ertesi gün hapı :S :/

yuttaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
5
0
arkadaşlar ya merhaba, ben normalde 32 34 günde bir adet oluyordum taa ki şu norlevo

ya kadar. erkek arkadaşmla haziranın 23. de ilişkiye girmiştik hep korunmuştuk ama 1 2

defa 30 ar saniye falan prezervatifi olmadan icimde kalmsti. içime boşalmadıgına

kesinlikle emin,ama nolur nolmaz diye 1 saat sonra norlevo aldım. haziranın 27 28 i gibi

adet olmam gerekirken temmuzun 3 nde 3 gün süren bir kanamam oldu (( genelde 5 6

gün sürer..)) bugun 28 agustos !! ve ben temmuzun 3nden beri hic adet olmadım 5 gün

sonra 2 ay olacak cok endiseleniyorum ..bu ilacı daha once deneyen arkadaşlar nolur bi

yardım edin .:KK43:

bende bu ilacı kullanmıştım hemde hamile kalma problemim çok rahat olabilirdi ama bu ilaç sayesinde engellendiğini düşünüyorum adetlerimde herhangi bi bozukluk söz konusu olmamıştı sen bence bi test yap umarım endişelendiğin şey başına gelmez dikkatli ol

bende bu ilacı kullanmıştım hemde hamile kalma problemim çok rahat olabilirdi ama bu ilaç sayesinde engellendiğini düşünüyorum adetlerimde herhangi bi bozukluk söz konusu olmamıştı sen bence bi test yap umarım endişelendiğin şey başına gelmez dikkatli ol

cevabın icin cok tesekkur ederim sey sorcam bu idrarla yapılan gebelik testleri icin yeterli zaman gecti degil mi ?

Anacım yapmaya korkmuyonuz kalmayamı korkuyonuz :mymeka:
sonada aldırcam diye konu açıyonuz Çok üzgünüm çoook
yönetime iletmek lazım bu olaylar özel topik açılsın laelaelaelaelae

yaptık
kaldık
aldırdık topiği :dilcikar:

çoookk kızıyorum bu konular çooook kafamçokkarıştı

e kanaman olmuş işte, daha ne, içine de boşalmadığına göre nasıl hamile kalacaksın yada niye korkuyorsun anlamadımsengözlerimebaksanab

Kaç yaşındasın, merak ettim. Hayır yani bu şekilde hamileliğin imkansız olduğunu sanırım 14-15 yaşındaki kızlar bile biliyor artık.:kahve:

yaman kızma ya ya bu stres öldürdü zaten bizi bidaha yok .. ama birde görüşlerini alsaydım :KK43: içinde bulundugum durum cok berbat

e kanaman olmuş işte, daha ne, içine de boşalmadığına göre nasıl hamile kalacaksın yada niye korkuyorsun anlamadımsengözlerimebaksanab

Kaç yaşındasın, merak ettim. Hayır yani bu şekilde hamileliğin imkansız olduğunu sanırım 14-15 yaşındaki kızlar bile biliyor artık.:kahve:

20 yaşındaym, haklısın cok zayif bi ihtimal ama 2 aydır adet olamayınca kendimi kötü hissettiriyor

slm canım ertesi gün hapının ilk 12 saat içinde alndığında koruma oranı çok yüksek ama tabiki kesin koruma sağlamıyor 2 ay geçikmede ciddi bir durum bu kadar kafana taktıysan git bi test yaptır derim.

hamile kalmaktan korkuyorsan ne diye 2 postadan 30'ar saniye korunmasız birlikte olursun..
kanda gebelik testi yaptır çok merak ediyorsan...

anam bende konuyu okuyunca 30 35 yasında felansın sandımkafamçokkarıştı
bu yasında o ısı yapmaya kokmuyosunda sımdı nıye korkuyosun
gebelık testıyle ogrenebılırsın
umarım bu korku sana ders olmustur daha gencecıksın hayatınımı yakıcaksın bı zevk ugruna

Son düzenleme:
20 yas isinize gelince bazi seyleri yapmak icin cok kucuk, bazense kazık kadar insan olur gozunuzde...
canim sen ozgur bi kadinsin, 20 yasinda bir gencin cinsel hayati yasamasi kadar normal bir sey olamaz.
Ama bundan sonra iliskilerinizde korunma konusunda anlasin ve dikkat edin.
Norlevo dengeyi alt ust edebilen bir hap bu durum normal olabilir. Bir de stresin etkisini dusunmek gerek. Ama kurtaj icinse- eger hamile kaldıysan ve bunu dusunuyorsan- gec kalmaman icin bir an once kanda gebelik testi yaptirip,kesin sonucu ogrenmelisin.

20 yas isinize gelince bazi seyleri yapmak icin cok kucuk, bazense kazık kadar insan olur gozunuzde...
canim sen ozgur bi kadinsin, 20 yasinda bir gencin cinsel hayati yasamasi kadar normal bir sey olamaz.
Ama bundan sonra iliskilerinizde korunma konusunda anlasin ve dikkat edin.
Norlevo dengeyi alt ust edebilen bir hap bu durum normal olabilir. Bir de stresin etkisini dusunmek gerek. Ama kurtaj icinse- eger hamile kaldıysan ve bunu dusunuyorsan- gec kalmaman icin bir an once kanda gebelik testi yaptirip,kesin sonucu ogrenmelisin.

Bunu nerden çıkardınız merak ettimsengözlerimebaksanab

Sorunun cevabını burada aramak yerine bence gebelik testi yap. Yine de için rahat etmezse doktora git. Yardım etmekten çok yargılamaya yatkın bazı insanlarla da muhatap olmak zorunda kalmazsın böylece.

ne kadar çok bu durumu yaşaya kız varyaa..
kk da bile kaç tane aynı konu açıldıu birbirnin aynı konu..
sanırım artık bekaret die bişe kalmıor yavaş yavaş butun geleneklerimiz gidior.. mafoldumben

sanırım bi test yapacagım.durumu anlayıp önerilerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. anlamayip

yargılayanlar da sagolsun ama insan ileriyi düşünemiyor eminim sizinde yapmış oldugunuz hatalarınız

vardır neden yapıcı fikirler vermek yerine ... tabiki bu da bi ders oldu

ertesi gün hapının böle bir etkisi va sanırım kullanmadım ama kullananlardan en sık duyduğum sorun yinede doktora görünmende fayda var..korunmayıda unutmayın sakın!!! herkes geneleklere takmış gidiyo boşver sen takılma beden senin bedenin kimseye hesap vemek zorunda değilsin yaşayan sensin bir başkası değil...ayrıca kızlık zarı adet olana kadar rahmi korusun diye olan bişeydir bunu nasıl gelenek haline getirmişler anlamış değilim ama öle gelmiş gidiyo..

X