Bir erkeğin önce neresine bakarsınız?

bir erkeğin ilk nesine bakarsınız:)

• Ankete Katılan
    842

kronick

bize her yer TRABZON:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.807
29
43
evet arkadaşlar...başlık gayet açıklayıcı aslında:)diyelimki biriyle tanışacaksınız yada yolda gördüğünüz birinden çok etkilendiniz.önce neresine bakarsınız?evli olanlar eşlerini baz alarak cevaplayabilirler...
valla çok ciddi soruyorum:)herkes dürüst cevap versin lütfen:)

iyi de kronik keşke önce sen bi cevap verseydin ; hani bilelim sen nereye bakıyosun sonra da biz veririz :Roflol: :Roflol:

neyse hadi ilk ben söyleyim o zaman; benim için gözler önemlidir.sadece erkekte değil, tanıştığım yada görüştüğüm herkesin önce gözlerine bakarım..:1closedeyes: samimi olup olmadığını anlayabilmek için belki de kimbilirr ...

patladınızmı kardeşimmm....:mymeka: az bekleyin önce ben cevap veriimm:1ninca:

efendim ne yalan söyleyeyim..eğer bu erkekten hoşlanmışsam ben ilk kalçalarına bakarım:)))
netekim eşimide ilk ööle beğendim:Roflol:

patladınızmı kardeşimmm....:mymeka: az bekleyin önce ben cevap veriimm:1ninca:

efendim ne yalan söyleyeyim..eğer bu erkekten hoşlanmışsam ben ilk kalçalarına bakarım:)))
netekim eşimide ilk ööle beğendim:Roflol:

:1shok: hmm ilginççç...nedense bu kadınlar böyle ..ama onlar bizimkine baksa kızarız dimi kronik :mymeka: sen niye bakıyosun o zaman :1closedeyes:

tabiki iyice incelerim ama elleri güzel değilse başlamadan bitmiştir ve ayakkabılarıda çok önemlidir benim için,tertemiz olmalı.

:1shok: hmm ilginççç...nedense bu kadınlar böyle ..ama onlar bizimkine baksa kızarız dimi kronik :mymeka: sen niye bakıyosun o zaman :1closedeyes:

bakmışlardırda biz o zaman anlamamışızdır minerwa:Roflol:

Benim için önemli olan ellerdir!!
Temiz ve bakımlı ise benden geçer not almış demektir.
Eşimin elleri mi?Geçer not almasaydı,benimle evlenebilir miydi?

ben tipine bakmam kesinlikle hemen ilginç gelebilir ama hemen ayakkabılarına bakarım ben bir insanın ayakkabısı o insanını kişiliğini yansıtıyor diye düşünürüm he birde kaşlarına bakarım..........

ben yıllardır öyle alıcı gözüyle birine bakmadım.en son 20 yıl önce mmmmmm dur bakiiim neresine bakmıştım hah tamam gözlerine bakmıştım.iyi bakmışım ki şimdi evliyiz.

Kesinlikle ilk önce gözlerine ve gülüşüne bakarım.Kocacımın gülüşüne hastayım zati. Gözleri desen bir içim su, yaflum beee:asigim:

DİĞER Evlendiğimden beri bakmadan geçiyorum erkeklerin yanından:Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:

ben de ilk önce gözlerine bakardım ama şimdi evliyim bakmam:Roflol: :Roflol: :Roflol:

Önce gözlerine bakarım sonra sırayla ;

Dudaklar,dişler,mimikler,eller,omuzlar..Daha doğrusu bakar-dım..:) Önceden..

boyuna posuna bakarım, eşimin de boyuna posuna bakmıştım önce sonra ellerine kaşına gözüne özellikle kirpiklerine bakmıştım:smiley-cool: :1yes2:

X