Kahve Falı

merakliii_

yokki aramızda sinerji...
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.064
6
Kızlarrr iyi kahve falı bakarımm diyen var mı varsa çıksın ortaya.Şöyle bir şey düşünüyorumm bakarım diyen arkadaşlaraa müsait oldukları vakitt kahve fincanlarımızın fotolarını göndersek onlarda bize yorumlasa olmaz mı??:kahve:Şimdidenn teşekkürlerrrrrra.s.a.s.
NOT:Tarot bakan varsa o da olur farketmezz:):)

Son düzenleme:
AMA ben kahve içmeyi sevmem ki. gıyabıma baksalar olmamı. :uhm:
topiğin hayırlı olsun meraklım bu arada:)))

çok ilginç bir topic...bir o kadar da eğlenceli olmaya aday...hadi bakalım hayırlı olsun...a.s.

geçen hafta bir arkadaşıma bakmıştım...ilk defa...bir çoğunun doğru olduğunu söyledi...kaydirigubbakcemile2 his işte ..demek ki o anda hissetmişim birşeyler....anladığımdan değil,ilk defa baktım...

bakıp yorum yapacak arkadaşlardan öğrenelim birşeyler...tekrar hayırlı olsun...Şeniz

hahahh ayy kızlarr çok saolun aslında açarken böle bi topik vardır diye düşünüyordum ama göremedim herhalde dedim ve ters tepki alcağımdan korkmuştumm teşekkür ederimm hepinizzeeee toipiğimzz herkese hayırlıı uğurlu olsun canlarımm.yaa düşündümkii onca kk üyesi arasındannn mutlakaaa vardırr ii fal bakannn diyeee valla çıkmazsaa yıp olur kendilerini saklıyorlardırr

bu arada ıLK benimmm haberinizz olsunn tam bir fal meraklısı olaraktannnkaydirigubbakcemile3

çok ilginç bir topic...bir o kadar da eğlenceli olmaya aday...hadi bakalım hayırlı olsun...a.s.

geçen hafta bir arkadaşıma bakmıştım...ilk defa...bir çoğunun doğru olduğunu söyledi...kaydirigubbakcemile2 his işte ..demek ki o anda hissetmişim birşeyler....anladığımdan değil,ilk defa baktım...

bakıp yorum yapacak arkadaşlardan öğrenelim birşeyler...tekrar hayırlı olsun...Şeniz

Şenizsaol bibeğimm .o zman sn ısınma turlarını burda yap kk da pişir kendiniii bana bakabilirsin meselaaaakaydirigubbakcemile3:kahve:

esrazey ve csmerdgn fal bakabiliosanız uzaktan bakıp kaçayınn kulağınızdan çekerim gelin burayaaa.bakmıosanızda gelin:)

bence topiğin başlığını kahve falı bakan var mıı dye değiştirmelisin kaydirigubbakcemile3

canım, yanlış hatırlamıyorsam bir ara böyle bir konuya denk gelmiştim. geyiğe taşınmıştı galiba...

arada alzaymırım tutar, karıştırıyor olabilirim kaydirigubbakcemile3

bence topiğin başlığını kahve falı bakan var mıı dye değiştirmelisin kaydirigubbakcemile3

canımm şimdii bölee olunca herkss meraklanıyor geliyorr o arada ağıma bi tane düşürürüm belki doyurm öteki türlü gelmeyebilirlerrsırnaşık şeykaydirigubbakcemile3:1ninca:

X