Kokusuna aşık olduğunuz ve asla vazgeçemem dediğiniz parfümler ?

Bvlgari Omnia Crystalline Edt :KK69:

Bu kokuyu Sephora'da denedim ve aşık oldum.
Koluma , üstüme sıkınca hiç koku almıyorum ben.
Bu yüzden en iyisi kağıtta denemek.
O zaman anladım ne kadar güzel, ferah ve zengin bir koku olduğunu.

Yarın sipariş vereceğim hemen. :) :KK31::KK12:

Aldığıma pişman oldum. İçindeki bambu notasından hiç hoşlanmıyorum. :KK43:
Böyle hafif parfümlerin orijinalini almamak lazım.
Yazık oldu. Bundan sonra daha dikkatli olacağım parfüm konusunda.

bende sevmiyorum ama seveni çok. o kokuyu duydukça bana hep marangozlarda talaş kokusu var ya onu anımsatıyor :KK52::KK42:

Ben de far away aşıklarındanım. :)
Erkekler bayılıyor özellikle. Tenimde çok güzel kokuyor.
Ama nefret edeni de çok biliyorum.
Ben vazgeçemiyorum.
Elimde illa ki bi far away olmalı. :)

ben şekerli sevmiyorum zaten benim hoşlandığım tarz biraz erkek parfümüne yakın gibi mesela ange ou demon çok beğenirim one million çok beğenirim.Öyle şekerli çikolatalı şeyleri sevmiyorum bunlar araştırdığım kaddarıyla gördüm kokularını bilmiyorum onlara gelene kadar hangileri var paylasırmısın onlarada bakıyım:))buzamana kadar kullandıklarım:tüm avon parfümleri,alien gucci flora,guilty,hugo boss(sevdim ama baydı ve başımı çok ağrıttı sonra chanel chance geçtim oda herkeste çok olan bi parfüm pek hoşuma gitmedi ange ou demon kullandım onu bikaç kişi sormuştu ay çok güzel diye sonra armani code kullandık oda güzel ama harika diyemem biraz limonumsu kokuyor:)şuan lady million ve hypnotic poisonum var poisonu çok günlük kullanmak istemiyorum.Böyle çok güzel insanın koklaıdkça koklayası gelirya öyle bi parfüm istiyorum ama bunların içinden beni en çok etkileyen ange ou demon olmuştur ve bayıldığım bi parfüm var ama fiyatı tuzluydu alamadım:KK43: herhalde bütün parfümleri denemişimdir bvlgari dolce gabbana versace hariç:) hastalık bu bendeki bitane harika bişey almak ve değişmemek istiyorum skıldım hergün parfüm arayışından:KK43:

bendensin :KK9: bende şekerli kokuları sevmem,çok çiçekside olmıycak bende arıyorum ama bulamadım dediklerinin çoğunu bende kullandım ve çok sıkıldım artık :KK15::KK15: bana huzur veren fresh, rahatlatıcı, çok güzel bir şey arıyorum bulursan banada haber ver :KK3::KK3:

pur blanca hayranıyım bende bayılıyorum bu parfume asla vazgecmeyecegim parfumlerden

Ben de far away aşıklarındanım. :)
Erkekler bayılıyor özellikle. Tenimde çok güzel kokuyor.
Ama nefret edeni de çok biliyorum.
Ben vazgeçemiyorum.
Elimde illa ki bi far away olmalı. :)

işte herkesin tercihleri farklı sen güle güle pıspıslat :KK54:

chanel chance

yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum aslında sürekli değiştiririm ama bu aldığım günden beri vazgeçilmezim

şuana kadar kaç kişi sordu hatırlamıyorum müthiş bir koku

evet gerçekten güzeldir ben 5 senedir kullanıyorum. sıkıldım artık sıktım mı heryere ulaşır soranı çok olur:KK52: chane benzer kalıcı huzur veren koku arıyorum ama hala bulamadım var mı bildiğin :KK52:

bir zamanlar dior addict idi,şuan değişmiş kokusu

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Burberry The Beat ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

X