Bosch set üstü ocak kullanan var mı?

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
bosch set üstü ocak kullanan varmı?beyaz 4 gazlı ocak olanından
yeni aldım ama memnun kalmadım.yakarken çıtçıtçıt sesi geliyo bidaha çevirmen lazım.çok kötü yapmışlar .bekonun falan öyle değil bir kere çeviriyosun çıt yapıyo yanıyo.normalda herşeyimi siemensten almıştım.onun ocağıda öylemi acaba.silivride yoktu siemens mecburen bosch aldım pişman oldum.acaba değiştirme imkanım varmı?

ama o cıt cıt ses dediginiz kontrol amaclı degil mi? bende kullanıyorum suanda bi sıkıntısını gormedim...ondan sonrasıda ates ayarı...

şöyle oluyor çeviriyosunya çıtçıtçıt oluyo ateş yanıyo sonra bidaha çeviriyosun ateşi ayarlıyosun.
daha önce beko kullandım öle değil bir kere çıt eder yanar.sonra yine ateşi sen ayarlarsın.
bunda çıtçıtçıtçıt sanki sürekli o ses sinir oluyorum yaa

o takılıyo canım öyle ya, öyle yapınca düğmeyi çekceksin, bende evleniren aldım hiç memnun kalmadım attım hatta, şu kumtelin dandik ocaklarından aldım dörtlü, valla daha kullanışlı ve çoook daha ucuz, niye simens almadım diye üzülme, bosch ve simens aynı aynı fabrikadan çıkıyo, bosch un herşeyi iyi ama ocak çok başarısız

ben de aldim memnun kalmadim. tencere carpti kosesine, hemen boyasi kirildi. kalkti yani. bu kadar cabuk boyasi kirilacaksa demek ki cok adi malzeme kullanmislar.

citcit sesine takilmadim ben.

ben bir yıldır kullanıyorum gayette memnunum bi sorun çıkmadı şimdiye kadar.boyasıda dökülmedi.çıt çıt sesi de sadece çakmak sesi ocak yanınca çeviriyosun ve geçiyo benim tüm beyaz eşyam bosh marka çok ta memnunum

ben 99yılından beri boschun 4lü ve 3+1 lerini sattım...herkes memnun kaldı...1tane sorun geldiğini hatırlamıyorum.....tüm arkadaş,eş dost,akrabaya sattım...çok memnunlar...ben de 4lüsünden kullanıyorum 2yıldır evliyim....gayet memnunum.....beyaz eşya+elektronik eşya şans işidir.....bunu bilir bunu söylerim.....

ben 4 yıldır aynı ocağı kullanıyorum.çok memnunum.çıtçıt sesi az çevirince duruyor.benimde çoğu beyaz eşyam bosh ve çok memnunum.ocağımda 4 yıldır hiç sorun yaşamadım şahsen

2 yıldır kullanıyorum çoook ama çok memnunum... Evet çakmak yanarken çt çıt ses çıkarıyor ama çevirince duruyor. O kadar da sinir bozucu falan değil, hatta şimdi üşenmeden kalktım yaktım. Evet ses çıkıyormuş. Ama ben takılmamıştım şimdiye kadar... Zaten işten gel haldır huldur aman çorba yetişsin, ay bi taraftan da yemeği ısıtayım. Off bugün alaa olmasa olmasa neolur sanki gibi düşünceler arasında hiiiç o sesi farketmemişim bile...

X