Sivilceli Ciltler çörekotu yağı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Selam kızkar piyasada çörek otu yağları hep sahte. Ben en son üreticiden aldım piyasadaki markalarla hiç alakası yok resmen çörekotu yer gibi tadı ve kokusu var. Ufak şişelerden almayın bence üreticileri bulun

selam kızlar ben asıl üreticisini buldum kendileri soğuk sıkım yapıyorlar zeytin yağları da iyi ege yöresinden. site bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim aldığım yer de www.katkideposu.com yalnız bence burası daha güvenilir geldi bana çünkü bu firma aktar tarzı bir yer değil. Gıda mühendisleri falan sizi yönlendiriyor ve ben ürünü kullanıyorum tadı kokusu çok baskın

Sen ne için kullanıyorsun?
Ben astım için kullanıyorum canım ama ara sıra cildime de sürüyorum canlılık veriyor gibi sanki bir arkadaşım onu da önermişti ara sıra yapıyorum. Bu çörekotu yağı çok faydalı diyorlar. Bir arkadaşım egzema yı bunla bastırdı. Kortizon ilacını kesti yani şaşırdım

Ben astım için kullanıyorum canım ama ara sıra cildime de sürüyorum canlılık veriyor gibi sanki bir arkadaşım onu da önermişti ara sıra yapıyorum. Bu çörekotu yağı çok faydalı diyorlar. Bir arkadaşım egzema yı bunla bastırdı. Kortizon ilacını kesti yani şaşırdım
Hadi yaaaa.peki nasıl kullanıyorsun? Faydasını gördün herhalde?

arkadaşlar hemşire olan komşumuzun cildimi gördükten sonra ki tavsiyesi üzerine çörekotunu netten araştırdım. peygamber efendimiz de çörekotu ölümden başka her derde deva demiş ve iyileşenlerin hastalılarına şifa bulanlar yorumlarını yazmışlar.ben sadece cildim düzelsin istiyordum 5 yıldır stres nedeniyle cildim perişan bi duruma geldi 4 gün önce aktardan çörekotu yağı ve çörek otu alıp yapını her akşam cildime masaj yaparak sürdüm çörekotunuda karabiber değirmeninde öğütüp birer tatlı kaşığı içtim suyla birlikte sivilceler gitti şimdi sıra izlerinde ayrıca adet düzensizliğim vardı kullandığımın 2. gününde adet oldum ve ilk defa ağrısız geçtiayrıca uzun zamandır bu kadar rahat uyuduğumu hatırlamıyorum. şiddetle tavsiye ederim yalnız güzendiğiniz bi yerden alın yağınızı.. sevgiler sağlıklı günler..

Merhabalar. Sizin yüzünüzdeki sivilceler de büyük ve iltihaplı mıydı ? Kardeşimin sivilceleri büyük ve iltihaplı da acaba ona da yararlı olur mu, bir bilginiz var mı ?

Aç tok fark ediyor mu? Harun pekmezli de öneriyor akciğer hastaları için. Denedim mi onu da?

Aç daha faydalı olur dediler. http://www.katkideposu.com/corek-otu-yagi-250-gr-1

linki yukarıdaki gibi katkideposu.com

Harnup pekmezini ben denemedim ama çörekotu yağı iyi geldi bana. Piyasada seyreltiliyormuş . Ben aktardan da almıştım bununla hiç alakası yok. Bunu içince acılığı resmen geliyor.

Aç daha faydalı olur dediler. http://www.katkideposu.com/corek-otu-yagi-250-gr-1

linki yukarıdaki gibi katkideposu.com

Harnup pekmezini ben denemedim ama çörekotu yağı iyi geldi bana. Piyasada seyreltiliyormuş . Ben aktardan da almıştım bununla hiç alakası yok. Bunu içince acılığı resmen geliyor.
ya baya sonra yazdım ama NASIL GELDİ ARKDAŞLAR YAĞ BENDE ALMAYI DYSYNUYORYMDA

Merhaba kizlar ben çörek otu yagini bizzat gözlerimle soguk pres yaptirarak aldim adamlar gözünüzün önünde yapiyor yani 100%100 dogal herkese tavsiye ederim çakma yaglara para vermek yerine

X