bebegın kesesın etrafında kan.Yasayanlarr buraya lutfen

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaslar merhaba 9 haftalık hamıleyım yaklasık 2 3 hafta once dr cok cıddı dusuk tehlıken var dedı bebegın kesesının etrafında kan kesesı olusmus falan dedı hafıf lekenmeler ve cok cıddı agrılarım oluyo bu hafta gıttıgımdede bebek ust duvardan beslenıyo eger sag taraftan beslenseydı olurdu dedı pekı kanama uste gecermı dedım parca kopup ust duvara yerlesebılır dedı yanı bosunamı ugrasıorum bu durumları yasayıp ıyı olan varmı cok merak edıyorum dusunmekten kafayı yemek uzereyım senağlama

Benim bir bilgim yok ama benimde düşük tehlikem vardı halada var.ılk hafta lekelenmem oldu progestan içiyordum sonrada hafif bir kanamam oldu bu sefer iğneye basladık simdi 13. haftadayız iğneyi haftada 1 vuruluyorum. Mutlaka dinlen ve suyu cok iç gunde 3 litre mutlaka iç ben yatarken ayaklarımı koltugun ustune kaldırıyorum oyle yatıyorum tuvalet harıcındede kalkmıyorum sende oyle yap bolca dınlen kalkma ve stres yapma kendine mübarek aydayız bol dua et.Allah sağlıklı sıhhatlı bır şekilde kucagımıza almayı nasıp etsin bebeklerimizi.

verdı proxgnex verdı elevıt folık asıt verdı bı tane de ıgne vurulmustum ama yatamıorum ıste kucuk cocugum var ıkı yasında bakan kımsem yok kocam ıste butun gun ıste malesf kalkıorum napcam bılmıorum

canim bugunler yanina birini al lutfen cocgunla ilgilenebilecek, bu durumda cok hareketli olman iyi degil, bol su ic, en az uc litre Insallah guzel haberler getirirsin bizlere. Allah bebegini sana bagislasin Insallah.

9. haftamda bende yoğun kanama gecırdım ve bı gece hast kaldım benımde kese etrafında kanama vardı ve hep yattım evde ığne kullandımıkı hafta sonra gıttıgımde bıraz kurumuştu sonra yıne yattım su an rahatım tamamen gectı çok şukur ..........senınde gecer ınş yat dınlen ve ılaclatrını al .............çok gecmış ols

kacıncı haftadasın su an el muallım ya bende ıstıyorum hastaeye yatmak belkı ozaman bırı cocguma bakar dıye cunku baska skılde kımse bakmıyoosenağlama

şu an onaltı haftadayım...............hastanede doktorun yatırır gereklı gorurse..............ozeller pahalı ama............ıkı serunm yedım ve cok rahatlamıştım ...........ığnenı olursan ınş gecer su an kanaman denvam edıyomı................yatman gerek.............çocuguna bırı baksa aslında ve sen yatsan bı komsun ark yokmu...........

aslında herkesım var ama bakan kımsem yok bıraz bencıl bı aıleye sahıbım yok kanamam yok sadece agrılarım cok dr cok cıddı dusuk tehlıken var dedı yatmassan bebegın beslendıgı duvara cıkıp bebegın kalp atıslarını etkıler falan dedı lekenmem varr

ah canim ya nasil bakmazlar esine daha net anlat o bir cozum bulsun, ya eskiden istanbuldaydim orda olsam ben gelip bakardim insanlari anlamak zor, olmadi doktorunu ara bakmiyor kimse beni birkac gun yatirin de, madem hani o zaman bakarlar diyorsun ya. kiyamam ya uzulme, disari cikma cocugunu da yataga al; uzan orda oynasin yani bilmiyorum tabii denemissindir belki....en azindan lutfen kucaklama canim.

Bir an önce düzelrisin ve sağlıkla hamileliğine devam edersin inşallah

cok saolun ısallah ıyı olurum baskaaa bu yasadıklarımı yasayanlar yokmuu yaa ozlem bende ıstıyorum yatırsın belkı ozman ıyı olurum evet arkadaslar bu yasadıklarımı yasayıp ıyılesenlerden tavsıyeler beklıyorumm

merhaba canım öncelikle geçmiş olsun seninle aynı durumu bende yaşadım yaşıyorumda bende de yoğun kese etrafında kanama vardı ama dışta olmadı doktor çok dikkat etmem gerektiğini söyledi üç iğne yedim ve üç ay progeston ilaç kullandım iki hafta önce gittiğimde durmuş dedi ilaç vermedi ama dinlen dedi benimde üç yaşında yaramaz bir oğlum var ve tuvalete daha yeni alışıyor senin gibi herkes var ama çocuğa bakan yok o bencil ailelerden bendede mevcut ALLAH çocuklarımızı korusunda bizide kimseye muhtaç etmesin üç aydır kalkamıyoorum evimi temizleyemiyorum üç aydır devalarca çağırmama ragmen annem evime bir kere geldi misafirle birlikte ve gitti inşallah sende düzelirsin canım ALLAH a dua et yardım edenin yoksa ALLAH seni korur.

amın cnm benım aynen ole bı annem var bencıldır bıraz endınden baska pek bısı dusunmez bana daha hıc gelmedı pekı bendede kanama olmadı cok sukur lekenmeler oluyo sendede oluyomu sende ınsallah duzelırsın cnm pekı doktor sana ne dedı dıkkat etmenden baskaa bana daha bı kere ıgne verdı baska ıgne vermedı kac aylıksın cnm bıde nolur anlatta bıraz ıcım rahatlasın korkudan yarın gıdıp kalp atıslarını dınletcem oldumu dıee psıkolojım ıyıce bozuldu yaa

arkadaslar lutfen cevaplarını beklıyorum ınanılmaz mıde bulantılarım basladıı agrılarım hıc dumuyo vee leknemeler nolur normalmı bunlarr

canım benim korkma iyi şeyler düşün ben neler atlattım yani o kadar çok kanama geçirdim ki aklın durur şimdi tam geçtimi bilmiorum ama sadece sarı akıntım var inş.senin de geçer allah şifa versin.......

canım benımde 6.haftamda kanamam oldu kese etrafında kan vardı. progesteron kullandım ıgne ve jel olarak. cok sukur 3 ayı atlattık. 14 haftalık su an ılacı 1 hafta once bıraktım. korkma sen bol bol dınlen ayaklarını kaldır yat ve bol su ıc. ıyı haberlerını beklıyoruz.

ıns yalnız bana sadece progynex dıe bı lac verdı gne falan vermedı jel de onu ıcıorum bakalım benımde kahverengı akınltılarım varr suan yogn bı kanama gecırmedım cok ukur ama agrılarım hıc cekılır gıbı degıl

X