bebegın kesesın etrafında kan.Yasayanlarr buraya lutfen

yaa bu neya allah askına boylemı devam edıcek bu anlamadım basta boyle problemler yasıyoruz devamı gelıcekmı yanı genetık bozuklugu ne demek anlamadım kac haftalıksın cnm

yok güzelim illa öyle olucak die bişey yok yani kanmayla tam bi alakası olduğunu zannetmiyorum zaten benimki kesin de değil sadece bi şüphe inş.hiçbirimizde bööle bişey olmaz :Saruboceq: genetik bozukluk boşver anlama söylemeye de dilim varmıo zaten....................

canım üzme kendini bebeği de strese sokma.ikili üçlü test yaptırmış mıydın?

üzlmüyorum artık canım allah a bıraktım herşeyi......taramalarımda sorun çıkmamıştı.22+7yim canım.................

yaaa allahın ıznıyle bısey olmaz ınsallahh rabbım verıyo onu zaten ama tabı ınsan uzuluyo bıde cok korkutuyolar yaa pekı senınde benımkı gıbı kan keseımı vardı bebegın etrafında ben bugun doktora gıttım boyle bı kanama down sendromuna yada baska bıseye yol acarmı dedım hayır dedı ole bısey olmaz dedı

üzlmüyorum artık canım allah a bıraktım herşeyi......taramalarımda sorun çıkmamıştı.22+7yim canım.................

Allah hepimizin yardımcısı olsun.İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi.Hiçbişi çıkmıcak cnm görüceksin.Herkeste çıkıo böle şeyler ama sonunda sağlıklı bebekler doğuyo.

yaaa allahın ıznıyle bısey olmaz ınsallahh rabbım verıyo onu zaten ama tabı ınsan uzuluyo bıde cok korkutuyolar yaa pekı senınde benımkı gıbı kan keseımı vardı bebegın etrafında ben bugun doktora gıttım boyle bı kanama down sendromuna yada baska bıseye yol acarmı dedım hayır dedı ole bısey olmaz dedı

evet canım benim de öyleydi ve zaten dediğim gibi onunla alakası yok ayrıca benimki de zaten düşük bir ihtimal ve ben hiç öyçe düşünmüyorum korkma yani:)

benim plesantanın dışında kan pıhtısı, hematom vardı canım küçüktü.Ama geçen hafta baktı tekrar doktorum göremedi çok şükür.İnşallah geçmiştir ama istirahate devam dedi.Neden oluştunu bilinmiomuş.İnşallah tekrar bi sorun yaşamayız.Her gün inanır mısın dua ederek gidiyorum tuvalete kan görmeyim diye.Sağlıklı bi hamilelik geçirir, bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız inşallah.

Allah hepimizin yardımcısı olsun.İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi.Hiçbişi çıkmıcak cnm görüceksin.Herkeste çıkıo böle şeyler ama sonunda sağlıklı bebekler doğuyo.

sağol canım amin.inş.evet ben de o kadar çok şey duydum ki o yüzden içim iyice rahatladı zaten 2.gittiğim prof.önemsemedi o yüzden takmıyorum artık %100 özürlü denen bebek bile sapasağlam doğuyosa demek ki herşeyi allah belirliyo onuhn bilgisi dahilinde............

benim plesantanın dışında kan pıhtısı, hematom vardı canım küçüktü.Ama geçen hafta baktı tekrar doktorum göremedi çok şükür.İnşallah geçmiştir ama istirahate devam dedi.Neden oluştunu bilinmiomuş.İnşallah tekrar bi sorun yaşamayız.Her gün inanır mısın dua ederek gidiyorum tuvalete kan görmeyim diye.Sağlıklı bi hamilelik geçirir, bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız inşallah.

hmm neden oluştuğu bilkinmiosa benimkinden farklı galiba sizin ya benim çok kanamam olmuştu ondan sonra oluşru kan pıhtısı..................

hmm neden oluştuğu bilkinmiosa benimkinden farklı galiba sizin ya benim çok kanamam olmuştu ondan sonra oluşru kan pıhtısı..................

