Güneş Gözlükleri Optelli güneş gözlükleri

ben 2 sene önce 80 tlye almıştım çok da severek takıyordum bu sabah sapı elimde kaldı :KK43:(

:KK52:
neeeeee 60 mı 80 mi..??
allahım ne olck bnm bu halim ..:):)
bn raybann wayfarer göslüğünü 250 ye aldım !! ve bu %50 indrmli hali .. normalde 508 flnlar..
allahım allahımmm....:KK14: ne olacam bn böyle..:KK14:
neyse bu gözlük spor oldugu için bi tane de şık bise istiyordm bu markadan alırım onu da:63:
kalitelymişte güzell model varmı arkadaslar ?:78:

Son düzenleme:
:KK52:
neeeeee 60 mı 80 mi..??
allahım ne olck bnm bu halim ..:):)
bn raybann wayfarer göslüğünü 250 ye aldım !! ve bu %50 indrmli hali .. normalde 508 flnlar..
allahım allahımmm....:KK14: ne olacam bn böyle..:KK14:
neyse bu gözlük spor oldugu için bi tane de şık bise istiyordm bu markadan alırım onu da:63:
kalitelymişte güzell model varmı arkadaslar ?:78:

artık 60 a yoktur bence ama ben de rayban alamayanlardanım , işe başlarsam inşallah bir tane de kaliteli birşey alırım..kırmızı gözlük de seviyorum, renk renk lazım aslında ya ...gerçi genelde gözlükleri kafama takıyorum o da ayrı bir muamma, hiç gözüme taktığım olmuyor :KK70::KK70:

artık 60 a yoktur bence ama ben de rayban alamayanlardanım , işe başlarsam inşallah bir tane de kaliteli birşey alırım..kırmızı gözlük de seviyorum, renk renk lazım aslında ya ...gerçi genelde gözlükleri kafama takıyorum o da ayrı bir muamma, hiç gözüme taktığım olmuyor :KK70::KK70:

bn o wayfarern beyaznı aldım kısın ama kısın daha cok takmıstım şimdi hiç tkmadım ..:):)
ama dediğim gibi şık bişe de istiyorum (normlde hep spor giyerm bn) mango da cok güzel göslkler oluyor hemde 40 lira faln ama korkuyodm kalitesz cam mı diye acaba .. şimdi de gördüm arkadaslar gözlüğe hem kaliteli hem ucuz diyorlar ordan mı alsam dedim .. :)
ama haklısn renk renk olmalı aslınddaaa:KK52:

benim gözlüğün garantisi dolmuş malesef...neyse 1 aya göz grupta indirim başlar o zaman alırım artık, yine klasik bi şeyler istiyorum şimdilik kenarları parlak parlak sırıtsa da ray banimle idare edicem.((

yaaa inanmıyorum ben markafonide gördüm ama çok ucuz demekki keliteli değil diye hiç bakmadım.çok üzüldüm şimdi yaa gitti 35tlye gözlük:KK43:

Markafoni'den almadığınıza pişman olmayın,tedarikçi firma ile anlaşamamışlar yollamadılar Optellileri 1 ay oldu nerdeyse.

trendyol'da var şu an 34.99 TL :KK52:
bir de "orselli" diye bir marka ile beraber o da 29.99 TL
kaliteli midir bu kadar ucuza alsam mı almasam mı kararsızım ya :26:

Son düzenleme:
kızlar bende şimdi trendyoldan bakıyorum 35 tl alsam mı acaba?
bilgisi olan ve trendyoldan alışveriş yapan bilgi versin lütfen..

evet yaa ucuz olunca kalitesizdir düşüncesi çok yaygın bizlerde:)
bazen ucuza çok kaliteli şeyler olabiliyor.umarım bu gözlükte öledir.
çünkü almayı düşünüyom:)

ama bir yerde araştırdım orselli orta derece italyan markasıymış.
iyi koruyomuş alanların yorumlarını okudum baya memnun gözüküyolar.

evet yaa ucuz olunca kalitesizdir düşüncesi çok yaygın bizlerde:)
bazen ucuza çok kaliteli şeyler olabiliyor.umarım bu gözlükte öledir.
çünkü almayı düşünüyom:)

ama bir yerde araştırdım orselli orta derece italyan markasıymış.
iyi koruyomuş alanların yorumlarını okudum baya memnun gözüküyolar.

ben de dün optelli marka güneş gözlüğü aldım 80tlye..fiyatı ve kalitesi konusunda bilginiz var mı, uygun almış mıyım acaba ?
Iyi gunler benim bir sikintim var..
Gozluk aldim ama garantisinde kase yok..
Optige dair tek bir iz yok ne yapmaliyim ben kafayi yiyecem.

Iyi gunler benim bir sikintim var..
Gozluk aldim ama garantisinde kase yok..
Optige dair tek bir iz yok ne yapmaliyim ben kafayi yiyecem.
pek bilemiyorum, gidip kaşeletsen uzak bir yerde miydi?
genelde zaten garantisini kullanmaya pek gerek kalmıyor, kaç yılmış ki garantisi?

pek bilemiyorum, gidip kaşeletsen uzak bir yerde miydi?
genelde zaten garantisini kullanmaya pek gerek kalmıyor, kaç yılmış ki garantisi?
2 yildi bugun gittim kase bastirdim..
Iyi oldu en azindan icim rahat etti..
Ama galiba kazik yedim neyse canim sagolsun ya..

X