Ankarada dudak dolgusu

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
kızlae temız we ucuz bır yer bılıyormusunuz ankarada dudak dolgusu kolejenı ıcın acaba..fıyat ıle bırlıkte yazarsanız sewınırım:eek:a.s.

kızlae temız we ucuz bır yer bılıyormusunuz ankarada dudak dolgusu
kolejenı ıcın acaba..fıyat ıle bırlıkte yazarsanız sewınırım:eek:a.s.

merhaba..merak ediyorum dudaınızı yaptırdınız mı?bende iyi ve uygun bir yer ariyorum çünkü ama haal bulamadım :KK14:

Bende dudak dolgusu araştırıyordum.şimdi yeni bir dolgu gelmiş Türkiye ye kalıcı dolgu perma lip diyorlar çok doğal duruyormuş ömür boyu kalıyormuş istemezssen yapan dr a çıkarttırıyormuşsun ilk yapan istanbulda erenköyde bir dr muş arkadaşım tam yerini öğrenecek bana bildirecek öğrenirsem açıklarım sizede yapan dr çok önemliymiş.:KK74:

Bende dudak dolgusu araştırıyordum.şimdi yeni bir dolgu gelmiş Türkiye ye kalıcı dolgu perma lip diyorlar çok doğal duruyormuş ömür boyu kalıyormuş istemezssen yapan dr a çıkarttırıyormuşsun ilk yapan istanbulda erenköyde bir dr muş arkadaşım tam yerini öğrenecek bana bildirecek öğrenirsem açıklarım sizede yapan dr çok önemliymiş.:KK74:

en kısa zamanda bilgi bekliyoruz,bi de fiyatı ne kadar acaba??

dudak ve yanak dolgusu için en iyi sonuç alınan en çok uygulanılan yöntem
hyluronik asit uygulamasıdır. 6 ay Kalıcıdır.
hyluronik asit markaları
Restylane
Juvaderm
Teyosiyal

● Restylane : orta dereceli kırışıklıklar için
● Restylane Perlane (1 ml): Daha derin kırışıklıklar için
● Restylane Touch (0.5 ml): İnce kırışıklıklar, kaz ayakları ve perioral kırışıklıklar için
● Restylane Vital (1 ml): El, dekolte, boyun ve yüz için
● Restylane Sub Q (2 ml): Çene ve gözaltı için
● Restylane Lipp (1 ml): Dolgun dudaklar için kullanılır.

Stabilize hyalüronik asit içeren Restylane çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, dudak dolgunlaştırılmasında, cildin genç görünümlü kalmasında kullanılan modern bir dolgu maddesidir. Restylane vücutta var olan hyalüronik asit ile birleşerek su tutar, hacim kazanıp dolgunluk sağlar.

dudak ve yanak dolgusu için en iyi sonuç alınan en çok uygulanılan yöntem
hyluronik asit uygulamasıdır. 6 ay Kalıcıdır.
hyluronik asit markaları
Restylane
Juvaderm
Teyosiyal

● Restylane : orta dereceli kırışıklıklar için
● Restylane Perlane (1 ml): Daha derin kırışıklıklar için
● Restylane Touch (0.5 ml): İnce kırışıklıklar, kaz ayakları ve perioral kırışıklıklar için
● Restylane Vital (1 ml): El, dekolte, boyun ve yüz için
● Restylane Sub Q (2 ml): Çene ve gözaltı için
● Restylane Lipp (1 ml): Dolgun dudaklar için kullanılır.

Stabilize hyalüronik asit içeren Restylane çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, dudak dolgunlaştırılmasında, cildin genç görünümlü kalmasında kullanılan modern bir dolgu maddesidir. Restylane vücutta var olan hyalüronik asit ile birleşerek su tutar, hacim kazanıp dolgunluk sağlar.

Merhabalar,
Bu sitedeki ilk mesajım, doğru oluyordur umarım...
Ben de Ankaradayım, bir süredir de estetik cerrahları geziyorum şehirdeki, milyon tane yaptırmam gereken işlem var:KK43:
Utanıyorum doktorlara vücudum böyleyken dudak dolgusu demeye, ama hakikaten kilitlendim bu işe, rüyalarıma giriyor artık.
İstediğim dudak Survivor'daki Özge Ulusoy'unkiler gibi, biraz joker, biraz ördek ağzı yani. Ne işlem yaptırmış o tahmin edebilen var mı?
Bir de fiyat bilgisi alabilen oldu mu, ben 500 ve 2000 lira arası duyuyorum, büyük fark var arada :S

Merhaba tekrar,
Dudak dolgusu için birkaç yere telefon ederek fiyat aldım, fakat telefonda çok zor oluyor kaç cc'lik bir dolguya ihtiyaç olacağını tahmin etmek :S
Ferruh bey ve ecm klinik fiyatları birbirine çok yakın, ama sanırım cc başına veriyorlar bu fiyatları. 500 liradan başlıyor onlar, Nebil beyin verdiği fiyat ise kalıcılık süresine göre değişiyor. Güven hastanesinde ve Medicanada başka işlemler konuşurken arada sordum, onlar daha da yüksek..Yalnız bu doktorların dudak dolguları neye benzer, hangisi daha iyi iş çıkarır hiç fikrim yok :KK43: Belki yüz yüze görüşünce daha uygun olabilir fiyatlar..
Kararsız kaldım ben de.

