tekrar hamıle kalma korkusu

ALEYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
124
0
42
8 aylık bebegım var ve daha hıc adet olmadım .her ay beklıyorum olurum dıye korunmada yok bır bebek mujdesı almaktan korkuyorum.gecen ay dr a gıttım adet olmam ıcın ılac verdı spıral taktırıcam ama bu ay gecsın dedm.ılac kullanmak acaba dogrumu ılerısı ıcın kotu olurmu.tek cocuklada kalmak ıstemıyorum.

yani canım bilmiyorum ama benim görümcemde 9ay olmamış doğumun sonra adet ve sonra olmaya başlamış..bende 2 ay geçmişti olmamıştım doğumdan sonra dr a gittim şükür çıkmadı..ama sende git tahlil falan yaptırsana hiççç ihmal etme..spiralden de bişey olmuyor..bende düşündüm taktırmayı ilk bebğim oldu benimde ama biraz adet fazla oluyormuş duyduğuma göre bende zayıf biri olduğum için taktırmadım sonra çok halsiz kalırım diye korunuyoruzz

spıral kanamanın cokmu olmasına neden olurmus.bende dogumdan sonra cok zayıfladım hıc bu tarafından dusunmemıstm bıde emzırıyorum zaten o bıtırıyor bıde kansız kalırsam bıterım

tamam adet olmamis olabilirsiniz ama sastim dogrusu size neden korunmuyorsunuz ?

tabii bir bebek mujdesi beklemeniz gayet normal : )

siz korunamiyorsaniz esiniz korunsun olsun bitsin

oyle keyfiyete birakip ''aaa... hamile kaldim ''demeyin lutfen ...yerimseniben

banada annem söyledi taktıralım dedim kanama çok oluyor dedi zayıf olduğum içinde taktırmadım..dediğim gibi korunuyoruz biz

güzelim bu ne rahatlık?süt koruması die bişey yok.hemen bi çare bulmalısın.ilk hamilelikten sona ikincinin oluşumu daha kolay olurmuş<bi de sezeryanla doğum yaptıysan bana dr spiral önermedi kanama ve ağrıyı artırır dedi.ilaç da sütü azaltırmış.bırak eşin korunsun

X