Maraş ta önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

elanaz1

Rüzgar oğlum hoşgeldin:))
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
2.439
0
Arkadaşlar merhaba ben Maraşta yaşıyorum ve bebeğimiz olmuyor.Gittiğim doktordan memnunum aslında ama farklı bir doktordan da fikir almak istiyorum.Yumurta takibi ya da aşılama konusunda önerebileceğiz doktorlar varsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler

mrb bende özel megapark hastanesinde müjgan özdarendeli ve eşini alpasdan beyi önerebilirim ben müjgan hanıma gitdim ve çok ilgili ve k.maraş kadın doğum uzanları arasın ikisi başda geliriyor gidersen pişman olmazsın benim akrabanım çogu iki doktor dogum yapdılar ve çokda güzel ilgilendi dediler

vatan da murat erdem ekiz kızım da doğumumu o yaptırdı sezeryandı Akşamına ayaktaydım kesinlikle tavsiye ederim

Merhabalar
Normal dogum yapmak istiyorum. Alparslan beye gidiyordum ama hastalarinin cogunu sezeryan yaptigini duyunca vaz gectim . Normal dogumu tesvik eden bir doktor var mi acaba marasta tavsiye verebileceginiz

sırf bu konuya mesaj yazmak için kayıt oldum siteye. Alparslan özdarendeli benim kürtaj doktorumdu, düşük sebebiyle kürtaj olmuştum.. gebeliğim boyunca antepte doktora gittim, şimdi maraşta gitmek zorunda kaldım. Alparslan beye gittim iyi bir doktor olduğu bilindiği için. 8 aylıkken gittiğimden beri hiç bir sorun yok demesine rağmen beni sezeryana ikna etmeye çalışıyor. Bugün kontrole gittim yine aynısını yaptı. Bu arada doğuma bir ay kadar var ve bebek dahi dönmüş, kendisi söylüyor hiç bir sorun yok ama acıya dayanabilcekmisin çatı muayenesinde anlarsın diyor ardından da. Ameliyat istemiyorum ve bugün itibariyle bidaha asla gitmeyi düşünmüyorum kendisine. Ne yazıkki burada doktorların hepsi sezeryancı. Hilal berber kireççi hariç diyorlar, o da doğum iznindeymiş. bu gidişle devlete gitmeyi düşünüyorum artık..

Hala tavsiyede bulunabilecek kimse var mı acaba. Gittiğim hiç bi doktordan memnun kalamadım. Düzgün bi doktora gitmek istiyorum

Selam arkadaşlar ben de iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum. Herkes memnun kaldığı veya kalmadığı doktoru yazarlara çok iyi olir

Selam arkadaşlar ben de iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum. Herkes memnun kaldığı veya kalmadığı doktoru yazarlara çok iyi olir
Canim ben 1 buçuk yıllık evliyim çocuk istiyordum hep ozellerw gittim sadece klomen verdiler bide kadın doğuma gidim gedim adnan yenere gittim oo çok paraci ama tüp bebek ve aşılama da çok çocuk sahibi etmiş gördüm hep fotonları vardı beneklerle sonra ferah kazanciya gittim ama folik asit bide 2 fitil verdi o zamana kadar hicbiri vermwwmemisti oo ay hamile kaldım

Hamile kaldıktan sonra rutin kontrollerin için ferah hanima mi gidiyorsun.ben de hamileydim malesef düşükle sonuçlandı. Onun için doktor arayışına girdim canim

Hamile kaldıktan sonra rutin kontrollerin için ferah hanima mi gidiyorsun.ben de hamileydim malesef düşükle sonuçlandı. Onun için doktor arayışına girdim canim
HIM yok canım doğum hastanesi çok kalabalik oluyor megaparkta gidiyom bi defa ona gittim ondada hamile oldum çok şükür darısı size inş ya neden düştü kalbi atmadi icinmi canım

X