akalin gölbasi kir dügünü

oezlem06

evli & mutlu
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1.977
11
selam kizlar

bende ins 2010 temmuz Gelini olcam..
simdilik bi kac mekan baktim internetten ve gözüme akalin gölbasi dügün mekani carpti.. fotolara baktim cok güzel bi yer.. bende acik havada dügün istedigim icin yeri cok hosuma gitti.. yurtdisinda oldugum icin simdilik gidip bakamiyorum dügün mekanina ama kisin gitmeyi düsünüyorum ankaraya.

benim sizlere sorum su:
aranizda akaln gölbasinda dügününü yapan varmi?.. fiyatlarini ögrenmek istiyorum, kisi basina yemekli kac ytl??
bide kac ay öncesnden rezervasyon yapilmali??

yardimci olursaniz cok sevinirimm opuyorumnanaktan

simdiden tsklerr:1hug:

canım benim düğünüm akalın gölbaşı'nda oldu. Sahibi Aykut Bey çok iyi bir insan ve organizasyon müdürü Nezahat Hanım vardı o da herşeyle birebir ilgilendi. gelen herkes çok beğendi ve süper bir düğün oldu. fiyata gelince iki sene önceydi benim düğünüm tam hatırlamıyorum ama 14000 falan tutmuştu. çok çeşitli menüler var daha uygun da olabilirdi yani. kendilerine ait fotoğrafçıları var göl manzarasına karşı terasta foto çekimi, pasta, sanatçı hepsi dahildi ve düğünde çıkan bayan sanatçının sesi mükemmeldi. önce dans müzikleri,sonra oyun havaları falan en sonda pop tercih ettik biz. herkes çok eğlendi. düğünün başında biz girmeden slayt gösterisi ve davetlileri karşılayan pançolu ispanyol müzikleri yapan bir grup da vardı masa masa dolaştılar. ilk girişte volkanlar vs de dahildi bu fiyata. kısacası ben çok memnun kaldım. tavsiye ederim. ama biz düğün tarihi için gittiğimizde ( 5 ay falan vardı) bir sonraki seneye kadar doluydu. sadece 6 gün vardı boş olan. o yüzden salıya denk geldi düğünümüz. erken davranmakta fayda var. orada bir de dans dersleri veriliyor çiftlere ilk danslarını salsa,rumba falan yapmak isteyenler için..

sgl canm... 14000 ytl baya pahaliymiss.. seninki bide 2 sene önce olmus.. desene bu sene fiyatlar iiyce ucmustur..
bende ortalama 300 kisilik düüsünüyorum.. 10 bini gözdn cikardm ama bakalim...
ben kisin gidi mekanlara bakacam insallah.. umarim gec olmaz.. dügünüde temmuz ayinda düsünyoruz.. bakalim napcaz bilmiyorum, simdiden basim agridi vallah..:sinifsinif:
yine tekrar tsk ederm..

aslında kriz vs bence fiyatlar düşmüştür ve önceden yapılan anlaşmalarda indirim de yapılır. bir de menüler fiyatı çok farkettiriyor. içki olup olmaması da. umarım gönlüne göre güzel bir yer bulursun biz de burdan düğün fotolarına bakarız kolay gelsin canım:)

dün akalını arayıp görüştüm bende 2010 haziranda evlenicem inşallah :)) 350 kişilik düğün için 18000 TL fiyat verdiler. indirimle 17000 yaptı saolsun :))) kişi baş 42 TL diyolar. tabi birsürü alternatif sundu ordöv tabağı olmazsa 15000 TLye filan düşüyo vs die. mükemmel biryer ama inanılmaz pahalı :KK43:( gönül isterdiki orda olsun ama bu şartlarda çokk zor maaleseff istersen sende bi arayıp fiyat al bakalım herkese aynı fiyatımı veriyolar canım

offf nekadar pahaliymis yaaa...
telefon numarasini verebilirmisin cnm? ya bide ben yurtdisinda kaliyorum bana dahada fazla söyler. oyzden Tr den birine arattiracam..
off yaaa napcam ben.. orasi cokta hosuma gitmisti ama cok pahali yaa..
biz yemekli (et ve pilav) istiyorz bide meze olsn yeter.. ickili olursa bide ayriyetten fiyat öderiz herade..

Son düzenleme:
tavuk menülü fiyatı bu canım maalesef çok pahalı kişi başı 42 Tl dedi içkili olsa tabiki çokdaha pahalı işte ayrıca sandalye giydirme vs ekstra ücret olarakda 3600 istiyolar sen hesapla işte ama bence bukadar parada verilmez yaww 3 saat için telefonunu verim sana bakalım sana kaç dicekler ben 350 kişilik için fiyat almıştım 0312 4847766

Selam kızlar...bende 2010 aĞustosunda evleneceĞım.bende sızler gıbı aÇık hava olsun ıstıyorum ama sÖyledıĞınız fıyatlar Çok.Özellıklee bızım gıbı memur ve emeklı aılelerın evlatları ıÇın.yınede paylaŞımlarımızı ÇoĞaltalım burda belkı alternatıfler Çıkabılır...

Selam galadriel
..evet ya, ¨bütün ankaralilar bu sayfaya bi göz atsin.. özellikle evlenmis olanlar...
ya bide fiyatlar her sene öyle bi ucuyoki insan napacagini sasirio..

ah ah su dügün bi olsaydii bizde rahat bi nefes alsak...

X