Eyll aynda hamile kalmak isteyenler.......

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
arkadaşlar allahın izniyla eylül ayında çift çizgiyi görmek istiyorum..benim gibi bekleyen arkadaşlar hadi beraber paylaşalım..:lepi::CüvCüv:

merhaba arkadaşlar ben de varım. ama bu defa hiiiç kafama takmayı düşünmüyorum. olsa da olur olmasa da. çocuk isteğimizin 7. ayı olucak. son bir kaç ay kendimi çook yıprattım. regl düzenim bozuldu. hep hüsrana uğramaktan sıkıldım. hadi ben neyse de eşim beni görünce daha da üzülüyor. ona bunu yapmaya hakkım yok. :umursamaz: bu nedenle bu ay gayet rahat olucam. eşim dediği gibi allah ne zaman isterse o zaman biz boşu boşuna kendimizi üzmeyelim. artık kısmetse bu ay bende o çift çizgiyi görmek istiyorum. umarım bu topikteki herkess hamiş olur. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

ben de bugün adet oldum...artık Eylüle kaldı umutlarım...
Allahım hepimizin duasını kabul etzin :Saruboceq:

ben de varım kızlar eylül de çift çizgi görmek istiyorum.eylül başı da edet tarihim ama gelmesin istiyorum.eşim varikosel ameliyatı oldu daha yeni 2 ay oldu çok erken galiba ama siz yazın beni de ben istiyim umut edeyim de gerisi Allahın bileceği iş dilerim tüm isteyenler tez zamanda kavuşur bebeğine

ben de istiyorum kızlar yaaaa:)) eylül ekim kasım farketmez yeter ki fazla uzatmadan sağlıkla gelsin bebişim..ama erkenden sürpriz yapsa şöle eylül gibi hiç de fena olmaz:1rolleyes:

ben tedavi görmüyorum cnm geçen kadın doğum uzmanına gittim herşey normal dedi ama biz 7 aylık evliyiz olmaması doğal biraz bekleyin dedi..ama biz istiyoruz sabırsızı galiba..hayırlısı bakalım..

bendeeeeeeeeeeeeeeeeee ıstıyorummmmmmmmm alahım bu hayırlı gunlerde tum ısteyenlere hayırlısını versınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben de 3 ay olucak nerdeyse evleneli.ama istiyoruz bebis.insallah bu ay olur.adetime daha 1 hafta var...ben doktora gorunmusdum hersey normal demisdi.esim de gitti doktora sperm sayisi biraz az dedi doktor.normal 20 milyonmus,esimde 12 milyon.ama kotu degil.boyle de hamile kalabilenler var.simdi tedavi oluyor.hayirlisiyla Allah kismet etsin insallah.bu guzel ayda hem de...kim istemez......

bende istiyorum ovulasyon testide kullandım bu ay tutturmusuzdur insallah eylülün bası agdet olmam lazım insallah olmam hayırlısı

ben tedavi görmüyorum cnm geçen kadın doğum uzmanına gittim herşey normal dedi ama biz 7 aylık evliyiz olmaması doğal biraz bekleyin dedi..ama biz istiyoruz sabırsızı galiba..hayırlısı bakalım..
iyi canım sorun yoksa en kısa zamanda hamile kalırsın zaten hakkınızda hayırlısı olsun

bendeeeeeeeeeeeeeeeeee ıstıyorummmmmmmmm alahım bu hayırlı gunlerde tum ısteyenlere hayırlısını versınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

mızmızcım kaç haftadır yoktum görüşemedik geçen ay gün sayıyodun demek eylüle kaldın sende hayırlısı olsun canım

ben de varım arkadaşlar her ay daha çok yıpranıyorum
görelim artık şu çift çizgileri

kıslar bende varım bende varım ...
1 eylül beklenen gün... allahım nolur bu ay anne olma şerefine benide nail et yarabbim. beni ve isteyen dileyen senden bebiş bekleyen herkesi nail et allahım....:Saruboceq:

X