Yağ yakan formül

ozgish

KK Delisi
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
571
0
Yağ yakan formül
Hazırlayın, için kilo probleminiz ortadan kalksın.

24.08.2009 11:37
NTV'de Gülay Afşar'ın sunduğu 'Haber Merkezi Hafta Sonu' programına konuk olan Selahattin Dönmez, hem kilo problemi olanlara hem de Ramazan ayında metabolizmayı düzenleyecek bir içeceğin tarifini verdi.

Dönmez, 'Metabolik denge sıvısı' olarak adlandırdığı içeceğin, içerisindeki özel bileşenlerin, vücutta yemek ile birlikte alınan kalorinin daha az alınmasını sağladığını belirtti.

Vücudun yağ yakım mekanizmalarını da açığa çıkaran bu formül şöyle:

3 litre suyun içerisine, 2 orta boy elma (Yeşil elma tercih edilirse daha iyi) kabuklarıyla 4'e bölünerek atılır. 1 limon 4 eşit parçaya bölünerek karışıma eklenir. Daha sonra 1 tatlı kaşığı tane karanfil, bir tatlı kaşığı tane karabiber ve bir dal kuru tarçın hafif kaynatılır. 15-20 dakika, aroması çıkana dek kaynatılır. Ilıdıktan sonra şişeye alınarak içilir.

Ramazan ayında iftardan sonra ve sahurda 1'er bardak tüketilmesi metabolik dengeyi sağlıyor. Selahattin Dönmez, bu sıvıyı kendisinin de günde bir kaç bardak tükettiğini belirtti.

Televizyon Gazetesi

evet bunu dinledim tv de

peki bu tane karabiber nasıl oluyo ya ben görmedim hiç...
kuru tarcın falan aktarda vardır heralde...

Evet hepsı aktarda var ben bu Çayı ıÇıyorum ınsanı oturduĞu yerden terlertıyor bır kabuk dal tarÇın ıkı elma 1 tatlı kaŞıĞı tane karabıber 1 tatlı kaŞıĞı karanfıl 1 adet lımon tavsıye ederım tadıda Çok gÜzel

CADIARZU

acaba bununlan kilo veren olmusmu

neyse canlarim siz bi deneyin=D iyise bende denerim.
ilk su lapa diyetini uygulamayi düsnüyorum insAllah:uhm:

bunu deneyip kilo veren yokmuu arkadaşlarrr.......??

Ben bugün başlıycam.....
Artık dur demek lazım...2 kilo fazlam vardı.7 oldu yahu....

arkadaşımm başla bakalım durumdan haberdar et bizi....yerimseniben

elma sirkesi ile ben 5 kilo zayıfladım

sabah kalktıktan sonra 2 kaşık elma sirkesi için

metabolizmayı hızlandırıyor mutlaka salataya attın ama yağı atmayın salataya

ayyy elma sirkisee bi kere denedim amann allahımmm dayanamadımm kafamçokkarıştı

aslinda cok faydali seylerle hazirlaniyomus ama benim eksiye karsi alerjim var bu sey cok eksimi oluyor icenler tadinin nasil oldugunu yazabilirmi lutfen

X