bhcg değeri yükselirmi...

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
arkadaşlar bugün sağ kasığımdaki aşırı ağrı nedeniyle hastaneye gittim.dr gebelik şüphesi varmı dedi bende olabilir dedim ozaman ultrasonla bakmadan bi kanda bhcg ye bakalım dedi 0,23 çıktı reglime 11 gün filan var şimdi sorum kesin hamilelik yokmudur sizcede bu değer sonradan yükselirmiki acaba.:uhm::1no2:

NOT:hafif enfeksiyon geçiriyomuşum öyle dedi kasık ağrım içinde ultrasona gerk duymadı .

canım benim reglime 12 veya 13 gün kala test yaptırdım 0.01 çıkmıştı duramadım yarın regl olmam gerekiyo dün akşam fazla merakdan gene yaptırdım değerim 108 çıktı.olabilir bende henüz doktora gitmedim hala

hattta bende 10 gün önce şiddetli grip oldum oyüzden ilaç kullansammı acaba dediğimden dolayı yaptırmıştım testi bence ilaç kullanma sakınbüyük ihtimallede sende benim durumumdasın..:)bu arada hayırlı olsun eğer hamileysen canım tebrik ederim...

canım benim reglime 12 veya 13 gün kala test yaptırdım 0.01 çıkmıştı duramadım yarın regl olmam gerekiyo dün akşam fazla merakdan gene yaptırdım değerim 108 çıktı.olabilir bende henüz doktora gitmedim hala

çok teşekkür ederim cevap için bende hiç umutlanmıyım bu ay demiştim .canım sende hamilesin demekki allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:a.s.

amin inşallah canım Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.bende bugün öğrendim inşallah seninde kesinleşmiş hayırlı haberlerini 10 gün sonra alırız..dikkat et kendine çok geçmiş olsun...

Kesin hamile değilsindir diye birşey yok bence, çükü adetine 11 gün varmış test yaptırdığında sen gecikince tekrardan baktır kanda gebelik varsa yükselir değerin inşallah dilediğin gibi olura.s.

inşallah öyledir.aslında sağ kasığım çok hassastı bi kaç gündür.bugünde ağrı çok arttı iki kasığıma yayıldı.şu anda hafifledi.ama yinede hassas hafif bir şişlik var sağ kasığımda.Ben sabah okadar ağrıyınca korktum apendist filan zannettim ama doktor değil dedi. testlerdede aslında doğru dürüst bişey çıkmadı.hafif enfeksiyon dedi.antibiyotik bile vermedi.sindirim sistemi ilacı bide ağrı kesici verdi.Belkide bir belirtidir.allahım herkezin gönlüne göre versin.

inşallah öyledir.aslında sağ kasığım çok hassastı bi kaç gündür.bugünde ağrı çok arttı iki kasığıma yayıldı.şu anda hafifledi.ama yinede hassas hafif bir şişlik var sağ kasığımda.Ben sabah okadar ağrıyınca korktum apendist filan zannettim ama doktor değil dedi. testlerdede aslında doğru dürüst bişey çıkmadı.hafif enfeksiyon dedi.antibiyotik bile vermedi.sindirim sistemi ilacı bide ağrı kesici verdi.Belkide bir belirtidir.allahım herkezin gönlüne göre versin.

İnşallah canım yaa rabbim gönlüNe göre versin, sen adetin gecikirse yap bir tahlil daha sonra ilaç da kullanma hamile olduğunu öğrenince geçmiş olsun. Bu arada enfeksiyonlarda kasık ağrısı yapabiliyor benim idrar yollarımda olmuştu iki büklüm geziyordum ben çok ağır atlatmıştım..a.s.
Umarım güzel haberini yazarsın burdanopuyorumnanaktan

X