Lekeler, Çiller Eritretin jel

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
böcüğüm benım de sureklı aynu yerde ve cevresınde cıkıyor sıvılcelerım 22 yasıma kadar sıvılce bılmezdım ne olduysa gecen sene bu sene sıvılcede kurtaramıyorum yanaklarımı ustelık kahve rengı lekelerı de kalıyor sureklı aynı yerde cıktıkları ıcın goruntu cok rahatsız edıcı oluyor
kullansam en azndan aynı yerlerde cıkmasını onler mı ne dersın

böcüğüm benım de sureklı aynu yerde ve cevresınde cıkıyor sıvılcelerım 22 yasıma kadar sıvılce bılmezdım ne olduysa gecen sene bu sene sıvılcede kurtaramıyorum yanaklarımı ustelık kahve rengı lekelerı de kalıyor sureklı aynı yerde cıktıkları ıcın goruntu cok rahatsız edıcı oluyor
kullansam en azndan aynı yerlerde cıkmasını onler mı ne dersın

canım benim de sivilceler üniversite son sınıfta çıkmıştı... önce istersen bir dermatolağa git... çünkü ben de ilk başlarda bir sürü şey denedim ama hiç işe yaramadı... en son da meşhur ilaç roaccutane kullanmak zorunda kaldım... yani içten kaynaklanan bir durum büyük ihtimalle bu ergenlik sonrası sivilceler...

oynamamaya çalış ki izi kalmasın... ama genelde bir yer seçtiler mi hep ordan çıkmaya bayılıyorlar... doktor yazmıştı bana... toparlandı cildim... benim şu an regl dönemim dışında pek sivilce çıkmıyor ama izlerinden kurtulmak istiyorum... regl dönemim yaklaşırken de daha önce çıkan bölgelere de sürüyorum çıkması ihtimallerine karşı...

bak son bir haftadır acnevit yüz temizleme jeli kullanıyorum ve eritretin sürmedim... alnımda bikaç yaramaz şey var bu akşam sürerin artık... her yeni sivilce iz demek evet... ve benim cildim de çabuk iyileşmez...

istersen bu ilacı almadan yüz temizleme jeli olarak acnevit dene? onun da lekelere iyi geldiği söyleniyor... ilacı da dermatolağa gidip kullanırsın?

aynen işte ya son sınıfta çıktı düzeltemedim bir türlü bebek gibi cildim vardı benim mahvoldu aynaya bakasım gelmiyor artık.
clean and clear ın akene önlyeyici jelini aldım biraz hafifledi sankı.. ama daha ilacımsı birşeyler lazım çünkü izleri aynen duruyor. akşamları bazen çok hafif kayısı çekirdeği yağı suruyorum ama o da yarıyor mu yaramıyor mu anlayamadım halen..
en iyisi doktora gözükmek.. saol yorumun için canım..
acnevit i de bir araştırayım.

arkadaşlar eritretini sadece akne izleri üzerine mi yok sa tüm yüze mi uygulamak gerekir...

arkadaşlar eritretini sadece akne izleri üzerine mi yok sa tüm yüze mi uygulamak gerekir...

ben lekelerin üzerine ve aknelerin üzerine de sürüyorum... hatta regl dönemi öncesi sivilce çıkma ihtimali olan bölgelerime de sürüyorum ...

kızlar bende eritretin kullanıyorum.ya çok sinir oluyorum çenemde sürekli aynı yerlerde çıkıyo ve çok moral bozucu bi de lekeler var daha doğrusu küçük çöküntüler var.3 ay kullandıktan sonra """Fraksiyonel Lazer""" yaptırmayı düşünüyorum.ben biraz araştırdım ama yaptıran varsa yorumlarını yazsın lütfen...

bende eritretin ve nadixa kullanıyorum ben siyah noktalar için gittim bu kremleri verdi.bide yüzümdeki lekeler için 2 haftaya girdim cok cok etkisini görmedim ama yüzümde dökülmeler başladı bile yüzümün her yerine kullanıyorum.pudra türü seylerle işim olmazda portakal hergün yemek zorundayım bana doktor öle bişey demedi merak ettim bak şimdi doktorun neden öle demiş olabilir?inş kurtulurum bu siyah nokta ve lekelerden benim yüzümde cok sivilce yoktu ama bu kremleri kullanmaya başlayalı yanaklarımda cok cıktı kremin yan etkileriymiş bakalım nolcak

kızlar eritretin kullanırken ayrıca tonik de kullanıyormusunuz?
ben önceden kullanırdım ama şimdi sanki cildimi kuruttuğu için tonik de kurutacakmış gibi geliyor ve kullanmıyorum...

