Sivilceli Ciltler zoretanin ve aknetrent hakkında bilgi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

plnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
1
0
mrb arkadaşlar,benim dört yıllık bi sivilcelerim war,bu yıl doktora gttim,bana yazdıgım ilaçları werdiler,zoretanin kulanıodum şimdi dier hapa gectim we çok korkuorum,herkes bana ilerde zarar wericegini sölüor,aranızda bu ila.lar hakında bi bilgisi yada ilerde nolucak bana zararı war mıdır kulanan war mı bu ilaçları,bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum,, :uhm:

roaccutanne artık piyasaya sürülmüyor, onun yerine zoretanin var. hap aynı hap sadece firma farkı var. ben roaccutaneyı 5 ay kullandım cok da memnun kaldım. kullandıım esnada yüzüm kıpkırmızı dolaşıyordum , dudaklarım cok çatlardı hatta kanardı bazen bile. fakat 5 yıldır sivilcelerime derman bulamadm o kadarlığına katlandm bu yuzden ..
6 ay sonra tekrarlama yaptı bende ve roaccuttane bulunmadığı için zoretanin kullandım. hiçbi farkı yok etkileri aynı.. ondan da memnun kaldm ve şu an 1 yıl falan oluyor hala sivilcesiz pürüssüz bi cilde sahibim .. ve inanki benm durumum berbattı yüzüm ensem dekoltem sırtım kollar heryerimde sivilce vardı ve şuan hiç bir şey kalmadı. tavsiye ederim kesinlikle korkma :KK66:

roaccutanne artık piyasaya sürülmüyor, onun yerine zoretanin var. hap aynı hap sadece firma farkı var. ben roaccutaneyı 5 ay kullandım cok da memnun kaldım. kullandıım esnada yüzüm kıpkırmızı dolaşıyordum , dudaklarım cok çatlardı hatta kanardı bazen bile. fakat 5 yıldır sivilcelerime derman bulamadm o kadarlığına katlandm bu yuzden ..
6 ay sonra tekrarlama yaptı bende ve roaccuttane bulunmadığı için zoretanin kullandım. hiçbi farkı yok etkileri aynı.. ondan da memnun kaldm ve şu an 1 yıl falan oluyor hala sivilcesiz pürüssüz bi cilde sahibim .. ve inanki benm durumum berbattı yüzüm ensem dekoltem sırtım kollar heryerimde sivilce vardı ve şuan hiç bir şey kalmadı. tavsiye ederim kesinlikle korkma :KK66:

peki yüzündeki kırmızılıklar sivilcenin yerinde kalan izler mi allık sürmüş gibi değil dimi?? ben de zerotanin kullanıyorum 3. ayımın yarısındayım.çok iz var yanaklarımda ve geçmeyecek diye çok korkuyorum.deneyimli olduğun için sana sormak istedim..

bu ilacı kullanırken fondoten sürülmesinin bi zararı var mıdır cevap verirseniz çok sevinirim

peki yüzündeki kırmızılıklar sivilcenin yerinde kalan izler mi allık sürmüş gibi değil dimi?? ben de zerotanin kullanıyorum 3. ayımın yarısındayım.çok iz var yanaklarımda ve geçmeyecek diye çok korkuyorum.deneyimli olduğun için sana sormak istedim..

evet kullanan arkadaşlar bilgi versin lütfen. bende son 40 günlük tedavi sürecindeyim,doktorum 40 gün içerisinde geçmeye bilir ama devamındaki 2 ay içerisinde geçer dedi..arkadaşlar siz yaşadınız mı böyle bir sorun ve kızarıklıklar geçti mi?

Son düzenleme:
hiçbir zararıda yok. ben kulandım üstünden 1 buçuk sene geçti yüzümde öpülcek yer yoktu şimdi tertemiz ve sağlıklı. bu tip şeyleri hiç aldırma

X