bebegın kesesın etrafında kan.Yasayanlarr buraya lutfen

benimde kesenin etrafında kesenin beşte biri büyüklüğünde kanama var geçen haftalarda kanamam vardı ama şimdi yok doktor bu hematomdan dolayı ne olur ne olmaz kanuyuşmazlığı iğnesi yaptırmamı istedi bu durumu yaşayan var mı bunun bebeğe bir zararı olur mu

aynı problem bende de var cnm.ne kadar senin hematomun?benim ki 35mm.düyüdükçe risk artıomuş ama plasentanın 1/4ünden küçükse hematom çok fazla risk yok.

merhaba bery benim hematom için kesenin beşte biri büyüklüğünde dedi doktor gittiğimde kese 33mm idi 6,5 mm civarı olsa gerek tam bir rakam vermedi yatacaksın dedi.herşeye hazırlıklı ol dedi.ilk hamileliğim bu yüzden endişeliyim sende de kan uyşmazlığı var mı canım allah hepimize yardım etsin

valla benımkı 8 mm ıdı en son gıttıgımde hıc yoktu ya dınlenırsenız eger allahın ıznıyle gecıo bıde kac haftalık oldgunuzada bglı eger 11 12 falansa artık muhım degıl dıyo doktorlar cunku dusuk tehlıkesı bıttıgı ıcın vucud emmeye baslıyo o hematomu artı kesınlıkle ılca yerıne ıgne ısteyın derım ben cok acı verıyo ama faydası daha cabuk haberınız olsun cok sukur ben faydasını gordum arkadaslar

benim arkadaşımında aynı problemi vardı ama dr progestan verdi ve atlattı şükür bişey olmadı..kan uyuşmazlığı vardı onlarda ayrıca...

benim arkadaşımında aynı problemi vardı ama dr progestan verdi ve atlattı şükür bişey olmadı..kan uyuşmazlığı vardı onlarda ayrıca...

peki arkadaşınız hematomdan dolayı uyuşmazlık iğnesi oldu mu

2.çocuğuna hamile...hamile olduğunu öğrendiğinde dr bir test yaptı ve iğneye gerek olmadığını sölemiş yaptırmadı....ama ilk çocuğunda iğne olmuş...

kan uyuşmazlığı yok bizde.plesanta yukarı çıktıkça hematom kaybolur dedi doktorum.şu an aşağıda.20.haftaya kadar çıkar inşallah.benim 7hafta oldu hala yatıorum kanama korkusuyla. pruluton iğne oluodum.onu da kestik bu hafta bebek büyüdüğü için.sizler kaç haftalıksınız kızlar ve ne kadar zamandır kan pıhtınız var?

kan uyuşmazlığı yok bizde.plesanta yukarı çıktıkça hematom kaybolur dedi doktorum.şu an aşağıda.20.haftaya kadar çıkar inşallah.benim 7hafta oldu hala yatıorum kanama korkusuyla. pruluton iğne oluodum.onu da kestik bu hafta bebek büyüdüğü için.sizler kaç haftalıksınız kızlar ve ne kadar zamandır kan pıhtınız var?

benim 6 haftalıkken farkedildi kesenin beşte biri büyüklüğünde 6.haftamda hastanede kaldım iki gün şimdi kanamam yok allaha şükür progestan 200 den günde 3 kere alıyorum.bugunde uyuşmazlık iğnesini aldım. bende hep yatıyorum korkudan 1 saatlik bir araba yolculuğundan sonra bile akıntının rengi pembeleşmeye başlıyo dinlenince geçiyo elimizden geleni yapıyoruz canım bulansak da yemeye çalışıyoruz.sıkılsakda yatıyoruz kaç haftadır dışarı çıkmadım doktor dışında artık Allah biliyor hakkımızda hayırlısını allah bizlere bağışlasın yavrularımızı

canim benim bende de kanama lekelenme oldu bana doktorum sunu dedi: " yat istirahat et ve kesinlille sikintidan stressden uzak dur ve gececek dedi" ben iki hafta boyunca hic kalkmadim sadece tuvalet ihtiyacimi gördüm disariya bile cikmadim, ve hep vitamin icecekleri icdim (portakal ve elma suyu, domates suyu da bebege cok iyi geliyor) üzülme allah hic bir kula dayanamiyacagi bir aciyi yasatmaz sen sakin olup istiraht et dinlen bu cok öenmli ilac falan ben hic kullanmadim ve simdi turp gibiyim:)
insallah sende düzelir ve bebisini kucagina alirsin sakin aglayip üzülme

X