Gardrop Düzeni...

OEvCadisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
3.502
60
Selam kızlar....buyrunnnnnnnnn

ben kıyafetlerimi gardropta düzene sokmakta zorluk çekiyorum.:nazar:..çoğu zaman karışıklıktan

aldığım kıyafetleri unutuyorum..kafamçokkarıştı.giymeden sezonu geçiyor..böyle karışıklık

yüzünden ..tüm zevki kaçıyo giyinme işinin.:gitme:..var mı tüyolarınız..ben şöyle yapıyorum

dediğiniz...şimdiden teşekkürlera.s.

heheheh güzel bir konu,
ben genelde istiflerim cok giyindiklerim az giyindiklerim
mesela etekler bir istif az giyindiklerim altta digerleri yukarda
sonra badiler ayri renkliler siyahlar
sonra kollu kolsuz
spor veya klasik vs bu sekilde istiflerim, ve nerdeyse her 2-3 ayda komple bosaltip yine düzenlerim
:)))

pantolonlar biyerde...
kumaş pantolan ,gömlek,etek vb hepsi ütülü askıda durur..
iç çamaşırları çekmecede onlarda ..atlet ,külot ,sütyen diiye ayrıdır...
sonra badiler uzun kollu ,kısa kollu biyerde..
özel gezmelik kıyafetler gene biyerde...
pijama gecelik vb biyerde...
kazaklar biyerde katlı durur...
günlük eşorman ve pantolonlar biyerde..
kırışacak penye tarzı vb buluzlerde ütülü askıdadır..
uzun kısa hırka vb gene askıda durur...
benim düzenimde böle..
dar geliyo dolap birazdaha büyük olsa her cins kıyafeti ayrı yere koyucam....
şimdilik darlığa çözümüde ekstıra raf yaptırdım dolabıma .....

heheheh güzel bir konu,
ben genelde istiflerim cok giyindiklerim az giyindiklerim
mesela etekler bir istif az giyindiklerim altta digerleri yukarda
sonra badiler ayri renkliler siyahlar
sonra kollu kolsuz
spor veya klasik vs bu sekilde istiflerim, ve nerdeyse her 2-3 ayda komple bosaltip yine düzenlerim
:)))
Ben aynı renkleri aynı yere koymayı denedim bu sefer de hangisi hangisi anlaayamadığım için hepsini tek tek açıp bakıyodum...:nazar: ooff offf...

zemus..ben de dolap kıtlığı çekiyorum o yzden hepsi ni ayrı ayrı koymamın imkanı yok...hepsini asmamın imkanı yok...çok fazla kıyafet var çnkü

Ben aynı renkleri aynı yere koymayı denedim bu sefer de hangisi hangisi anlaayamadığım için hepsini tek tek açıp bakıyodum...:nazar: ooff offf...

:roflol::roflol::roflol::roflol:
ben siyahlari bir yerde diger istifte renkliler yani karisik, evet ayni renkler olunca acip bakmak gerekyior
bu arada hirka, tunik, bluz, elbise ceketlerler askida düzenli sekilde
birde kumas pantolonlar tabiki, benim dolabimda malese kücük o yüzden yeri geldiig zaman iki bluz veya pantolon elbise bir askiya asmak zorunda kaliyorum

zemus..ben de dolap kıtlığı çekiyorum o yzden hepsi ni ayrı ayrı koymamın imkanı yok...hepsini asmamın imkanı yok...çok fazla kıyafet var çnkü

anladım canım...işin zor ozaman senin..ekstra raf falan yaptırsan yerin varmı dolapta..
ben az giydiklerimi ve giymediklerimi modası geçeni ayrıdım..
ve her ay ayırıyorum canım onları ya birilerine veriyorum yada bazanın altına koyuyorum yoksa mümkünü yok sığmaz..eşime küçücük yer kalıyo inan...
sende gözden geçir beğenmediklerini falan ayır azda olsa yer açılır....
bide şık kutular var hani askıya astığımız dolabın gözünün altı boş olurya
oraya koymak için içine pantolun badi vs koyarsın ...

Zemus inanki artk annem öldürcek beni...madem alıyosun neden bgymiyosun diyo..ama alırken beğeniyorum sonra olmuyo güzel..:gitme:
bende ayırmak birilerine vermek istyorum...zaten evim küçük 1 oda 1 mutfak -salon bi askı mı alsam ne yapsam...

:roflol::roflol::roflol::roflol:
ben siyahlari bir yerde diger istifte renkliler yani karisik, evet ayni renkler olunca acip bakmak gerekyior
bu arada hirka, tunik, bluz, elbise ceketlerler askida düzenli sekilde
birde kumas pantolonlar tabiki, benim dolabimda malese kücük o yüzden yeri geldiig zaman iki bluz veya pantolon elbise bir askiya asmak zorunda kaliyorum

bnde öyle asıyoum bu sefer altta kalanlar bazen buruşuyo sende de oluyo mu osırnaşık şey

bnde öyle asıyoum bu sefer altta kalanlar bazen buruşuyo sende de oluyo mu osırnaşık şey

valla bende burusmuyor kafamçokkarıştı
pantolonlar zaten üst üst, elbiselerde birsey olmuyor bluzlari zaten ikiser asiyorum yada 3 duruma göre

ha birde ben yazin kisliklari bazanin altina kisinda yazliklari bazanin altina vakumlayip koyuyorum hepsi sigmiyor üstelik birde bez gardrobum var ordada sal hirka kazak vs var

benimde yillardir giyinmedigim kiyafetler var ama nedense bir gün belki yine giyerim diye tutuyorum aslinda ayirmak en dogrusulaelaelaelaelae

resimleri ekelyeim bu arada güzel olur, benim dolabimin düzen vakti geldi yine düzenledigim zaman ceker eklerim :))))

hehehe...ben evime dönünce dolabımı düzenliyip çekerim...çok sinir bozucu oluyo düzeltme iişi de..yarısında sıkılıyorum..işin içinden çıkamıyorum

hehehe...ben evime dönünce dolabımı düzenliyip çekerim...çok sinir bozucu oluyo düzeltme iişi de..yarısında sıkılıyorum..işin içinden çıkamıyorum

valla ben bayiliyorum böyle istif istif düzenlendigi zaman cok hosuma gidiyorsositososito

ben bu karısıklıgı ikea dan aldıgım şu düzenleyiciler ile halletim ,çok rahatladım valla ..
katlayıp koyuyorum ,kırışmıyorda,hem de ucuzdu cok..hihoyyyt

images

images

images

bigün baa gelsene hem dolap düzerük hem kahve içerük ben pek sevmiyom o işi..vereliniortak:kahve:

ay geleyim valla sen kahve pisirirsin ben dolap düzenlerim hihoyyythihoyyyt

ben bu karısıklıgı ikea dan aldıgım şu düzenleyiciler ile halletim ,çok rahatladım valla ..
katlayıp koyuyorum ,kırışmıyorda,hem de ucuzdu cok..hihoyyyt

images

images

images

bende de iki tane var bunlardan ama fazla agirliga gelemiyor zemuszemus

X