Yumurtlama Sorunu Olup Karnindan Iğne Yaptiran Varmi

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar Merhaba Benim Yumurtlama Sorunum Var Iki Aydir Karnimdan Iğneler Yapiliyor Bu Ay Tam 10 Tane Yumurta Varmiş Adetime 10-12 Gün Falan Var Bekliyorum Inşallah Bu Sefer Bebişimi Kollarima Alirim Lütfen Yazin :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :sm_confused:

ayy arkadasim valla bende sabahtan beri bunu yaptiran birini ariyordum hay allah razi olsun sana sunu sormak istiyorum benim yumurtlama sorunum yok fakat asilama oncesi tedavi icin bana igne verdiler kimine hap veriyorlarmis bana igne verdiler sanirim karindan yapacaklar cok korkuyorum cok aciyormu ve karnin neresinden yapiliyor bu igne gobek deligindenmi yoksa rahim ustundenmi?cevaplarsan mutlu olurum canim.

gülgüzeli bol sans insallah kavusursun melegine en kisa zamanda... yalniz asilama mi mikro enjeksiyon mu anlayamadim... 10 yumurta asilama icin biraz fazla sanirim mikro olacak degil mi ?

mehay endiselenmeyin... cok kolay bir sey... ignenin ucu o kadar ince ki farketmiyorsunuz bile... tamamen acisiz bir olay ... zaten kaleme benzeyen bir aparat ile yapiliyor üzerinde miktar görebileceginiz cizelge var...
tarifini zaten dr unuz yapar ama sormak istediginiz birsey olursa tecrübem cercevesinde yardimci olabilirim ... birkac kez tedavi yasadim...ayni seyleri yasayanlarin mümkün olddugunca paylasmasi gerek ki yolumuzu katederken daha olumlu, güclü olalim...

Merhaba Mehay şimdiden Kolay Gelsin Ben 2 Ay Kendim Yaptim Ilk Iğnemi Dr Umyapti. Daha Sonra Kendim Yaptim.göbek Hizasindan 4 Parmak Aşağiya Yapiyorsin Deriyi Elinle Sikiştirarak Ayarladiğin Dozu Enjekte Ediyorsun.video Kaydida Var Internette Pregon Pen Kullanimi Hakkinda Yardimci Oluyor.

aycin&hatice cok tesekkur ederim canim ama su sitenin adini yazarsan cok sevinirim nasil kullaniliyormus bir goz atayim

gulguzeli84 insallah yuce rabbim verir en kisa zamanda canimin ici cumlemize insallah

canım göbeğin hemen 3-4 parmak altından yapıyorsun kendin bile yapabiliyorsun insülin iğnesi gibi küçücük acımıyor sakın korkma bende çok korkuyordum korkulacak bir şey yokmuş anladım
ben aşılama yaptırmadım bu arada yalnızca yumurta oluşumu ve çatlama iğnesi yapıldı doğal yollarla hamile kalabilmek için bakalım hayırlısı

gülgüzeli canım yumurta oluşumu için iğne kullandın mı.benim geçen ay yumurta gonephene cevap vermedi.yumurta yeteribce büyümedi çatlatma iğnesi de yapılmadı. bu ay dr iğneyle denicez dedi.bu konuda bilgin varsa bilgilendirirsen çok sevinirimcanım.merakediyorum .şimdiden saol.

canım benim.evet bende adet düzensizliği var.bi kaç ayda bir oluyorum.bazen üç ayda bir bazende bi kaç gün gecikmeli olarak.3 senelik evliyim.geçen ay tedaviye başladım.gonapheneyle başladı dr.1 tane yumurta oluştu.büyüdü ama yeteri kadar büyümemişti.dr çatlatmadı.öle bıraktık farlutal kullandım adet olmak için henüz olmadım bekliyorum.adet olunca 3. günü tekrar gidicem bakalım hayırlısı canım.bu sefer iğneylen başlıcaz dedi .biraz tedirginim açıkcası.yine büyümez diye. ama burdan öğrendiğime göre iğne daha etkliymiş canım inşallah daha başka sorun yoktur ve bu ay hamile kalabilirim.inan canım 3 ay önce evlendi eltim.şimdi hamile.çok stres yapmaya başladım.ama tabi rabbimin bi bildiği vardır muhakkak bizlerinde kucaklarını boş bırakmaz canım dimi.

bende bu ay başlıcam o göbekden yapılan iğnelere bende hastanede yaptırcam kendim yapamam gibi geliyor bende sebepsiz infertilite var

aycin&hatice cok tesekkur ederim canim ama su sitenin adini yazarsan cok sevinirim nasil kullaniliyormus bir goz atayim

İYİ AKŞAMLAR SİTENİN ADINI YAZMAMI İSTEMİŞSİN
http://hcp.organon.com/start/ifu_puregon_tur.asp?C=6664239206871087963&pc=&email=&flashvars=&source=?SetSession=Yes&strGUID={650E577F-DC0D-4A4F-86B5-7FD247201D2C}&SID=610785242

hepınıze Allah gonlunuze gore versın.bebıslerınızı alın kucagınıza bızde sevelım....

canim cok saolasin izledim:çiçek: :çiçek: :çiçek:

Merheba Figen Bende Ilk Dr Yaptirmiştim Ama Daha Sonra Elim Bile Titremeden Kendim Yaptim.kolay Aci Verici Bir şey Değil Bundan 3 Ay önce Rahim Röntgeni çektirdim Onda Bile Anestestezi Yaptirmadim.o Daha Zor Ya Cesaretini Topla Ve Kendin Yap. önemli Olan Belirlenen Dozu Ayarlamak Istersen Sanada Internette Video Su Var Istersen Gönderirim Mehay Gönderdim Izlemiş

merhaba bende mikro için tedaviye başladım mayıs sonu gibi karından iğnelere başlıcam allah yarımdımız olsun çok sabır gerektiren bir iş inşallah çabalarımız boşa çıkmaz

sevgili ayçin hatice nerde bu video bende görmek istiyorum

X