Ayda 10 kilo vermek mümkün

E

EU3

Ziyaretçi
Bir gün içerisinde alınması gereken temel besin gruplarını içeren dengeli bir diyettir. Ancak uygulama süresi ve kişinin özellikleri açısından kontrollü yapılması gerekir. Egzersiz yapanlar için enerji ve besin öğeleri açısından yeterli değildir. Diyet uygulanırken öğünler kesinlikle atlanmamalıdır. Eksik yenilmemeli ve mutlaka 12-14 bardak su içilmelidir KAHVALTI
Çay, kahve (şekersiz),
2 kibrit kutusu peynir,
salata,
1 ince dilim ekmek
ÖĞLE
3 köfte kadar et, tavuk, balık (90 gr.), 1 ince dilim ekmek
veya 1 kase çorba, salata, 1 ince dilim ekmek
veya 1 adet kaşarlı yağsız tost,
çay, kahve (şekersiz)
SAAT 17.00 DE 2 porsiyon meyve veya 2 adet galeta
AKŞAM 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği,
salata,
ince bir dilim ekmek
Gece Boyunca 2 porsiyon meyve

Erkekler, günlük porsiyonu yüzde 50 artırabilir. Bu diyetle 4 haftada 10 kilo vermek mümkün.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bu dıyetı 3gun once netten buldum bana gayet mantıklı geldı. 3 gündür uyguluyorum. umarım sonuclarını alırım. denemek isteyen varsa bırlıkte zayıflayabılırız.a.s.

zeynocum bu diyet bu sitede var ben bunu yapiyorum ama öglen ve aksam yemeklerinde ekmegi cikardim..birde ben mesela salata yapip yemeyi sevmiyorum :)) cünkü bu diyeti yaparken aileyle bir aksam yemegi yemedim cünkü en gec 6da yedim genelde 5.30da filan yedim o yüzden kendime sebze yemegi yapip yedim salata yapmayada üsendim:):)
13.07.2009 da basladim ramazan gelene kadar 10 kilo verdim ama iste durakladgi zamanlarm cok oldu mesela bi detoks var ayran detoksu onu yaptm kilo vermis gorundum ama ertesi gün geri aldim 2 kilo olarak ve bir bucuk -2 hafta veremedm ama ben hergün 7km yürüyüs yaptm yapamadiklarmda leslie ile evde yürüyüs yaptm onda daha cok spor hareketleri vardi..genel diyetisyen listesi ilk zamanlar daha güzel verirsin :)) basladigimda 80 dim en son 70 dm ramazandada 69-7ß arasi :KK70: gidiyorm

saol canım cok ıyı oldu bırının yapması ya. bende biçok dıyet yaptım (şok) gerı aldım bu dıyette de nettekı yorumlar gayet olumlu oldugu ıcın yapmaya karar verdım

canim sok mok diyetleri bosver insani ac birakiyor resmen sonrada saldiriyor yiyeceklere ben önceden öglen yemek yemezdim elma filan hak getire ama simdi 4 saate bir yemek yiyorum sabah kahvaltisini erken yap en gec 10 yapiyorumki öglen yemegi 14 te aksamda 18 de ololsun diye iste o aralardada elma yiyorum..
birde ilk haftalarda kabizlik oldu ama sonra düzene girdi alisiyo vücut devam et cok bir kilon yok verecek ben simdi 65e düsecem 5 kilo sonrada 55 daha cok yolum var:)) ama acelem yok

canım valla öyle ya. bende duzenlı yemege basladım artık yanımda suyum eksık olmuyo 3 gundur malaesef su içmeyı sevmıyorum. bıde kekık çayı ve yesılçay ıcıyorum umarım 1 ay sonra farkeder kılom. bebiş istiyorum ama bu kıloyla kalmayı ıstemıyorum. en azından 60 olsam cok ıyı olur ya

canlarım ben diyetisyene gidiyorum,listeler hemen hemen böle,ama size önerim nacizhane sebze yemeğinin yanına mutlaka bir kase yoğuet ekleyin,köftenın yanına zeytinyağlı salata ekleyin,kuşluk vaktine bir parça ceviz-badem-fındık ekleyin,peynırın yanına zeytın ekleyın(haftada 3 gün yumurta ekleyin),doğrusu bu,sizin uygulamada süt ve yoğurt yok,

X