Sivilceli Ciltler çörekotu yağı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
15 günde cok fark etmiş desene canım o zmn gzl bişi izler ztn hemen gezmez bn geccegin, b,isem uzun süre kullanirim onu sorun etmem yarın alim deniyim o zmn tsk ederm :1hug:

markasına ve elde ediliş şekline dikkat ama cnm soğuk presleme yöntemiyle elde edilmiş olması daha iyi shiffa home unkiler güzel mesela

Benim cildime sürerek yaramadı canım. Ben de içerek tüketiyorum.
hem içten daha etkili olur belki...kaydirigubbakcemile

canım bende haftada bire düşürüdm çok iyi geldi aslında problemin ağırlığına göre değişiyor demekki ama öğütülmüş olarak tüket mutlaka çünkü tanesini midemiz öğütemiyor. ben karabiber değirmeni ile günde bi tatlı kaşığı öğütüp içiyorum taze öğpütülecek onuda hatırlatayım yağıda çok iyi aslında ama belkide markasındandır.

canım bende haftada bire düşürüdm çok iyi geldi aslında problemin ağırlığına göre değişiyor demekki ama öğütülmüş olarak tüket mutlaka çünkü tanesini midemiz öğütemiyor. ben karabiber değirmeni ile günde bi tatlı kaşığı öğütüp içiyorum taze öğpütülecek onuda hatırlatayım yağıda çok iyi aslında ama belkide markasındandır.

Canım ben yağını içiyorum. Çörek otunu öğütmek gerekiyormuş karabiber değirmeni var ama çok zor onu öğütmek.:bbo:
Kullandığımın markası mecitefendi.

islandcım çok zor değil 10 dakkalık iş öğütmek kullandığın markayı bilmiyorum shiffa home un ürünleri bi çok şehirde var netten bulabilirisin bulunduğun şehirde satan yerleri watsons dada oluyor. cildine iyi gelmediğini söyleyince tereddüt ettim soğuk presleme ile elde edilmiş falan yazıyor mu üstünde bendede iki marka var shiffa home ve defne ikisinin arasında çok fark var

islandcım çok zor değil 10 dakkalık iş öğütmek kullandığın markayı bilmiyorum shiffa home un ürünleri bi çok şehirde var netten bulabilirisin bulunduğun şehirde satan yerleri watsons dada oluyor. cildine iyi gelmediğini söyleyince tereddüt ettim soğuk presleme ile elde edilmiş falan yazıyor mu üstünde bendede iki marka var shiffa home ve defne ikisinin arasında çok fark var

Cezerye Bende evde yağını çıkartmak istiyorum mini değirmen var ama metal eski tip değirmenden..Çörek otuda yağlı olduğundan öğütürmü bilmiyorum... Denemeye tereddüt ettim bu yüzden.. fisfisfis
Sabahları aç karnına bal ile yermiş efendimiz. bende aynı şekilde yapıyorDum.. Sen kaça alıyosun yağın şişesini? şakkıdı

sgmctcoryag50.jpg

Benim kullandığım bu canım. Mecitefendi çok bilindik bir markadır. O yüzden tereddüt etmeden aldım.
çörekotu tohumundan soğukpres yöntemi ile elde edilmiştir, yazıyor.

sgmctcoryag50.jpg

Benim kullandığım bu canım. Mecitefendi çok bilindik bir markadır. O yüzden tereddüt etmeden aldım.
çörekotu tohumundan soğukpres yöntemi ile elde edilmiştir, yazıyor.