benimde çok kanamam oldu cnm.parça bile düşürdüm.2 kez hastanede yattım.seninki neden oluşmuş peki ne dedi doktorun?bana tam olarak o kan pıhtısı için hematom dedi.bazı hamilelerde görülüomuş hatta düşüğe bile sebep oluomuş Allah korusun.Kanamalarımın birinde rahim ağzı 4mm açılmıştı o zaman çok korkmuştum neyse Allahım bebeğimi bağışladı bana.

bende kanama olmadı ama lekenmeler agrılar olmustu doktorum bebegın kesesının yanında kan kesesı var dedı dusuk sebebymıs o yatak ıstırahatı verdı falan ınsallah hepımz saglıkla alrız kucagımıza

ben de de oldu aynı durum.şimdi 5 asylık oldu kızım.darısı sana.ama benim 14.haftada o kanlar aktı ve çok korktum.10 gün yattım.

amın ınsallah hayrılısyıla gecer benım lekenmem oluyo kahverengı dr sanırım o sekılde dısarı atıosun dedı ınsallah gecerr allah hepımıze sıfa vrsın ve bebeklerımız hayırlısyla alalımkucagımıza ınsallah

arkadaslar yokmu bu durumları yasayann betul19 sendede kan kesesımı vardı kanama mı yasadın yoksa lekenmemı ınsallah darısı basımızaaa

canım bende şuan 7 haftalık hamileyim geçen hafta başı kanama görmeye başladım.doktoruma gittim hemen bana kanamanın bebekten deil kesenin dışından geldiğini söyledi.fakat buda bir düşük tehlikesiymiş.bayramdan sonraya kadar progestan kullanmaya dewam etmem gerektiini söledi.şuan bende çok korkuyorum.her sancıda endişeleniyorum dua etmekten başka yapacak bişe yok canım.günü varsa yaşar allah büyük.

canım bende şuan 7 haftalık hamileyim geçen hafta başı kanama görmeye başladım.doktoruma gittim hemen bana kanamanın bebekten deil kesenin dışından geldiğini söyledi.fakat buda bir düşük tehlikesiymiş.bayramdan sonraya kadar progestan kullanmaya dewam etmem gerektiini söledi.şuan bende çok korkuyorum.her sancıda endişeleniyorum dua etmekten başka yapacak bişe yok canım.günü varsa yaşar allah büyük.

merhaba arkadaşlar bende 5+6 günlk hamileyim bende yaklaşık onbeş gündür kahverengi bir iki damla açık kahverengi lekelenmeler var.hatta ben adet olacagımı sanmıstım baktım olmuyorum test yaptım pozitif çıktı.doktora gittim bana progestan verdi yat dinlen dedi.iki gündür sarı sulu bi akıntıya dönüştü.kalp atışlarını duyana kadar da endişem devam edecek sanırım.çok korkuyorum bir sürü şey okuyorum internette yok boş gebelik yok mol gebeliği Allahım yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin ara sıra kasıklarımda batma oluyo hemen moralim bozuluyor. tuvalete gitmekten korkuyorum hapşırmaktan bile korkuyorum.dediğin gibi yaşayacak günü varsa yaşayacak yavrularımız ne yapalım dua etmekten başka çare yok
:gitme:

ya korkma yaa nterntte bılıp bılmeden hersey yazıo sen onlara gore haraket edersen kafayı yersınn

verdı proxgnex verdı elevıt folık asıt verdı bı tane de ıgne vurulmustum ama yatamıorum ıste kucuk cocugum var ıkı yasında bakan kımsem yok kocam ıste butun gun ıste malesf kalkıorum napcam bılmıorum
ben suanda 24 haftalik hamileyim ayni sorun bendede oldu .ben almanyada yasiyorum burda doktor bana rahimden atilan bir tablet verdi simdi hersey yolunda icini ferar tut bence hic birsey olmaz.

bendede hafıf kanama duvarı var demıstı doktor progestan ıgne yaptırıyoruz her hafta.sorunum yok sukur kı.ama ıgne salak halsız aptal yaptı benı.aynı ıgneyı yaptıranlar belırtılerı yazsın lutfen banada

valla bu problemı atlattım sımdıde plasentası asagıdaymıs bebegımın ne dıım la havle ve la kuvvete ılla bılla dıım artık allah yardım eder ınsallahhh

X