Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri loreal paris göğüs büyütücü krem

elifbegum_8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
19
0
loreal paris göğüs geliştirici kremi netten sipariş ettim.yarın elime ulaşır sanırım.bu kremi daha önce kullanan varmı?varsa lütfen cvp yazsınn...

Kullanmadım ben de gold long dayı düşünüyordum ama kullandıgın zaman bi etkisi olursa haber verirsen sevinirim henuz sipariş veremedim güvenip =(

hyr cnm açıkçası bnde duymamıştım bugün yarın gelir daha elime geçmedi bi internet sitesinden sipariş ettim ama sonuncusunu ben aldım başka kalmadı diye biliorum

arkadaşlar bende gold longda ile touch me please arasında kaldım.yalnız longdayla gold longda farklıymıs.gold longda longdanın etkısı arttırılmıs halıymıs.poff kararsız kaldım bende ama artık bırını kullanmak ıstıorm ya
:KK43:

elifcim sadece internet üzerinden satış yapan sitelerde var yani lorealin kendi sitesinde felanda yok, inşallah sahte değildir.. gelişmeleri yaz bize canım..

Evet canim bende fenomene katiliyorum. Merakimdan bende arastirma yapmistim ve lorealin orjinal sitesine, almanya bayiilerine, fransiz sitesine , heryere baktim hic bir yerde yok öyle bir ürün. Ne hikmetse sadece 2 tane türk sitesinde cikyor. Bence süpheci bir durum, resmen sahte. Senin yerinde olsam kullanmazdim canim.

ya bazı ürünleri karıştırıolar üzerine yaz loreal damgasını satt olacak iş mi yaaaa sahtedir bence canım hemen iptal et geri yolla kremi sağlığından önemli diil ya be güzelim

Maalesef arkadaşlar L'oreal, ve Nivea sözde göğüs büyütücü çıkartmış ama yok böyle bir şey, avrupada amerkiada satılmıyorda neden sadece arap yarımadasında satılıyor bunlar, birde Roc'un 7 day isminde bir selülit kreminin satışları yapılıyor, bunlarda sahte ürün...kanmayın, almayın...

loreal
rock
nivea
lancome
channel
......
bunların fasonları çok fazla kızlarr aldanmayın sakın!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

hyr cnm açıkçası bnde duymamıştım bugün yarın gelir daha elime geçmedi bi internet sitesinden sipariş ettim ama sonuncusunu ben aldım başka kalmadı diye biliorum[/QUOTmerhaba ben lorealin breast anlarnıng gögüs büyütücü ürününü görmüstüm
acaba sahte olabilirmi

bende loreal parisinkini almayı düsünüyorum üzerınde loreal breast enlarnıng cream gögüs büyütücü yazıyor sizce sahtemidir

Kızlar internet denen bir şey var, aklınıza takılan şeyleri markalrın sitesine girip bakarak zaten öğrenebilirsiniz, Nivea'nın böyle bir kremi yok almayın...

X