sabah ve akşam aknevit jel ile yıkıyorum... sonra gece yatarken de eritretin sürüyorum... sabah yüzümü yıkadıktan sonra da nemlendirici kullanıp makjay yapıyorum... ama çok sıkıldım fondoten kullanmak zorunda olmaktan... lekelerim de geçmiyor ; yeni sivilceler de çıkıyor... nerdeyse 7-8 aydır kullanıyorum... offf...

siz nasıl yapıyorsunuz?

yani bir haftada dökmüştü sivilcelerimi canım...ama 2 3 aydır kullanıyorum etkisini yitirdi sanırım bir etki yapmıyor artık doktorum değiştirdi benzamisin verdi şimdi

yani bir haftada dökmüştü sivilcelerimi canım...ama 2 3 aydır kullanıyorum etkisini yitirdi sanırım bir etki yapmıyor artık doktorum değiştirdi benzamisin verdi şimdi

sanırım bende de öyle oldu... ağustostan beri kullanıyorum ama sürekli yeni sivilce çıkıyor... özellikle regl dönemi öncesi... sonuncu da biraz gecikme ile alnım da çok çıktı sivilce... sivilceleri kurutuyor ama keşke hiç çıkmasa... ben de gideyim bari doktora...

harikaa bir ilaç yaa 12gündür falan kullanıyorum hem regl de oldum hiç sivlce çıkmadı ve sivlcelerimi sildi resmen ya öyle bir etkisi war.alnım ortası kırmızı gezerdim şmdi tertemiz rengine geri döndü alnım...süpermiş ama kullanmaya dvm edecem 2 ay fln.inşallah bırakınca eskisi gbi olmaz

arkadaşlar ben 4gündür kullanıyorum. sivilcelerim yara gibi oldu bazısı kabukbağladı bazısı kıpkırmızı. suratımda alev alev yanıyor. sizdede böyle oldu mu nolur bi cevap yazın:KK43:

arkadaşlar ben 4gündür kullanıyorum. sivilcelerim yara gibi oldu bazısı kabukbağladı bazısı kıpkırmızı. suratımda alev alev yanıyor. sizdede böyle oldu mu nolur bi cevap yazın:KK43:

ben geçen sene yazın başlamıştım... o zaman tüm yüzüme sürüyordum ama hiç böyle bir sorun olmadı... istersen doktorunla görüş canım...

şimdi ara ara ya da regl dönemi öncesi çıkan sivilceler olunca kullanıyorum...

arkadaslar, doktorum bana, bu jeli cok cok ince süreceksin, yatmadan hemen önce dedi. yani belki siz krem gibi yogun sürüyorsunuzdur, ondan kızarıyordur. benim de özellikle lekeler icin verdi. leke acıcı tritone ile birlikte. bide akne sorunum var tabi. inşallah hepsi geçer. eyvahedigeldismile

benimde yüzümde lekeler var çok rahatsız ediyo beni eritretin iyi gelirmi acaba ne kullandıysam fayda etmedi birde sinoz kremi kullan varmı acaba ne yapacağımı şaşırdım artık lütfen arkadaşlar bana yardımcı olursanız size duacı olurum.

benimde yüzümde lekeler var çok rahatsız ediyo beni eritretin iyi gelirmi acaba ne kullandıysam fayda etmedi birde sinoz kremi kullan varmı acaba ne yapacağımı şaşırdım artık lütfen arkadaşlar bana yardımcı olursanız size duacı olurum.

bende lekelere çok fazla etki etmedi canım... uzun bir süre sürekli kullandım... her akşam gibi... şimdi de ihtiyaç duydukça kullanıyorum ; yani regl dönemi öncesi sivilceler çıktığı zaman... sivilceleri çabuk söndürüyor o yüzden de lekelenmeyi önlüyor ama eski lekelere etkisi olmadı bende...

bende lekelere çok fazla etki etmedi canım... uzun bir süre sürekli kullandım... her akşam gibi... şimdi de ihtiyaç duydukça kullanıyorum ; yani regl dönemi öncesi sivilceler çıktığı zaman... sivilceleri çabuk söndürüyor o yüzden de lekelenmeyi önlüyor ama eski lekelere etkisi olmadı bende...

yaaa..benneyaptımki benım de izlerim için verdi bugün doktorum, aktif sivilcem yok benim. eğer lekeye iyi gelmeyecekse kullanmayayım ben de o zaman

X