Kahve Falı

geleceği görebilmek isterdim ..
acım ne zaman bitecek öğrenmek ..
tatlı söz değil, güzel vaatler değil ..
sadece bu acı ne zaman geçicek öğrenmek istiyorum!
esmer şeker tekrar bakıcam demiştim ..
gel bak ve söyle :KK43:

canım benim ya inşallah bir an önce atlatırsın bu arada esmer şekerim 3 4 vadeye arayacak demiştin ya hani fallarda rakamlar tam belli etmez 3 4 vade olur 3 para gelir veya ayın 3 4 ünde arar gibi 3 4 ünü bildin ama vade olarak degilmiş gün olarakmış 4 eylül aradı beni ve tamamen bitirdik ya :sinifsinif:

iş bulduğumda atlatırım herhalde ..
bütün zamanımı,enerjimi işe vereceğim ..
belki o zaman acılarım hafifler biraz..

esmer şeker inş.sınavların iyi geçmiştir.

sanırım fal yollamanın bir limiti var hem kişinin hemde forumun ve bu sayıda 10 foruma en fazla 10 fal koyuluyor onlarda bakıyor.kişiseli tam bilmiyorum bir üye belli aralıklarla 10 fal koyma hakkına sahip bende bu akşam keşfettim umarım faydası olur.:kedi: yalnız ben çok fazla fala bel baglamaya başladı bu hayrı alamet degil dualarım kabul olmazsa işte o zaman yıkımım olur.dua edin kızlarda şu fatih için ettigim dualar kabul olsun (bir müslümanın bir müslüman için ettigi dua kadar hayırlısı yoktur derler)

merhaba arkadaşlar,
hepinize tek tek teşekkür ederim şükür sınavlarım iyiydi,atlattım...pek giremedim ama uzaktan arasıra takip ettim burayı...ne kadar çok üzgün olduğunuzun da farkındayım ama inanın fal hiçbirşeye çare olmaz onu ciddiye almayın bile sizin için sadece eğlence olsun...corel sana bakarken kendini dinlemelisin sorunların var demiştim...ve bir çok arkadaşıma sadece güzel şeyler söylemedim...siz sadece içinden güzelleri aldınız buna eminim çünkü an sadece buna ihtiyacınız vardı...herşey zamanla olacak...esra1234 arkadaşımızda bakıyormuş,burada demişki ''gerçekle,netten bakmak arasında çok fark var''evet haklı...sadece bir kaç resme bakıp yorum yapmak kolay değil...bir insanın sizin karşınızda olmasıyla,yüzünü hiç görmediğiniz birinin falına bakmak sizce nasıl olur? kızla yanlış anlamayın sadece bazı şeylere açıklık getirmek istedim...eğer sizi sevmeseydim sınav üstü ve ramazanda fala bakmazdım kesinlikle...sırf siz mutlu olun diye...inşallah en kısa zamanda toparlanıp tek tek gene bakacağım size..hem esra arkadaşımızda yardımcı olur...burada hepimiz arkadaşız birbirimize destek olacağız...opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar,
hepinize tek tek teşekkür ederim şükür sınavlarım iyiydi,atlattım...pek giremedim ama uzaktan arasıra takip ettim burayı...ne kadar çok üzgün olduğunuzun da farkındayım ama inanın fal hiçbirşeye çare olmaz onu ciddiye almayın bile sizin için sadece eğlence olsun...corel sana bakarken kendini dinlemelisin sorunların var demiştim...ve bir çok arkadaşıma sadece güzel şeyler söylemedim...siz sadece içinden güzelleri aldınız buna eminim çünkü an sadece buna ihtiyacınız vardı...herşey zamanla olacak...esra1234 arkadaşımızda bakıyormuş,burada demişki ''gerçekle,netten bakmak arasında çok fark var''evet haklı...sadece bir kaç resme bakıp yorum yapmak kolay değil...bir insanın sizin karşınızda olmasıyla,yüzünü hiç görmediğiniz birinin falına bakmak sizce nasıl olur? kızla yanlış anlamayın sadece bazı şeylere açıklık getirmek istedim...eğer sizi sevmeseydim sınav üstü ve ramazanda fala bakmazdım kesinlikle...sırf siz mutlu olun diye...inşallah en kısa zamanda toparlanıp tek tek gene bakacağım size..hem esra arkadaşımızda yardımcı olur...burada hepimiz arkadaşız birbirimize destek olacağız...opuyorumnanaktan

