Kahve Falı

yakında bir dügun var yada olmuş
fakatt ewlenen bayanınada erkeginde sorunu var
biri digerinden çok çok baskınn
ama kendilerinden başkalarını dinlemeziseler iyi olacaklar

küşmüş insanlar var burda 2 kişide olabilirler dahada fazla yanlız
bu küslükte bir taraf baya bi
nasıl diyim
eziklikk yaşamışş
yaniii yanlızmı aklmış
suçlu durumamı düşmüş

eskiden taa 10 sene kadar önce bakardım
oft de görünce daldımm
nedir burasıı hiç bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

Malem ablacım bu fal Evolet_ arkadaşımızın msj sayısı 100 olmadığından ben yüklüyorumopuyorumnanaktan
8079.bmp

8108.bmp

8116.bmp

8129.bmp

8144.bmp

yakında bir dügun var yada olmuş
fakatt ewlenen bayanınada erkeginde sorunu var
biri digerinden çok çok baskınn
ama kendilerinden başkalarını dinlemeziseler iyi olacaklar

küşmüş insanlar var burda 2 kişide olabilirler dahada fazla yanlız
bu küslükte bir taraf baya bi
nasıl diyim
eziklikk yaşamışş
yaniii yanlızmı aklmış
suçlu durumamı düşmüş

eskiden taa 10 sene kadar önce bakardım
oft de görünce daldımm
nedir burasıı hiç bilmiyorum kaydirigubbakcemile3
canım benim teşekkür ederim.evet arkadaşımla küstüm.haklıyım ama mutsuzum.

Malem ablacım bu fal Evolet_ arkadaşımızın msj sayısı 100 olmadığından ben yüklüyorumopuyorumnanaktan

Canim Evolete söyle birseyi yapmak cok zor ama yikmak cok kolay.
Cok güzel bir kalbin altinda oturmus,okadar temiz ve gelecek vadeden bir kalpki bu ama biraz buruk ve kirgin..Ya evoletin kalbi kirik yada karsisindaki insanin kalbi tam olarak bilemiyorum..Evolet evlimidir bilmem ama evli ise esi ile arasinda bir takim sorunlar yasiyor ve bu sorunlar ikisinide küstürüyor..Evolet biraz asabi ve bu aralar sinirlerine hakim olamiyor.Sürekli oram agriyor buram agriyor,acaba bugüb birseymi olacak diye kuruntulara girmis,gecici bir sürec yasiyor...
Bir girisimde bulunmus tam sonuc alamamis bunu ikinci defa tekrar deneyecek...
Ailesinde bu aralar ses yükselmeleri var tartismalar görünüyor ama toplasan ceviz kabugunu doldumaz...Evolet kendine biraz zaman versin ve birseyleri gözden gecirsin..Hem ferah hemde kendi kendine icini karartiyor,sanirim psikolojik olarak cok yipranmis...Büyük bir kalabaliga onu bekliyor,bi kalabaliga girecek yakinda..
Bir erkek var ama büyükce biri bu ve babasimidir baskasimidir bilmem ama problem yasamislar..nedense ayni ortamda anlasamiyor bunlar..ya kendisi ya annesi gözlerinde sorun var ufak bir operasyon gecirecek...

Sibel kizma canim bana ama ben öyle üst üste fal bakamiyorum.
Suan basim nasil agriyor anlatamam ve zaten arkadasim senin falini yorumlamis.
Bukadar evhamli olma sakin ol ve zaman ver herseye,sen böyle üstüne gidersen herseyin,olacagi varsada olmaz..kendini bukadar yiyip bitirene kadar git arkadasina oturun konusun,seni kovacak yada laf diyecek hali yok,sen kirildigin seyleri söylersin oturur konusursunuz en azindan icin rahat eder..

Büyük bir SIKINTIDAN dönmüssün canim,ama hala icinde o SIKINTIYA dair süpheler var merak etme acilmis bayagi...
Sanki birini red etmissin ama bu insan cok temiz biriymis ama bir zaman sonra israrli davranislari sana bikkinlik verecek...
Bir yerden beklediginiz birsey var zaman girmis araya..Uzaga birini göndereceksiniz,kisa süreli gidip gelecek...
Bulundugun ortamdan pek memnun degilsin,bir arayisa girmissin ama simdilik o arayisini ertele...Iliskin hem var hem yok,bulanik birsey cikmis,sevgilin var sanki ama yaninda degil,araniza ya yol girmis yada sorun yasiyorsunuz,,
Sende kafana birsey takildiginda israrlar üstüne gidenlerdensin..Buda iyi degil bir zaman sonra karsindakini biktiriyorsun...Erkek kardesin yada agbinmi var bilmiyorum ama yakin zamanda size bir süprizle gelecek bu kisi...
Ev degisimi görüyorum ama eviminiz cok kalabalik sizin ya,geleniniz gideniniz cok..
bu ayin 20 sine dogru bir takim gelismeler olacak 20 rakami gördüm..

tabakta pek bir şey çıkmadı yinede koyayım dedim kaydirigubbakcemile3bulanık çıkmış ama gördüğün kadarıyla yorumlarsan çok sevinirim :)
http://i46.tinypic.com/6opgt5.jpg
http://i46.tinypic.com/10x6csl.jpg
http://i48.tinypic.com/245aqde.jpg
http://i47.tinypic.com/2ip8px.jpg

Sen birseyin zaferini yasayacaksin,sanki bir olayi sen kazanacaksin.
Iste budur bukadar diyorsun..Sevinecegin birsey yasayacaksin..
Senin plotonik bir askin var kendini bu aska cok kaptirmissin yada varsa sevgilin ona ifade edemedigin duygularin arasinda boguluyorsun...
Sende söyle bir yapi var,karsindaki senin sevmedigin hareketide yapsa,ne olur yapma ben sevmem diyemiyorsun,karsi koyma mekanizman yok senin..Iste bu yüzdende bazi seyleri icine atiyor sonrada bunu alakasiz insanlarla paylasiyorsun.
Yakin bir zamanda iki kisi ile görüsmen var bu görüsme yüz yüzde olabilir.
Birsey yapacaksin ve sonrasinda cok pisman olacaksin.Sanki bir kiz var bu kizla ilgili birsey yapacaksin araci gibi bi olay bu..

evet aynen doğru psikolojım bozulmus durumda.hergun mız mızım.suram ağrıyor buram ağrıyor..4bçk senelık bi ilişkimi bitirdim yenılerde ve şimdi yanında çok mutlu olduğum,güven veren biriyle beraberim...umarım çok güzel bir kalbinde oturmuş gözüktüğüm odurboshayallersmile

X