Saç Rengi ve Saç Boyama koyu küllü kumral?

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
slm kıslar saçla ilgili bi çok kes sordum size..yine sorcam kafam çok karışık nişanıma 1 ay varrr..gölgeli saçımı kumrala boyadım genelde begeniyolar amaaa ten rengimle aynı oldu saçlarım ondan solgun duruyorum kaşlarımda siyah..ben açık kahve gibi olmasını istiyorum ama açık kahve alsam kesin siyah gibi tutcak çünkü annemin saçını kahveye bıyuyorus simsiyah oluyor..acaba koyu küllü kumrala boyasam açık kahve rengi gibi bşymi olurr nolur yardım edin kıslarr bu sıralar boyamam gerekiyooooooooa.s.

kuzucuklar kimse boyamadımı acaba bu renge..yada küllü kumrala..koyu küllü kumral her markada yokk belki ondann boyayan azdır..ama küllü kumraldamı kulanan yok:KK43::KK43::KK43:

küllü renler benim saçlarımda yesermeye neden oldu koyu kumrala boyadım evet kahve tonları gibi oluyorr ama pek acık olmuyor rengi

yaaa cnmmmm yeşil gibi olmasınnnnnnn esmerim zaten fecibi hale gelirim...koyu kumral kullandınnn ama kızıllık istemiyorummm..açık kahvee tonu olsun dedim amaaa demek küllü renk yeşil giib duuruyorrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm benim saçlarımın altında röfle vardı ilk olarak koyu kumrala boyamıstım daha sonra küllü tonları tercih etmiştim küllü renkleri denedigimde röflem kapanmıstı ama röfleden dolayıda yesermiş olabilir küllü renkleri deneyen ama böyle bir sıkıntı yasamayanlarda var ki ben yinede önermiyorum küllü renkler matlastırıyor saç rengini

öncelikle saç rengini acsan ve daha sonra herhangi bir markanın acık kahvesine boyasan ki saçların kumralsa acmak icin öncelikle cok acık bi sarıya boyabilirsin acıcı kullanmadan

cnm benm ilgilendigin için çok teşekrü ediyorum...yeşil oldu diyince ve matlaşıyo diyince kafam karıştı..açık kahveyi deneyeyeimen iyisi nsl olsa akarrrr gölge oldugu için:)

canım o yeşillik genellikle açık sarı balyajda ve röflede ortaya çıkıyor. ben karamelden dönmüştüm küllü kumrala ve herhangibir yeşillik olmadı.

saçı açık renk olupta koyu küllü kumral deneyen varsa ve resim de varsa paylaşabilirler mi?

eğer saçların açıksa sarımsı fln !açık küllü kumral gzel durmaz! ama koyu kumral veya siyahsa açık kumralı tavsiye ederim sper oluor aralara sürdünmü çok farklı renk çıkıor

canım o yeşillik genellikle açık sarı balyajda ve röflede ortaya çıkıyor. ben karamelden dönmüştüm küllü kumrala ve herhangibir yeşillik olmadı.
yaa cnmm pekiii nsl birenk olduuu..ben açık kahve gibi dursun istiyorum..açık kahveye boyasam keisn baya koyu tutcak..kararsız kaldım yaaaa:KK43:

saçı açık renk olupta koyu küllü kumral deneyen varsa ve resim de varsa paylaşabilirler mi?

aynen cnm okdr sevaba gecerki resim koysa:)yoksaaaa cesaret edemeyip kahveye boyuycam:KK43:
eğer saçların açıksa sarımsı fln !açık küllü kumral gzel durmaz! ama koyu kumral veya siyahsa açık kumralı tavsiye ederim sper oluor aralara sürdünmü çok farklı renk çıkıor

kararsızımmm :KK43::KK43::KK43::

yaa cnmm pekiii nsl birenk olduuu..ben açık kahve gibi dursun istiyorum..açık kahveye boyasam keisn baya koyu tutcak..kararsız kaldım yaaaa:KK43:

aynen cnm okdr sevaba gecerki resim koysa:)yoksaaaa cesaret edemeyip kahveye boyuycam:KK43:

kararsızımmm :KK43::KK43::KK43::

benim saçlarım şuanda açık kumral-bakır..ve ilk defa bu kadar açık yaptım..ama koyu rengim daha çok yakıştını anladım..beni açık renk çok solgun gösteriyo..kendi doğal saç rengim ise koyu küllü kumral..bi de benim çok gür saçlarım vardı, son 6 aydır boya yapmaktan çok döküldü..bende kahve tonları istiyorum ama kahve tonları da dediğin gibi siyahın bir tonu gibi duruyo..loreal küllü kumrala baktım, o da sanki açık bi renk istediğimden, daha koyu olması gerek..ama direk koyu küllü kumral da adı üstünde istediğimden koyu çıkacak..acaba palette küllü kumralı deneyen var mıdır?nasıl olur?

şuan resimdeki gibi..açık kumral güya ama güneşte çok daha bakır duruyo :kahve:

Eklentiler

• $28082009(003).jpg
    $28082009(003).jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 82
X