Kahverengi aknt ile ilgili acill...

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.390
7
merhabalar. hemen konuya giriyorum. ben 10-11 gündür diane 35 kullanıyorum. pkoluyum. iyice koyu sarıya dönen akıntım bugün kahverengi oldu. şimdi

bu ilacın bir etkisi mi ve normal mi? çünkü daha önce de yaşadım pek tedrgin değilim ama...

malum ramazan acaba orucum bozuldu mu? akıntı oldukça oruç tutabilir miyim? özüre girer mi? gusl abdesti almalı mıyım?

benzer durumu yaşayanlar varsa lütfen cevap yazın............

adetine 5 gün kala kahverengi akıntı gelmesi normal sanırım.
ben geçtiğimiz aylarda yaşamıştım bu durumu doktor enfeksyon kaptığımdan şüphelenmişti.
adet olduğum adetim bittikten sonra akıntıda bitti.

doğum kontrol hapı kullananlar zaman zaman kahverengi akıntı yaşayabiliyorlar.
internette araştırırsan böyle bir bilgi bulabilirsin.

merhabalar ben bundan 3 hafta önce 6.5 aylık bebeğimi düşürdüm. ve şu anda ara ara kahverengi akıntılarım oluyor bu normal mi sizce. tedirgin olmaya başladım.

ya bide bana yardımcı olsanız:KK43:adetim biteli 7 gün oluyo ama çok açık pembe bi akıntı geldi sebebi ne olabilir?:KK43:(

merhabalar ben adet tim bittkten 2 hafta sonra kahverengi akıntı geliyoor sonra bi ara pembe oluyor bilmiyorum uzunsüredir bunu görüyorum en kısa zamanda doktora gidecegim valla kızlar çikolata kisti diye bişe duydum ama inşallah enfeksiyondan kaynaklanan bişedir

eger adet gunun disinda bi akintiysa orucunu etkilemiyormus.
ama yine gusul al canim.
ama adet gununde 10 gunden fazlaysa sadece 10 gun bekleyip orucuna devam edebiliyosun.
bu lekelenmenin adet olmadigini biliyosan zaten orucun bozulmaz.
bir bilene sordum

eger adet gunun disinda bi akintiysa orucunu etkilemiyormus.
ama yine gusul al canim.
ama adet gununde 10 gunden fazlaysa sadece 10 gun bekleyip orucuna devam edebiliyosun.
bu lekelenmenin adet olmadigini biliyosan zaten orucun bozulmaz.
bir bilene sordum

yardımın için çok teşekkür ederim. ben de bunu bilen bi akrabama sordum o da doktorundan kesin cevap alırsan garanti edersin dedi. ben de doktora gittim. benimki işi bırakmış artık başka doktora gittim mecburen bana kullandığım ilacın vücudumda reaksiyon oluşturduğunu söyledi. yani regl değilmiş. şimdi orucumu da tutuyorum içim rahat çok şükür.

bayanlar bendede bu kahverengi akinti sorunu var.adet olmam gerekirdi ama adet sancisi gibi sancim tuttu kahve rengi az az akintim var.daha oncede boyle olmustu ama kadin dogum hapi kullaniyodum.norlevo yani ertesi gun hapindan ictim sizce o neden olmus olabilir mi yoksa gebelikten suphelenmeli miyim?

canım genelde butür belirtiler oluyo gebeliklerin başlarında dr git istersen

selam kızlar eğer hamilelik şüphesi olanlar varsa düşük başlangıcı olabiliyor .bende de olmuştu 8 haftalık bebeğimi kaybettim. bu kahverengi akıntılar her durumda ihmal edilmez en kısa zamanda doktora gitmenizi öneririm.çoğu zaman altından bişi çıkıyo çünkü...

X