Gardrop Düzeni...

bende aynı şeyi düşünüyorum canım ikeanın bu ayki kataloğunda var ama gidip bakmak lazım burada ikea yok bursaya gidersem bakıcam..
yada yakınlarında mağaza yokmu gir sor nereden bulurum diye...

ya ben bu gtiiğimde baktım...öyle bizim istediğimiz tarzda yok...hani büyük kocaman benim ama benim evim küçük eşyalarım zor sığıyor zaten...kafamçokkarıştı
ben tek askı iskeleti istiyorum kenarları olmayan yani :gitme:

anladım canım katologdaki öyle gibi ama belki mağazadakiler farklıdır...aslında özelmi yaptırsak yerimize göre acaba istediğimiz gibi olur hem..bende kıyafetlerin açıkta durmasını sevmiyorum askıya asıncada hep görünecek onlar..ne yapsak bilemiyorum gitti gidiyorda falan yokmudur acaba..

nette buldum iki tane hoşuma gitti hemen resimleri paylaşıyorum ....

askb.jpg

ask1c.jpg

heh ben aynen mağazadakiler gibi istiyorum ama nerden bulucm ki...yada nerden yaptırabilirz...

çok dagınıkk...napıym szce bunları..daha çekmecelerm var ama hala sgmıyor.

canım sende o raflardan al dolabının bir tarafına as katlanabilecekleri katla..askıya asılacaklarıda bir düzene göre as..öyle kışlık mont,yazlık gömlek,etek,pantolon hepsi karışık olmaz..mevsimi olmayanları kılıfla bazaların altına koy..hep ikea dedik ama çamaşır çekmecen yoksa ikeada kapaklı kutular var onlardan al çamasırların badilerin için...

sağol cnmm hepsını ayıklıcam birgun :sinifsinif:

istanbulda bir firmanın sitesinden aldım resimleri link veremiyorum firmanın adını yazsam sorun olurmu acaba..

ben kıyafetleri baharlık yazlık kışlık olarak ayırıyorum ve dolapta sezona göre bulunduruyorum

ve her sezon mutlaka giymediklerimi veriyorum zaten bi sezon hiç giymediğiniz bi şeyiniz varsa bi daha giyilmiyomuş öyle duymuştum

ütü konusnda çok hassasım çoraplarım bile yeni alınmış gibi ütülüdür

yatak odamızda dolap kullanmıyoruz giyinme odasında dolap ve ayaklı askı var daha kullanışılı oluyo ütü ve çamaşeı sepetlerini falan orda bulunduruyorum

canım ayaklı askı dediğim senin aradığından işte ben muğladayım tekzen var burda yapı market gibi bişey ordan almıştık

kullanmadıklarını evden yok et ihtiyaç sahiplerine ver.. yada daha sonra kullanırım ama bikaç ay yokolsun istiyosan vakumlu posetlerden kullan..

kızlar sık sık düzeltmedikten başka çaresi yoook ayda bir elden geçirilecek.
benim 6kapılı+4kapılı dolab var yinede heryer dolu üstelik yazlık ve kışlık ayırırım mevsimi olmayanları bazanın ve dolapların gözlerine koyarım.

günlüklerim bir dolapta, özel günlerde ve gezmelerde giydiklerim bir dolapta, kırışmasını istemediğim mevsim dışı giysiler gecelikler masa örtüleri bir dolapta(onların üstünü ayrıca çarşafla örterim tozlanmasınlar diye), oğlumunkiler bir dolapta, eşiminkiler bir dolaptadır. çarşaflarım büyük etejerin altındadır falan işte.mafoldumben

mesela tanesi 1tl.ye aldığım yastık kılıflarına nevresim takımlarını ayrı ayrı koyuyorum sonra üst üste dolaba kaldırıyorum, bohçalamaktan daha iyi oluyor hangisine el atsam hazır oluyo. ayrca çok kullanılan tek tük yastık kılflarımda bohçalıdır. streç çarşaflarda huçun içindedir.:CüvCüv:

çok eşyam var artk bişey almıycam evdekilerden idare edip azaltıcam artık eşyayla temizlikle uğraşmak istemiyorum artık çeşit çeşit giyinmenin bir özelliği de kalmadı yeni hedefim az ve özden yana.:kahve:..vessalam

X