evlilik yıldönümü süprizi yardım!!

ipekkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
23
0
42
arkadaşlar 3 eylül evlilik yıldönümümüz 3.yılımız olacak eşim 2 yıldönümümüzüde süpriz yaparak kutladı ve süprizleri muhteşemdi ama ben sadece hediye aldım çünkü süpriz olarak aklıma hiçbrşey gelmiyor:KK43:( geçenlerde eşim arkadaşlarla otururken benim ona hiç süpriz yapmadığımdan bahsetti takmadığını düşünüyordum ne aptalım :KK43: şimdi ona süper bi süpriz yapmak istiyorum 10 gündür düşünüyorum ama nafile hem ilginç hem hoşuna gidicek bişey bulamıyorum hediye bile gelmiyor aklıma sizden bi çok konuda forumları okuyarak bile olsa yardım aldım bu konudada beni yalnız bırakmayacağınızı düşünüyorum şimdiden çooook teşekkürleeeer :KK66: a.s.

selam kızlar ben 1. evlilik yıldönümünde eşime süper bi süpriz yapmıştım sizede tavsiyem!!!!
ne diye sorar gibisiniz anlatayım bakın
arakadaşlarla bi mekan ayarladım bide pasta üstünde evlilik fotoğrafımız vardı pastada.
bu mekan canlı müzikli idi.tabi bu ayarlamaları arkadaşımız doğumgünü diye yutturmuştum.:KK9: ben müzik eşliğinde gelinlikle sahneye çıktım eşim şok oldu o akşamı çok süper geçermiştik çok güzel eğlendik dans müzik harikaydı 2. senemizde kıza hamileydim bişey yapamadım çok bulantım oluyordu ama bu sene bi süpriz düşünüyorum kadın isterse neler yapmaz yeter ki yapmak iste.

X