island bu kaç gr ve kaça aldın?? :kedi:

bende yağı dün aldım akşam ve sabah birer kaşık içtim ve yüzüme sürdüm.çok ağır vıcık vıcık bir yağ gibi gelmedi bana.sabah uyandığımda yüzüm yağlı değildi,emmişti.umarım işe yarar.gelişmeleri yazacağım...zemuszemus

arkadaşlar netten ayrıydım bi süre cevaplayamadım çok özür. şehir dışına çıkıyorum ne zman girerim bilemiyorum. yeşilbursacım her akşam kullanma çok kurutuyo çünkü kendi cildine göre bi ayar yaparsın ama içmek daha faydalı ben faydasını gördüm birde çörekotumu mutfakta kavanozun içinde saklıyordum kavanozu bi açtım içinden kelebek çıktı sanıyorum güvelenmiş kafamçokkarıştı öğütüpte kullanacaklara tavsiyem buzdolabında saklasınlar unutmayın günlük öğütülüp kullanılacak yağını alırsanız soğuk presle elde edilmiş olsun yağında ağzını açık unutmayın. herşeyin fazlası zarar arkadaşlar bunu da unutmayın yerimseniben umarım en kısa zamanda tekrar görüşebiliriz bi süre netten uzağım :gitme:

çörek otu yağı cildi kurutuyor bu nedenle kuru ve normal cilde sahip olanlar kullanmasınlar yağlı ciltte sivilceleri kurutabilir.

arkadaşlar hemşire olan komşumuzun cildimi gördükten sonra ki tavsiyesi üzerine çörekotunu netten araştırdım. peygamber efendimiz de çörekotu ölümden başka her derde deva demiş ve iyileşenlerin hastalılarına şifa bulanlar yorumlarını yazmışlar.ben sadece cildim düzelsin istiyordum 5 yıldır stres nedeniyle cildim perişan bi duruma geldi 4 gün önce aktardan çörekotu yağı ve çörek otu alıp yapını her akşam cildime masaj yaparak sürdüm çörekotunuda karabiber değirmeninde öğütüp birer tatlı kaşığı içtim suyla birlikte sivilceler gitti şimdi sıra izlerinde ayrıca adet düzensizliğim vardı kullandığımın 2. gününde adet oldum ve ilk defa ağrısız geçtiayrıca uzun zamandır bu kadar rahat uyuduğumu hatırlamıyorum. şiddetle tavsiye ederim yalnız güzendiğiniz bi yerden alın yağınızı.. sevgiler sağlıklı günler..

canım konuyu açalı çooooooooooook uzun zaman olmuş ama ben yine de şansımı deneyip sormak istiyorum benimde cildime sivilceler ve izleri var. senin sivilce izlerini geçirdi mi bi de cildinde tekrar sivilce çıktımı. cevap verirsen çook sevinirim şimdiden çoook teşekkürler

arkadaşlar netten ayrıydım bi süre cevaplayamadım çok özür. şehir dışına çıkıyorum ne zman girerim bilemiyorum. yeşilbursacım her akşam kullanma çok kurutuyo çünkü kendi cildine göre bi ayar yaparsın ama içmek daha faydalı ben faydasını gördüm birde çörekotumu mutfakta kavanozun içinde saklıyordum kavanozu bi açtım içinden kelebek çıktı sanıyorum güvelenmiş kafamçokkarıştı öğütüpte kullanacaklara tavsiyem buzdolabında saklasınlar unutmayın günlük öğütülüp kullanılacak yağını alırsanız soğuk presle elde edilmiş olsun yağında ağzını açık unutmayın. herşeyin fazlası zarar arkadaşlar bunu da unutmayın yerimseniben umarım en kısa zamanda tekrar görüşebiliriz bi süre netten uzağım :gitme:

cnm baya uzun zmn olmuş ama yzn nasıl iyimi bnde alıcam o ottan ama sürmek için değil kara ciğeri temizlesin diye çünkü bn küçükken hiç sağlıklı yşmdm sabah kahvaltıda bi saralle yiyip kalkardm su içmezdm dengeli beslenmezdm hiç sebze yemezdm ergenliğe girincede vücun acısını ağır çıkardı şmdi eskiye göre çok az çıkıyo ergenlikten cıktm ama arada çıkıyo tek tük bu ot çok faydalı bizim evde yapsam nasıl yapabilirim cezveylemi ezsem acaba

konu baya eski ama tekrar canlandırmak istedim.
Çörekotunu veya yağını kullananan memnun kalan var mı acaba?

