yumurtlama gününden önce hamile kalanlar

Nrrr_1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
290
10
39
mrb ben yumurtlama gününden 2-3 gün önce hamile kaldım cinsiyeti için kız diyorlar bu şekilde hamile kalıpta oğlu olan varmı
yorumlarınızı bekliyorum

canım tam o gun yumurtladıgına emınsen kız olma ıhtımalı yuksek bırlıkte oldugun gun yumurtlaman olduysa erke olur dıye bılıyorum ben erkeler daha ızlı ve az omurlu oluyormus kız spermler daha dayanıklı
gonlundekı olur ınsallah

ben 31 gunden bir adet oluyorum onun için benim yumurtlama gunum adetin 18-ci gunune denk gelio.Ama ben 15 temmuz hamile kaldım bakalım bebegimin cinsiyeti nolucak.Yazarim sana arkadaşım daha erken 7-ci hafta.Ogrenince yazaarim.Eger bu dogruysa kiz olmasi gerek demihihoyyyt

mrb ben yumurtlama gününden 2-3 gün önce hamile kaldım cinsiyeti için kız diyorlar bu şekilde hamile kalıpta oğlu olan varmı
yorumlarınızı bekliyorum

ben topiklerin birinde reqlin 8-ci gunu hamile kalipta oglusu olanlari gordum onun için fazla inanma derim bunlara tamammi canimcim hayirli ve saglikli evlat nasip etsin Tanrı sizlere hepimize:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yorumlarınızı bekliyorum

selam benimde 4 temmuz yumurtlama günümdü. 1 temmuz gecesi beraber olduk.ve hamileyim.bende bebi$imin cinsiyetini cok merak ediyorum. henüz 9+4 haftalik oldu.cumartesi randovüm var doktorda ama burda en azindan 16. haftadan sonra cinsiyeti söylüyolar.bizde kizimiz olsun diye böyle denedik $ansa bakalim ne olacak. öncelik saglik ve hayirlisi tabiki.seninki belli olunca bana yazarmisin?:ecrin_bebek:

benim yumurtlama günüm hesplamalara göre 3 ağustosmuş biz 31 temmuzda beraber olduk bi kızım var bide oğlumun olmasını istiyordum hayırlısı bakalım inşallah sağlıklı olsunlarda cinsiyeti belli olunca mutlaka yazarım bakalım söylenenler doğrumu

arkadaşlar paylaşırsanız bizide çok mutlu etmiş olursunuz bende kız bebek için adet bitiminden sonra denicem işallah gönlümüze göre olur. Skorpion74 canım sende öğrenirsen yazarmısın topiğe merak ettim bende gerçekten doğru çıktığına inanacam

meysacım sen illa 3 ağustosta yumurtladın diye bişey yok o hesaplamalar hep tutmaya biliyo bazıları adet bitimi bile yumurtluyo tabi doktor kontrolünde ayrı
Allah gönlündekini versin inşallah hem bazıları yumurtlama gününden öncede erkek bebeğe hamile kalıyo çok duydum yani

meysacım sen illa 3 ağustosta yumurtladın diye bişey yok o hesaplamalar hep tutmaya biliyo bazıları adet bitimi bile yumurtluyo tabi doktor kontrolünde ayrı
Allah gönlündekini versin inşallah hem bazıları yumurtlama gününden öncede erkek bebeğe hamile kalıyo çok duydum yani

canım arkadasın dedıgı gıbı tam o gun yumurtladıgına emınmısın ben korunuyordum hemen hamıle kalabılmek ıcın yumurtlama testı kullanıyordum yumurtladıgım gun hamıle kaldıgımı dusunuyorum 28 gunde bır goruyordum 14.gunu bırlıkte oldum ve hamıle kaldım doktor erkek dedı sen belkı bırlıkte oldugun gun yumurtlamıssındır

bilmiyorum benimki tamamen tesadüf oldu yumurtlama günü ile cinsiyet tahminlerini burdan duydum hamile kalınca da araştırmak istedim hayırlısı bakalım daha çok yeni 5+3 günlük hamileyim 3 ay sonra öğreniriz bakalım inşallah

önceki hamileliğimde adetin bittiği günün gecesi nasılsa olmaz diye korunmamıştık.26 günde bir adet olurum.
sonuç; erkekmiş..

inancımı yitirmek üzereyim demekki herşey tesadüften ibaretmiş yani adet sonrasıda erkek bebek olabiliyormuş.

önceki hamileliklerimde tam yumurtlama günlerimde korunmamıştık 2 tane oğlum var,şimdiki hamileliğimde de tam yumurtlama gününe denk geldi ama kızım olacakmış, allah herkesin gönlüne göre versin ....

önceki hamileliklerimde tam yumurtlama günlerimde korunmamıştık 2 tane oğlum var,şimdiki hamileliğimde de tam yumurtlama gününe denk geldi ama kızım olacakmış, allah herkesin gönlüne göre versin ....

gerçektenmi eminmisin yumurtlama gününde hamile kaldığına kaç aylık hamilesin

ozaman yumurtlama gününde erkek olması tamamen tesadüfmü arkadaşlar?ben yinede adet sonrası yapcam belki tesadüf kız olur:)

ne olur benimde yumurtlmamı hesaplayın.ben bişi anlamıyorum.ben 23ile 26 günleri arası adet görüyorum.hangi gün girmeliyim ilişkiiye.tesekürederim

gebelik org sitesinde hesaplamalar bolumunde son uc adetinin tarihlerini giriyorsun, sana yumurtlama gununu ve hamile kalacagin gunu soyluyorlar. Ama adetin duzensizse yumurtlama gunun dogru cikmayabilir. Hamile kalacagin gunler asagi yukari dogrudur. Yumurtlama gununu hesaplarken, beklenen adet tarihinden 14 gun oncesini buluyorsun. O yumurtlama gunundur, genellikle. Yani oldugun adetin baslangicindan degil, beklenen adetin baslangicindan hesapliyorsun.

X