Doğuma Hazırlık Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen buraya

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

beyza88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
1.700
0
35
arkadaslar eski yunan zamanlarında yapılann bir sistemmiş bu ister hamileye ister bekara ister cocuğu olmusa herkeste doğru sonuc verior (tabi takdir allahın) alyansın içinden saç teli gecirilipp yapılacak kişinin sağ avucunun içinde kıpırdamadan bekletilir sağa sola hareket ederse erkek daire çizerse kız demektirr cocuğu olmus annelerde sırasıyla deneyinn bakalım doğruu sonuc vercekmi ben denedimm kimde yaptıysam doğru cıktıı buyrunnnnnnnnn

daire cizmesi yada saga sola sallanmasi sac telinin uzunluguna, yuzugun agirligina,dunyada ekvatora ne kadar yakin olup olmadigin gibi pek cok faktore baglidir bunlar sehir efsaneleri bosverin biraz sabredin yeter bikac aya kadar cikar ortaya kizmi erkekmi saglikli olsunda zaten gerisi bos :)

daire cizmesi yada saga sola sallanmasi sac telinin uzunluguna, yuzugun agirligina,dunyada ekvatora ne kadar yakin olup olmadigin gibi pek cok faktore baglidir bunlar sehir efsaneleri bosverin biraz sabredin yeter bikac aya kadar cikar ortaya kizmi erkekmi saglikli olsunda zaten gerisi bos :)

tmm haklısındaa ama hepp doğruu cıktıı inanmamak elde deill :1closedeyes:

Bu yöntemi bende biliyorum çogu arkadasimda denedik ve dogru çikti
yanliz bunu yaparken olumsuz düsünerek yapmayin çikmaz.
ben bunu ince bir zincir ve ucu sivri olan bir kolye ucuyla denedim
yapmadan önce bir kaç deneme yapin yani kendinize EVET ve HAYIR i belirleyin
nasilmi? masanin ustune bir elma koyun zinciri ustunde tutarak sorunuza odaklanin
" bu bir elma mi? " diye kolyenin hareket sekline göre evet i belirleyin. "bu bir limon mu ?"
sorarsaniz kolyenin hareket sekli farkli olucaktir buda hayir belirler.
Hamile arkadaslar bi deneyin göbislerinizin üstünde tutarak sorun "kizim mi olcak" ,"oglum mu olcak"
cevaplarinizi yazin bakalim ne kadar tutuyo.

Biz sabirsiz anneler herseyi deniyoruz ama herseyden önce Allah hepimize saglikli ve hayirli bebisler
nasip etsin :CüvCüv:

aa arkadaşlar ben de hep bu yöntemi denerdim bekarlığımdan beri.ilk çocuğuma istisnasız erkek gösterirdi.evet şimdi bir oğlum var. ikinciyi de kız gösterirdi .hala kız gösteriyo ammaaa ben ikinciyi istemiyorum o ayrı mesele.yoksa kız bebeklere bitiyoruumm yani bu testin doğruluk payı büyük ama takdir Allahın tabi

ben hamileyim cinseyitini bilmiyorum yaptım az önce.küçük küçük daire döndü sonrada geniş geniş daire döndü kızmı olacak şimdi.hayırlı,sağlıklı olsun inşallah.bir oğlum var buda kız olursa değmesinler keyfine.önce sağlıklı oması tabiki.allah herkezin gönlüne göre versin inşallah..

Allah gönlüne göre versin canım.umarım sağlıklı sıhatli bebeğine kavuşursun...ama kız başka oluyo sanırım.annenin sırdaşı yaa var mı ötesi

bana çin takviminde kız dedi baska fallarda kız dedi tek bu erkek cıkmıstı vede beebğimm erkek

ayyyyyyyyyy.çok heyecanlandım şimdi.ben de yaptım ve kız çıktı.2 hafta sonra öğrenicez cinsiyetini inşallah.

KIZLAR BENIM AYIN 22 DE BELLI OLCAK BEBIS
TUTUYOMU TUTMUYOMU YAZARIM :CüvCüv:

Çin takvimi de dahil benim yaptığım bütün bu testlerde hep kız çıkıyo.. Haliyle hevesleniyorum..
Es kaza oğlum olursa hesabını hepinizden sorcam haberiniz olsun.. Heveslendiriyosunuz beni böyle!!

kız dıyo bu alyans bana walla :) hftaya pzt doktora gıdıcem 16+4 de ıns goruruz bu sefer :)

arkadaslar eski yunan zamanlarında yapılann bir sistemmiş bu ister hamileye ister bekara ister cocuğu olmusa herkeste doğru sonuc verior (tabi takdir allahın) alyansın içinden saç teli gecirilipp yapılacak kişinin sağ avucunun içinde kıpırdamadan bekletilir sağa sola hareket ederse erkek daire çizerse kız demektirr cocuğu olmus annelerde sırasıyla deneyinn bakalım doğruu sonuc vercekmi ben denedimm kimde yaptıysam doğru cıktıı buyrunnnnnnnnn

beyza öncelikle bu paylaşımın için sana çok teşekkür ederim.ben henüz hamiş değilim ama sırf meraktan yaptım inanırmısın? hem sağa sola döndü hem daire çizdi yani ne olacağı belli değil.çok güldüm.kaydirigubbakcemile3 Rabbim bütün hamilelere hayırlı,sıhhatli,güzel evlatlar versin.cinsiyet çok önemsiz.yeterki sağlıklı olsun evlatlarınız ama insan yinede önceden merak ediyor..sağol paylaşımın için canım...herkese hayırlı doğumlar.........ANNEMİN demesi gibi biiir avazda kurtulun İNŞALLAH.........amin drısı başıma seneye ...:emir_bebek:

beyza öncelikle bu paylaşımın için sana çok teşekkür ederim.ben henüz hamiş değilim ama sırf meraktan yaptım inanırmısın? hem sağa sola döndü hem daire çizdi yani ne olacağı belli değil.çok güldüm.kaydirigubbakcemile3 Rabbim bütün hamilelere hayırlı,sıhhatli,güzel evlatlar versin.cinsiyet çok önemsiz.yeterki sağlıklı olsun evlatlarınız ama insan yinede önceden merak ediyor..sağol paylaşımın için canım...herkese hayırlı doğumlar.........ANNEMİN demesi gibi biiir avazda kurtulun İNŞALLAH.........amin drısı başıma seneye ...:emir_bebek:

saoll tatlımmda sunu diyimm 2 kere yaptın 1.si farklı 2.simi farklı sallandı yoksa bikere sallandığında farklımı sallandıı anlamadımm tmm takdir allahın ama bu hiçç yanılmıoo yaa kesinlikle doğru cıkıo arkadası çin takvimi yanılttı ama bu yanıltmadıı sositososito

sölemeden gecmeyeyim teyzemin kızına yaptım bebeğe erkek dedi yüzük dün öğrendii vede bebek erkekmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş delikafadulden delikafadulden delikafadulden

X