A3919.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 6.546
  • $SP_A3460.jpg
    $SP_A3460.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 2.296
bende dipler koyu uçlar açık renk istiyorum fakat saçlarımda röfle var ve bir karış diplerim çıktı..bu saçlar nasıl yapılıo bilginiz varmı arkadaşlar?örneğin en başta konuyu açan arkadaş bir resim koymuş sanırım linsay lohanın,o saçı nasıl yaptırabiliriz?:kedi:

onların kendı saç renklerı çıkmıs yapcak bişey yok.öyle olmaz malesef

evet canım saçının öle olması için yine dipleri geldikçe kumral yapman lazım çünkü bu kızların dipleri hep kendi renkleri kumral ve doğal duruyor,esmersen okadar doğal durmayabilir..

gulben ergenin yillardir kullandigi sac bu tarif ettiginiz ..

bence google dan gulben fotolarina bir bakin ;-)

bence anlattığınız gibi saçlar burcu karanın saçları...sarısı çok açık değil ve dipler de koyu ben de çok beğeniyorum...

Eklentiler

• $burcu1uz7.jpg
    $burcu1uz7.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 168
  • $duygu40vx16wj.jpg
    $duygu40vx16wj.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 260
  • $burcu_montaj_tv.jpg
    $burcu_montaj_tv.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 126
X