sınavlarının iyi geçmesine çok sevindim cnm opuyorumnanaktan ..haklısın ya birkere bile görmediğin insanın falına bakmak eminim çok zor olmalı ama napalım kendimizce iyi bişeyler duymak istiyoruz sanırım..neyse umarım çabucak toparlanırsında aramıza dönersin Şeniz

sınavlarının iyi geçmesine çok sevindim cnm opuyorumnanaktan ..haklısın ya birkere bile görmediğin insanın falına bakmak eminim çok zor olmalı ama napalım kendimizce iyi bişeyler duymak istiyoruz sanırım..neyse umarım çabucak toparlanırsında aramıza dönersin Şeniz

umudun kölesi olmuşuz kurtaranımız yok esmer şekercik çok teşeekkürler her şey için:1hug:

merhaba arkadaşlar,

sınavının iyi geçmesine sevindim canım ..
morali bozuk insanlar benim gibileri yani ..
iki güzel söz duymak için ölür ölür dirilir ..
baktığın fal netiecede ne ona göre hayat şekillendirilir ne de hayat fala göre yaşanır ..
benimkide o hesap ..
artık isteğim bu acının ne zaman geçeceğini bilmek ..
onuda geçtiğinde anlayacağım ..
dualarınızı istiyorum sadece allah bana sabır versin yoksa akıl sağlığım tehlikeye giriyor ..
uyuyamyorum bile ..
işte böyle esmer şekerim ..

uyuyamak çok kötü..uyumaya çalıştıkça unutmak istedikçe daha fazla düşünüyor insan..yüregimiz agır..hemde çok agır..adi bir hançer geldi kalbimizi söktü gitti..bir daha güvenemem diyorsun sevemem diyorsun ama yine seviyorsun ve güveniyorsun belki aynı şeyleri tekrar yaşayacagını bile bile yine umuda teslim oluyorsun..ama umutsuz olmuyor.seni hayatta tutan şey o oluyor..belki geri dönecek diyorsun..belki ben unuturum diyorsun..bir şekilde mutlu olacagınına inanıyorsun..işin en güzeli geriye dönüp baktıgında hafızanda sadece güzel şeyler kalıyor.hayatta kalabilmek için beynin uyguladıgı bir savunma mekanizması bu belki belki ruhumuzu güzel şeylerle teslim etme arzusu..herşeye ragmen yaşamak güzel

hayal kuramadığımı farkettim dün gece ...
çünkü ben onunla uyuyordum ve yanımdayken hayal kurmama gerek yoktu ...
uyumaya çalıştıkça güzel şeyler üşüşüyor beynime ve sonra ansızın gidişi ..
geri dönmesini istemiyorum.. beni ölüp ölüp diriltiyorken gelmesin ..
istediğim bi an önce unutmak ..
herşeyi unutmak ..
başladığı günü .. yaşananları .. onu ..
ağlamaktan yoruldum .. ölü gibi yürüyorum sokakta gören hayalet gibisin diyor..
tek güzel yan ise herşeye rağmen güçlü olmam ..
onu aramamak için mücadele etmiyorum kendimle ..
aramıyorum elim telefona gitmiyor ..
gittiğini kabul ettim ..
sadece acımın gitmesini istiyorum ..
uykuyada ilaç kullanarak çözüm bulucam .. normale dönene kadar ..
evet hayat çok güzel ama ben o güzellikleri henüz göremiyorum ..

X