Doğuma Hazırlık İNTELLİGENDER 10. haftada cinsiyet belirleme testi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

dtbernat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
713
3
evt kızlar yanlış duymadınız 10. haftada sabah ilk idrarla yapılan bir test % 80 doğruluk payı varmış ama ülkemizde satışı yok çin hindistan gibi ülkelerde satşı yasak çünkü kız çocuğunun hor görüldüğün böle ülkelerde erken öğrenince insanlar kürtaja yöneliyorlarmış ülkemizdede 10. hafat yasal sınır 35 dolar testin fiyatı ama ülkemizde yok

arkadaslar amerikada var bu kit
ama internettede bulabilirsiniz
ebaye amazona bu gibi sitelere bakin arastirin
ama asil yeri amerika

bu testin sitesinin kullanici yorumlarini okudum.hepsi kesin dogru cikmamis.dogru cikanlarin oldugu gibi yanilanlarda olmus. test basari orani %82-90 deniliyor

google da intelligender diye aratin satış sitesini bulacaksınız.isteyen ordan temin edebilir.
ancak pko sorunu olan bayanlar uygulamasın yanlış sonuç veriyormuş.genelde erkek olarak çıkıyormuş.
bilginize..

Arkadaşlar ben intelligender ürününden sipariş ettim ve kullandım. Şuan 12 haftalık hamileyim bana erkek sonuç çıkardı. Şişe tamamen koyu yeşile döndü. Sonuç doğru çıkarsa sizinle paylaşırım. Çünkü asla kesin garantisi yok,ulturoson bile yanılabiliyor.

Arkadaşlar ben intelligender ürününden sipariş ettim ve kullandım. Şuan 12 haftalık hamileyim bana erkek sonuç çıkardı. Şişe tamamen koyu yeşile döndü. Sonuç doğru çıkarsa sizinle paylaşırım. Çünkü asla kesin garantisi yok,ulturoson bile yanılabiliyor.

Allah kalbine göre sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin. Haberini bekliyorum.

evt kızlar yanlış duymadınız 10. haftada sabah ilk idrarla yapılan bir test % 80 doğruluk payı varmış ama ülkemizde satışı yok çin hindistan gibi ülkelerde satşı yasak çünkü kız çocuğunun hor görüldüğün böle ülkelerde erken öğrenince insanlar kürtaja yöneliyorlarmış ülkemizdede 10. hafat yasal sınır 35 dolar testin fiyatı ama ülkemizde yok

eee???? 10. haftadan öğrenince ne olcak? istemediğin cinsiyet olursa bebeği mi aldırcaksınız?genelde de kız bebeklerin başına gelir bu:KK20:Türkiyedede satışa sunuldu bu...inşallah bir çok bebişin başına kötü şeyler gelmez..:KK19:

Aldırcak olan hersekılde aldırıyor bence.
ınsan merak edıp ogrenmek ıster . ozaman neden 3.cu ayda gıdıyoruz cınsıyet ogrenmeye ogrenmeyelım , bekleyelım dogurana kadar evet aldıran varmıs Allahından Bulsunlar ne dıyım .

Son düzenleme:
Arkadaşlar bazı kadınlar sezeryanla doğum yapıyor ve sezeryanla doğum en fazla 3 adet yapılabiliyor.
Bu durumda iki kızı olan üçüncünün mutlaka erkek olmasını istemez mi?
(veya iki oğlu olan kız istemezmi?)Çünkü başka doğum yapma hakları yok!

O yüzden bu icat çok katliama neden olabilir diye düşünüyorum.Allahtan korkmayan insanlar var ne yazıkki..

evet kizlar ben yurtdisinda yasiyorum benim 3 arkadas bunu yaptilar 3 de erkek dedi sonuc 2 sinin kizi oldu sadece 1 tanesinin oglu oldu burda ultrosonla ayni para zaten ultroson daha garanti bende ultrosonu sectim

evet kizlar ben yurtdisinda yasiyorum benim 3 arkadas bunu yaptilar 3 de erkek dedi sonuc 2 sinin kizi oldu sadece 1 tanesinin oglu oldu burda ultrosonla ayni para zaten ultroson daha garanti bende ultrosonu sectim

10 haftalıkken ultrason da cinsiyet görünmez.
amniyosentez yapılırsa öğrenilir ancak cinsiyet.
demek bu inteeligender de yanlış çıkıyormuş

bu testi googlede arattirdim yabanci bi sitede coguna erkek cikmis kizlari olmus , para tuzagi oldu söyleniyor yani dogruluk payi yok

ben daynanamadım aldım ve bende de sonuç erkek bebek çıktı şu anda 11 haftalık hamileyim sonuç belli olur olmaz buradan paylaşırım ama bence gerek yok yapmaya mesela biz kız bebek istiyoruz sonuç erkek çıkınca test yanlıştır şudur budur diye bahane buluyoruz yani gerek yok bence en güzeli sağlamı ultrasonda bebeğimizi görmek...

bende ciddiye almıştım bu testi ama kesinlikle almam.arkadaş iki kere alıp yaptı ikiside erkek çıkmıştı.ama kız demiş dr %95.
ne bileyim insanların duygularıyla bu kadarda oynanmazki:95:

bende ciddiye almıştım bu testi ama kesinlikle almam.arkadaş iki kere alıp yaptı ikiside erkek çıkmıştı.ama kız demiş dr %95.
ne bileyim insanların duygularıyla bu kadarda oynanmazki:95:

Sanırım bu test genelde erkek sonuç veriyor bende yaptım 12. haftada erkek sonuç çıktı 13 haftada doktorum erkek dedi ama tesadüf olabilir kız sonuç veren kimseye rastlamadım daha hep erkek veriyo

Testte bana da erkek sonuç vermişti yani idrar rengi tamamen koyu yeşile dönmüştü ve bugün ulturosonda da doktorum erkek dedi. Tesadüf mü belemiyorum kız sonuç çıkan varsa paylaşsın.

X