Sezeryanla doğum yapan anneler bakarmısınız..?

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
43
kızlar yaa benim sezeryandan sonra bacaklarım ağrımaya başladı doğumdan sonra ilk aylar epey bacak ağrısı çektim doktorada gittim demir eksikliginden olur dedi ama demir içtim biraz azalma olmuştu ama şimdi gene ağrımaya başladı sizdede benim gibi bacak ağrısı çeken varmı doğumdan sonra acaba gene gitmelimiyim doktora çünkü çok rahatsız ediyor acaba kendi geçer mi ....a.s.

canım hiç bole bişi olmadı bende yardımcı olamıcam ama belki gene demir eksikliği problemi yaşıosundur bence bi git gene doktoruna nolur nolmz geçmiş olsun hayatıma.s.

valla bilmiyorum geçmiyo çünkü geçer diye bekliyorum ama geçecegi yok malesef dizlerim ve bileklerim ağrıyo oturdugum yerden kalkarken bile çok zorlanıyorum sanırım gitmeliyim gene...:nazar:senağlama

benimde çok ağrıyor canım test yaptırmıştım romatizma birşeyde çıkmadı.ramazana girmeden önce eşim iş yerindeki doktora söylemiş oda eşin yeni doğum yaptı deyip suda eriyen magnezyum vermiş bir kaç gündür bende onu içiyorum bacaklarımdan çok belimde çok kötü benimmafoldumben

benim ayaklarımın altı acıyo ayağa kalkınca onu da aldığım kilolara yoruyorum. çok yorulunca ağrıyor bacağım

BEN DE yaşamadım bacak ağrısı, spinal anestezi oldum ben, ama sıkıntı yok..nasıl bir ağrı yani bacağın nersinden başlıyo

BEN DE yaşamadım bacak ağrısı, spinal anestezi oldum ben, ama sıkıntı yok..nasıl bir ağrı yani bacağın nersinden başlıyo

canım hareket etmeyince yada bacaklarımı uzatınca okadar ağrı yok ama ayağa kalkınca bide afedersiniz ibadet söylenmez ama namaz kılarken eğilip kalkıyorum ya ozaman çok zorlanıyorum kemik ağrısı gibi yani bütün bacagım özelliklede dizlerimden başlıyo koltuktan bile kalkarken zorluyo beni sanırım bir doktora görünmeliyim...:nazar::nazar:

tşk ederim kızlar yorumlarınız ve ilginiz için arkadasında dedigi gibi doktor şart bebişimlede nasıl gidicem bilmiyorum...a.s.a.s.a.s.

geçmiş olsun canım benim de kuyruk sokumu diye tabiir ettiğimiz yer varya orası hamilelğimin 6.ayından beri ağrıyor hatta şu nada bile özellikle setr zeminde oturduysam doktor bana ameliyatla ilgisi yok hızlı kilo alıp verip vermyle ilişkili dedi acaba senin de öyle olabilir mi

Kizlar ben hamileyken ve dogumdan sonra ayni sancilari cektim bir kac ay ve bana doktorum magnesium eksikliginden dedi ve hap kullanmadi söyledi! elevit pro kullanmaya devam et dedi bende kullaniyodum dogumdan bir ay sonrasinda halen ve gecti cok sükür hicbirsey yok! gece krampflari cok giriyordu bacaklarima cok feciydi yani durumlar:) sabahlari kalkamiyordum ama simdi yok!

eşin işinden 1gün izin alamazmı yaa dr bebekle gitmek çok zor bide senin için olunca daha zor..

yok canım yaa eşim istanbulda çalışıyo izin aldı ondada erkinin doktoruna ve saglık ocagına gittik ben izmitte oldugum için eşim izin alınca tekrar o gün işe dönemiyor ama gidicem bir sekilde artık napıyım ...a.s.:1hug:

X