Kahve Falı

oo birikmiş yinee:)kızlar ilk başta livim var sonra gönderme sıranıza göre bakıcam:)ama bu gece yetişir mi bilmemm

nysee bugndee allahtan herkesee bakabildim yaa ii:):)bu topiği fal baktırabileyim die açmıştım şimdi fal baakr oldum ii mi:):)

slm kızlar,meraklı ve su.ay arkadaşım kusura bakmayın çok beklettim ama elimde olmayan sebeplerdi.
bugün ikinize bakıp özelinize atacağım aceleye getirip baştan sağma bakmak istemedim.meraklı arkadaşım bilir beni... :1hug:

slm kızlar,meraklı ve su.ay arkadaşım kusura bakmayın çok beklettim ama elimde olmayan sebeplerdi.
bugün ikinize bakıp özelinize atacağım aceleye getirip baştan sağma bakmak istemedim.meraklı arkadaşım bilir beni... :1hug:

olsun bebeğim sen ii olda önemli deil cnmopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

ne demek sen iyi ol önemli değil. bizmki eğlence olsun diye. önemli olan sağlığın inşallah iyisindir.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben de şimdi içip, fotoğrafını buraya eklemek istiyorum. ama 100 forum mesajım olmadan, resim ekleyemiyomuşuz ya. ufff.. mafoldumben

aaa bana bakar mısın hazırda varr cnm çekmiştim
fotosunu yeni içipp:)

kız meraklı allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3 beni hatırladın mı diğer topic ten tanışmıştık.kuşummmm sen fal bakan da madem bana neden demedinnnCADIARZU bana bakarmısın canım ya,hadi cevap bekliyorum boshayallersmile

X