Gelinlik Modelleri nasıl gelinliğim????

pamukluprenses

Cennet kokulu oglum....
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
564
7
38
gelnlkkopya.jpg

koldaki cicek olmayacak onun yerine askı olacka iki koldada sıra taş şeklinde

gögüsten başlayan ve yogunluğu aşağıya dogru azalan taş işlemeleri yapılacak

bu prova gelinliği oldugu için üstünde taş yok

Son düzenleme:
cnm askı kısmındaki tülü sevmedim bide çokkk düzzz üst kısmıı taşlarla işlemelerle renklendirebilirsin etek kısmı güzel..güle güle giy cnm bnm..

kızlar bı duşunun o gelınlıgı kendımızın gıycegını ve begenmedım yorumları alın hıç heves kalırmı ıçımızde şahsen benım kalmazdı demekkı o arkadasımız bunu begenmış almış begenen arkadaslarımızda guzel olmuş der onu kırmaz belkıde gelınlık sahıbının hoşuna gider zevkler ve renkler tartışılmaz faka benbıle yorumları okurken çok uzuluyorum

yorumlarınız için teşekkürler ama ben begendim ayrıca giyebileceğim belli modellerden
begenmemenizi anlıyorum cünkü siz acınca böle incecik bi gelin bekliyosunuz onuda göremeyince begenmemiş olabilirsin fikirlerine saygı duyuyor ve teşekkür ederim

Allah bir yastıkta kocatsın canım, herkes herşeyi beğenmek zorunda değil, senin içine sindiyse gerisi boştur.

bu arada taşla süsleme göğüsten bele kadar inecek mi? bu haliyle çok sade duruyor ama süslemeyle çok daha değişik olacağına inanıyorum ..çünkü benimki seninkinden bile sadeydi...
ayrıca arkasını merak ettim???

göğüs kısmı taşlandırıldımı gayette güzel olur.
sen güzel olmamaış yorumlarına bakma canım herkes herşeyi beğense bukadar model olmazdı dünyada.
Allah mesut etsin şimdiden

evet taş süslemesi belle hatta bi kaç yerde daha bile aşağıya inecek arkası düz cok uzun ve ışıl ışıl bi duvak olacagı için cok detay yok

taşlarla hareketlendiği zaman güzel olacak bence. eşinin boyu müsaitse fazladan yüksek topuklu ayakkabı giy. saçını da salık bırakma derim. Allah bir yatıkta kocatsın. darısı başıma inşallah. Amin :)

bi de yan durmuşsun, belinde bolluk var görünüyo galiba o yüzden. kiloluyum diye çok bol duran bişey giyme. gerekirse altına gelinlik için yapılan zımbırtılar var, vücuda şekil veriyo onlardan giyersin.

arkadaşlarıma katılıyorum canım göğüs kısmı biraz boş kalmış,taşlarla hareketlendirmelisin.üst kısmı beyaz geceliği andırıyor sanki fakat alt kısmı değişik we hoş gerçekten.

ben begendim pamukprensesim
icinede sindiyse tamamdir
zaten belirtmissinde taslarla daha detayli islenilcegini
eee duvaginda alimli olucakmis
makyaj sac bas derken
gerkcekdende prenses gibi olucagina inaniyorum

bende beğendim cnm, hatta bu gelinliğin dediğin gibi taşlarla işlenmiş halini görmüştim yine biyerde we çok hoşuma gitmişti, bide onun kenarında parlak tül wardı..gayet sade we güzel bi gelinlik bence...özellikle o yandan pileli gibi aşağıya doğru inişi çok hoş..

önemli olan senin içine sinmesi, bende aldım gelinliğimi we burda paylaştımda, güzel yorumlara sewniorum tabiki ama inan beğenmedim yazanlarada hiç üzülmedim çünkü okadar beğenerek aldımki baktıkça sewindirik oluorumkaydirigubbakcemile3

sende içine sindiyse takma gerisini, untma her gelin güzeldir her gelinlik güzeldiropuyorumnanaktan

X