Nebil bey 1 cc aqua mid e 1250+Kdv istior çok pahalı anlamıorum İstanbul daa ucuz gibime geldi kızlar bilginiz olsun ben yaza dogru yaptırıcam para bırıktırıorum cunku ama hayat boyu deıl bu dolgu kalıcılık ıcın 3 5 yıl sure verdıler..

size 1. sevıe fotograf yukluorum bana öle dendi burda en fazla 2cc dolgu var dıe tahmın edıorum yıne nebıl bey $DUDAK 11.jpg $DUDAK 1.jpg

kızlar kimse bir şey söylememiş ama ankarada yaptıran var mı? tavsiye edebileceğiniz dudak dolgusu için?

kızlar kimse bir şey söylememiş ama ankarada yaptıran var mı? tavsiye edebileceğiniz dudak dolgusu için?

canım ben dudak dolgusunu meme ve lipo ameliyatında yağlarımdan yaptırmıştım..ama kendime dolguyu cok yakıştırmadım sevmedim herkez cok begendi ben sevmedim ve inmesi için hergün masaj yaptım sen kolajenmi yoksa yağ dokusumu istiyosun ben ankarada oldum ve zühtü beye yaptırmıştım..başka arkadaşlarımda yaptırdı ben onlarda begendim ama kendimde hoşuma gitmedi

Ankara da estetik ve dolgu dediklerinde Muhittin Eski derim.Ben 2 yil önce DOLGU ve BOTOKS yaptirmistim ve cok memnun kalmistim,yurt disinda yasadigim icin sürekli yaptiramiyorum.Muhittin hoca dolguyu 8 ile 10 aylik olandan yapiyor.Insallah nisan gibi türkiyeye geldigimde yine yaptirmayi düsünüyorum.

canım ben dudak dolgusunu meme ve lipo ameliyatında yağlarımdan yaptırmıştım..ama kendime dolguyu cok yakıştırmadım sevmedim herkez cok begendi ben sevmedim ve inmesi için hergün masaj yaptım sen kolajenmi yoksa yağ dokusumu istiyosun ben ankarada oldum ve zühtü beye yaptırmıştım..başka arkadaşlarımda yaptırdı ben onlarda begendim ama kendimde hoşuma gitmedi

Operasyonal ilgili biraz bilgi verebilir misin? Kolajen önür boyu kalıcılık mı sağlıyor. Fiyatla ilgide bilgi verirseniz çok mutlu olurum :-)

Operasyonal ilgili biraz bilgi verebilir misin? Kolajen önür boyu kalıcılık mı sağlıyor. Fiyatla ilgide bilgi verirseniz çok mutlu olurum :-)

canım kolejen belli bi zaman kalıyor kalıcı değil doku yani kendi yağında %30 %40 kalıcı oluyor.bide kişiden kişiyede değişiyor bu ,bi kere yaptırmakla yağ dokusu kalıcı olmuyor sürekli eridikce yenileyeceksin ki belli bi kısmı tutsun diye tek dudak için fiyat söyleyemem ben hepsine toptan fiyat almıştım ama yağ doku enjeksiyonu yüze 2.000 cıvarında olduğunu biliyorum tek dudakta değişiyodur belki sormak lazım.

canım kolejen belli bi zaman kalıyor kalıcı değil doku yani kendi yağında %30 %40 kalıcı oluyor.bide kişiden kişiyede değişiyor bu ,bi kere yaptırmakla yağ dokusu kalıcı olmuyor sürekli eridikce yenileyeceksin ki belli bi kısmı tutsun diye tek dudak için fiyat söyleyemem ben hepsine toptan fiyat almıştım ama yağ doku enjeksiyonu yüze 2.000 cıvarında olduğunu biliyorum tek dudakta değişiyodur belki sormak lazım.
hımm anladım teşekkür ederim :-)

mrb kızlar bende ankarada dudak dolgusu ıstıyorumm.arastırma basladımm sıtede yazılanları okudum ama pek b fıkır elde edemedım yaptıran varmııı doktor ısmı ve fıyat ıstıyroummm

X