bosch set üstü ocak kullanan varmı?

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
benim bütün beyaz eşyam siemens bulaşık makinemin üstüne ocak aldım.bosch tan 2 hafta önce ama pek memnun değilim.normal beyaz 4 gazlı ocaktan.225 tl
yakmak istediğimde çıtçıtçıt ses yanıyo bidaha çevirmen lazım sesi düzeltmek için.ne kadar kötü yapmışlar.normal yakarsın ocak yanar öyle değil işte.kullanan arkadaşlar mutlaka vardır.sizede garip gelmedimi?
yada geri verme imkanım olabilirmi?

Bende de set üstü Bosch ocak var sizinki gibi ancak ben öyle bir ses problemi yaşamadım, tam çevirmek gerekir ama eminim öyle yapıyorsunuzdur. İsterseniz servisine bir danışın, ürüne ait bir özellik değilse bozuk olabilir.

daha önce boschun set üstünü bende kullandım,düğmeleri içine gömüldü,zaten çakmaklarıda bir zaman sonra çalışmıyodu,neyse ben geçici bir süre kullandığım için idare ettim..şu an boschun normal fırınını kullanmıyorum böyle bir sorun yok...
ama set üstü ocakları için iyi şeyler söyliyemiycem...

10 senedir ben ve tüm akrabalarımız Bosch-Siemens ocak kullanıyoruz. Bence en iyi ocak Bosch. Çıt sesine gelince, düğmeyi kapalı ile tam alev arasına getirince çıtlıyor, ocak yanınca da tam alev ile yarım alev arasına getirerek ayar yapıyorsun canım. Bu kadar basit.

o çıt çıt sesi sizin ocağınızın gaz emniyeti olduğunu gösteriyor
benimki de bosch setüstü ocak ve çok memnunum

bence kesinlikle bosch almayın hiç gerek yok, set üstü ocak öyle buzdolabı gibi en iyisi en kalitelisi olsun gibi bişey değil, çalışma prensipleri hep aynı, yani üstün bi farklılıkları yok, kumtel tarzı ucuz bişey al geç derim

bende 3 yıldır bosch set üstü kullanıyorum..sıfır problem...
ayrıca bahsettiğin şey ocağın emniyeti

X