Kahve Falı

meraklı canım içtim kahvemi, çektim resimleri :) yorumlarını merakla bekliyorum.

Eklentiler

• $DSCN0629.jpg
    $DSCN0629.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 19
  • $DSCN0631.jpg
    $DSCN0631.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 25
  • $DSCN0632.jpg
    $DSCN0632.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $DSCN0633.jpg
    $DSCN0633.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 27
  • $DSCN0634.jpg
    $DSCN0634.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 19
Bir ara doğumdan önce bendemi koysamki?Merak korku heyecan hepsi birbirine girdi zaten.Nasıl doğum yapacağım diye bunalıma sardım iyice.ıçsem koysam son kez bakan olurmu?

cnm koydaa bakalım amaa öle bişe demem sana haberin olsun illa ii mi kötü mü die.gördüğüm bişe varsa sölerim:KK66:

cnm koydaa bakalım amaa öle bişe demem sana haberin olsun illa ii mi kötü mü die.gördüğüm bişe varsa sölerim:KK66:

Tamam sağol canım ne görürsen artık hayırlısı olsun... Ben birazdan koyarım inş. sen ne zaman kendini iyi hissedersen bakarsan acelesi yok zaten. Tekrar teşekkürler....

Tamam sağol canım ne görürsen artık hayırlısı olsun... Ben birazdan koyarım inş. sen ne zaman kendini iyi hissedersen bakarsan acelesi yok zaten. Tekrar teşekkürler....

rica ederim cnm şimdi dışarı çıkmam lazım zatende .akşamütü ya da en geç bu gece bakar yollarım sana bi aksilik çıkmazsaopuyorumnanaktan

rica ederim cnm şimdi dışarı çıkmam lazım zatende .akşamütü ya da en geç bu gece bakar yollarım sana bi aksilik çıkmazsaopuyorumnanaktan

Tamam canım bende yemek yapcam yemek işim biter bitmez koyarım.Sana iyi gezmeler günün güzel geçsin inş. a.s.

meraklı canım çok sağol. özel mesaj yazamadım sana. yorumlarının çoğu doğru. boşanma davam var o yüzden baktırmıştım falı zaten. özelden yazabilsem çok güzel olacaktı ama neyse :)

kızlarrrr slmmmmmm neler oluyor bakalım burada.... bilmiyorumkismile kız meraklı sendemi bakıyorsun artık,helal sana :lepi:

corelimm yolla bebemm bi de seni elden geçiriyim bakim.ama lütfen fotolar bulanık olmasın ya çok zor oluo gözüm yoruluo görcem derken:KK43::KK43:

meraklım buda benden..net çektim diye düşünüyorum ama bak bakalım...teşekürler şimdiden canımm..

arkadaşlar nasıl gönderiyorsunuz fotoları. özele nasıl atılyor. yardımcı olurmusunuz.

X