Son düzenleme:
Çörek otu yağına yeni başladım bende cildim yağlı ve kimi zamanda karmaya dönük tiplidir.
geceleri yatmadan önce temizlenmiş tüm yüzüme sürüyorum.sabah kalktığımda cildim parlak gözenekleri açılmış ve temizlenmiş bir şekilde aynanın karşısına geçiyorum.Açıkcası bende hergün kullanmak istemedim.bir nevi maske görevi görsün istedim.şu ana kadar çok memnunum.

arkadaşlar hemşire olan komşumuzun cildimi gördükten sonra ki tavsiyesi üzerine çörekotunu netten araştırdım. peygamber efendimiz de çörekotu ölümden başka her derde deva demiş ve iyileşenlerin hastalılarına şifa bulanlar yorumlarını yazmışlar.ben sadece cildim düzelsin istiyordum 5 yıldır stres nedeniyle cildim perişan bi duruma geldi 4 gün önce aktardan çörekotu yağı ve çörek otu alıp yapını her akşam cildime masaj yaparak sürdüm çörekotunuda karabiber değirmeninde öğütüp birer tatlı kaşığı içtim suyla birlikte sivilceler gitti şimdi sıra izlerinde ayrıca adet düzensizliğim vardı kullandığımın 2. gününde adet oldum ve ilk defa ağrısız geçtiayrıca uzun zamandır bu kadar rahat uyuduğumu hatırlamıyorum. şiddetle tavsiye ederim yalnız güzendiğiniz bi yerden alın yağınızı.. sevgiler sağlıklı günler..

iyi günler siz kullandığınız için soruyorum .ben 6 aydır ne olduğunu bilmediğim ama astım reflü alerjik astım tedavileri gördüm.benim sorunum geceleri yatarken nefes alamamaktı ilaç içmeye başlayınca iyidim ama ilaç yarılanınca eskisi gibi oluyordum bende ilaçları kestim.doktorlar bir şey bulamıyorlar bugün çörek otu yağının balla veya sade 1 çay kaşığı içileceğini birisi söyledi nefese iyi geliyor dedi bende talya marka soğuk pres yazan yağı alsdm acaba sabah akşam 1 çay kaşığı yağı içsem nasıl olur yada siz nasıl tükettiniz yağın rengi açık renk siyah değil sizce rengi böylemi ben çörek otu gibi siyah sandım ama benimle paylaşırsanız sevinirim şu an aç karnına 1 çay kaşığı içtim şimdiden teşekkürler

Size bişey diyim mi ?

Ben 12 yaşında adet oldum 15 yaşımdayken bir adetim tam 1 ay sürdü o zaman iranlı iyi bir jinekoloğa gittim bana o yaşta doğum kontrol hapı kullandırdı

Düzelmişti ama yan etkisi geçen sene ortaya çıktı doktor bana sende poliskistikover var dedi o yaşta doğum kontrol hapı kullanmak beni bu yaşımda pko ku yapmış çünkü yumurtalıklar doğum kontrol hapına alışınca tembelleşiomuş

Her neyse doktor bana dedi ki ne ilaç yazarsam yazayım kurtulmanın tek çaresi evlenip hamile kalcaksın ki pkolularda bu zordur normal doğum yapcaksın dedi ağlaya ağlaya eve geldim

Sonra netten araştırdım çörek otu yağı mucizesini buldum

Bende gastrit ve reflüde var

Sabahları aç karna bi tatlı kaşığı shifta home marka baya büyük bi şişede olan çörek otu yağını içtim

1 yıl düzenli olarak ki hala içiyorum

Ağrısız ve gününe adet gördüm gastritim geçti reflüm azaldı

Ve 1 hafta önce bana doğum yap diyen doktora gittim bana aynen şunu söyledi

KİST MİST KALMAMIŞ NASIL OLDU BU ?

ARKADAŞLAR ÇOĞU SİVİLCENİN SEBEBİ DÜZENSİZ ADET OLMAK ÖNCE ADETİNİZİ DÜZNE SOKUN EĞER BUNA RAĞMEN SİVİLCELER GEÇMEZSE İLAÇ KULLANIN

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X