Göz Çevresi Bakımı göz altı morluğuna patates

nesesiznese

mudsuZz
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
29
0
31
warsa k.bkmayn şimdiden.ben denedm gerçkten %90 faydasını gördm arkadaşlar.bnmde göz altlarım mosmordusenağlama.uykusuzluk,ağlama,yorgnluk gbi gerçktende doğru.

her akşam cewiz iriliğinde 1 patates havanda hamur haline getirilir we ufak tülbent içinde,sadece göz altlarındaki morluklara konur.(GÖZ ÜZERİNE KOYMAYIN) 40 45 dk bekletilir.sonra kaldırılır.we papatya çayı ile yıkanır dio ben normal su ile yıkdım 45 dk dan sonra. ben gözümdeki değişkliği gördüm ve inanamadım süperdi:sm_cool: umarım sizinde işinize yarar.
bu bilgileri <<http://www.xprodoksit.com/yazi/goz-alti-morluklarina-bitkisel-cozumler>>
burdan almştm umarım işinizi görür.
not=bn ilk akşmdn değişkliği farkettmm.2 3 akşm sonra süper ooluoo.biraz beklemek içn sabır gerek dimi :eek:hihoyyyt

canım bu formül gerçekten işe yarıyor mu? benimde göz çukurlarımda başladı morluklar artık. eğer sen memnunsan bende yapim yarın? şimdi yapmak isterdim ama gecenin 2 sinde 40 dk bekleyemicem :)

cnm bende gerçekten işe yaradı.hiç bir zararını görmedimzemuszemus.GÖZ ALTI MORLUKLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜMLER > Faydalı Bilgiler > www.XprodoksiT.com bu siteden aldm kullananlarda yorumlarını yazmşlar.we herkes memnun.hem doğal bi madde kullanmanı tawsiye edrim.bende gözle görülür derecede fark etti.annem göz altıma beyazlatıcı sürdüm zannetti ama hiç bir şey yoktu.düzenli kullanırsan faydasını göreceğinden eminimyerimseniben

bende yaptım bunu ama 1 kere sadece. konuyu açan arkdaşa ayıp olmazsa bi arkadaş bişe önerdi şimdi onu kullanmaya başladım yazaym.

cnm patatesi bende 1 kez denemiştim önceden gerçekten ilk kullanımda etkisini görmüştüm.şimdi gene başlayım bari

çiğ olması gerekiyor diye biliyorum canım.ben dün akşam yaptım, göz altlarım ışıl ışıl oldu.ve bişey daha farkettim, gözaltıma koyup biyere uzandığımda gözlerimdeki yorgunluğu almaya başladı.sanli birileri gözlerimin üstündeki ağırlıkları alıyor gibiydii.yani morluğuna iyi gelmese bile seni ne kadar dinlendirdiğini görüceksin

çiğ olması gerekiyor diye biliyorum canım.ben dün akşam yaptım, göz altlarım ışıl ışıl oldu.ve bişey daha farkettim, gözaltıma koyup biyere uzandığımda gözlerimdeki yorgunluğu almaya başladı.sanli birileri gözlerimin üstündeki ağırlıkları alıyor gibiydii.yani morluğuna iyi gelmese bile seni ne kadar dinlendirdiğini görüceksin

katılıorm cnm hariqa bişi:sm_cool:

olablr cnm cildiin hassas ise dikkat et derm.başka yöntemler dene bi de istersen ama genede dikkat et sağlığın dha önmli güzelliğinden güzelleşiyim derken cildini dha da kötü yapma :1hug:

cok sevindim iyi sonuc alanlar için benimde son bi haftadır uykusuzluktan ve yorgunluktan ciddi şekilde morardı gözlerimin altı. bişi mi kullanıyosun diye soran bile oldu. bende yapıcam bugün. sonucu yazarım a.s.

benımde genetik sanırım :KK43: göz torbaları,kırışık vs hiç biş iyok sadece biraz morr :KK43:(
deniicem bakalım nolucak..ama 40 dk çok ya ...
tşkllerr bilgiler için.

warsa k.bkmayn şimdiden.ben denedm gerçkten %90 faydasını gördm arkadaşlar.bnmde göz altlarım mosmordusenağlama.uykusuzluk,ağlama,yorgnluk gbi gerçktende doğru.

her akşam cewiz iriliğinde 1 patates havanda hamur haline getirilir we ufak tülbent içinde,sadece göz altlarındaki morluklara konur.(GÖZ ÜZERİNE KOYMAYIN) 40 45 dk bekletilir.sonra kaldırılır.we papatya çayı ile yıkanır dio ben normal su ile yıkdım 45 dk dan sonra. ben gözümdeki değişkliği gördüm ve inanamadım süperdi:sm_cool: umarım sizinde işinize yarar.

canm patetesi hamur halne getrmyp drek koysak olur mu acaba neden göz alrına kotyun sade göz üstne koymayıun dedn? illa her akşam mı yapmak lazm canm sence?

arkadaşalr burda fazla konuşan yok patatesten kmse memnun değil mi ne kmse bu konuya yanaşmamş bakıorumda:S

benim göz altı morluğuma bir tek tatil ve dinlenmek iyi geliyor herşeyi denedim olmuyor. işten 2 hafta izin alıp tatile gidince göz altı morluklarım gidiyor ve cildim taptaze oluyor :eek:

kiviyi kullanan arkadaş nasıl kullanıyor acaba? :) bir bilgi geçiverseniz ya kızlar :KK70: patates salatalık derken deneme tahtası olacağız gerçekten :KK70: