tüp bebek transferi sonrası yaşananlar!!!

yok canım ika tane transfer oldu bu günde kan tahlili yaptırdım 37 çıktı 3 güne kalmaz tekmi veya ikizmi belli olucak

hani artık tek embriyo yapılıyo yaa senin durumun mu farklıydı? ondan sordum canımm aslında bizde çok istiyoruz ikiz olsun ama yapmıyolar.. biziim ilk denememizz...

evet canım benimde tek transfer yapıldı yönetmelikler değişmiş.bizde çok ısrar ettik ama tek dedi doktorumuz ama özel durumlarda riske atmamak için yani yaş,yumurta sayısı gibi durumlarda fazla embriyo transferi yapabiliyolarmış.benimde 9.günüm sabırla bekliyorum erken yapmıcam test.Allah hepimiz için hayırlısını versin...

Son düzenleme:
Doğru sölüyosun canım tek embiriyo konuyor artık ama bneim durumum farklı bende yumurtalıklar toplandıktan sonra anesteziyi üzerimden atamadım artı karnım çok şişti kabızda oldum bu yüzden doktorum tranferin hemen gerçekleşmicanı toplanan 48 tane yumurtadan 17 tanesi çok sağlıklı tuttu ve bu embiriyolar 25 gün süreliğine donduruldu yani anlıcan 25 gün benim 17 tane embiriyom beklemede kaldı doktorumuzdan iki tane transfer istediğimizde olabilir bi sakıncası yok sizin embiriyolar dondurulduğu ve 25 gün bekletildiği için 2 tane koymamızda bi sakınca yok dedi eyer topladıktan sonra dondurmayıp direk tranfer işlemine vakit kaybetmeden başlamış olsaydık zaten 1 adet konulacaktı zaten şuanki bizim bildiğimiz 30 yaş üstü ister dondurulsun ister dondurulmasın 2 tane koyma şansları var ama şayet 30 yaş altına dondurulmamış embiriyolar 2 tane koyulmuyor ancak dondurulmuş olursa ve yaklaşık 1 ay beklerlerse 30 yaş altına 2 tane koymakta sakınca yok

gamze çok gözünüz aydın darısı bizlerin başına olsun dua et bizlerede talım...kan testini kaçınçı gün yaptırdın da 37 çıktı:nazar:

gamze çok gözünüz aydın darısı bizlerin başına olsun dua et bizlerede talım...kan testini kaçınçı gün yaptırdın da 37 çıktı:nazar:

saol canım teşekkür ederim aslında 13 gün sonra yap kan tahlilini dedi doktor bana ama ben beklemekten sıkıldım merakta var 10 günü önce idrar tahlili yaptım 2 tane çizgi çıktı birisi silikti ama yinede belliydi silik olmasına rahmen hemen doktoru aradım durmu bildirmek için doktorumuz gözün aydın hamilesin artık dedi sonra ertesi gün yani 11 günüde kan tahlili yaptırdım 37 çıktı tekrar doktorumu aradım çok güzel herşey dedi yarın 13 günü oluyor bakalım değer kaç olucak doktorumuz dediki eyer yarınki değerin 100 üzeri çıkarsa ikiz olma olasılığı çok fazla dedi bizde merakla hemen sabah olmasını bekliyoruz bakalım bu sefer değer kaç çıkıcak

Kızlar slm bilgisi olan warsa yardımcı olsun lütfen ? Tup bebek transferden 4. Gun sonra vūcudunda ateş hisseden war mı ? Ellerim ayaklarım donuo ama yanıyorm sanki warmı böle bişiler yaşayan warsa ise ne yapmam lazım ????

Kızlar slm bilgisi olan warsa yardımcı olsun lütfen ? Tup bebek transferden 4. Gun sonra vūcudunda ateş hisseden war mı ? Ellerim ayaklarım donuo ama yanıyorm sanki warmı böle bişiler yaşayan warsa ise ne yapmam lazım ????

Hayirli olsun transferiniz..umarim pozitif olurr ..normal brlirtin panik yapma rahat ol stress asla yok..asla..

Canım ınsallah hamılesındır. Belırtı falan arama moralını bozma bosyere derım. Bende bu soruyu bu sıtede defalarca sordum. Cok taktım ama asıl olan belırtı falan olmuyor. Yanı benım hıc belırtım olmadı. 9. Gun dayanamadım. ıdrar testı yaptım sonuc negatıftı ama cok sukur 10. Gun kanda degerım 61 cıktı ve 8. Haftaya kadar hala belırtım yoktu 8. Haftada hafıf bulantı basladı. ıcını ferah tut.

Selam kızlar lütfen fikri olan yardım etsin bugün transfer sonrası 12. Gunüm idrar testi yaptım ama arada negatif çıktı :KK43:(( test gunüm cuma gunü aslında ama hiç bir şey yok :KK43:( idrar da negatif görüp de kanda pozitif gören warmı ? Lütfen yardımcı olun ne yapsam bilmiyorm acaba yarın kan mı versem deliricem yaaaa :KK43:(((( bu benim 2. Denemem

Selam kızlar lütfen fikri olan yardım etsin bugün transfer sonrası 12. Gunüm idrar testi yaptım ama arada negatif çıktı :KK43:(( test gunüm cuma gunü aslında ama hiç bir şey yok :KK43:( idrar da negatif görüp de kanda pozitif gören warmı ? Lütfen yardımcı olun ne yapsam bilmiyorm acaba yarın kan mı versem deliricem yaaaa :KK43:(((( bu benim 2. Denemem[/QUOTE

Acaba gidip şimdimi yaptırsam ?? Bnm gibi olan warmı ??

Selam kızlar lütfen fikri olan yardım etsin bugün transfer sonrası 12. Gunüm idrar testi yaptım ama arada negatif çıktı :KK43:(( test gunüm cuma gunü aslında ama hiç bir şey yok :KK43:( idrar da negatif görüp de kanda pozitif gören warmı ? Lütfen yardımcı olun ne yapsam bilmiyorm acaba yarın kan mı versem deliricem yaaaa :KK43:(((( bu benim 2. Denemem[/QUOTE

Acaba gidip şimdimi yaptırsam ?? Bnm gibi olan warmı ??

Ya hiç mi kimse yok lütfen yardımcı olun

tüp bebekte ilk denemem ve merak ettiklerim var.herkeste farklı belirtilerin olduğunu bilsem de öğrenmek istyorum transferden sonra ilk günden itibaren neler yaşadınız.pozitif sonuç alanlara da soruyorum negatif sonuc alanlara da lütfen yardımcı olun.bugün 9.günüm ve 3gün kaldı öğrenmeme.pek fazla belirtim yok .sadece beyaz akıntı.şimdiden teşekkürler.....

senin gene 3 günün kalmış benim 9 günüm var ögrenmeye beklemek gerçekten çok zormuşşşş.... inşşşş herşey gönlümüze göre olur..

Herkese mrb
dün transferin 9.gunuydu kan testi 92 çıktı yarın yine yapılacak kan testi.insallah 2 ye katlar .2 tane transfer edildi bu arada

kızlar benımde transferimin 7.günü cok heyecanlıyım tutmadımı diyede stress yapmaya başladım..(

kızlar benımde transferimin 7.günü cok heyecanlıyım tutmadımı diyede stress yapmaya başladım..(
Benim de 4. Gunum hem zaman gecsin test gunum gelsin bi an once istiyorum hem de korkuyorum nasl kan vericem kalbim duracak diyorum. Testlerden yana cok sansizim ama umudumu koruyorum. Senin az kalmis. Insallh guzel haberler verirsin bize. Nasil geciyo karamsarlik varmi? Ben cok dusunuyorum cok karisik duygular icindeyim. Disariyi dusunmuyorum hic sanki hayat akmiyor kasiyorum galiba biraz rahat olmaya calisiyorum ama dusunmeden de edemiyorum.

Benim de 4. Gunum hem zaman gecsin test gunum gelsin bi an once istiyorum hem de korkuyorum nasl kan vericem kalbim duracak diyorum. Testlerden yana cok sansizim ama umudumu koruyorum. Senin az kalmis. Insallh guzel haberler verirsin bize. Nasil geciyo karamsarlik varmi? Ben cok dusunuyorum cok karisik duygular icindeyim. Disariyi dusunmuyorum hic sanki hayat akmiyor kasiyorum galiba biraz rahat olmaya calisiyorum ama dusunmeden de edemiyorum.

bende 2 gündür kasıyorum kendımı.sen cok kasma kendını belkıde bebişlerin tutunmamişdır tutunurlar Allahın ıznıyle.benım ılk denemem ilk günler çabuk geçtı 2 gundur cok düsünmeye başladım.benim 3 gundur ara ara hafıf adet sancısına benzer agrılarım oluyo bıde transferin 2.günden sağ kasıgımda batma çekılme hissedıyodum.bazılarında hiç belirti olmuyomuş.ne iyi etdin cvb yazdın benimle aynı durumda olan bırıyle paylaşmaq iyi geldı inşallah güzel haberlerımızıde duyururuz burdan:)

bende 2 gündür kasıyorum kendımı.sen cok kasma kendını belkıde bebişlerin tutunmamişdır tutunurlar Allahın ıznıyle.benım ılk denemem ilk günler çabuk geçtı 2 gundur cok düsünmeye başladım.benim 3 gundur ara ara hafıf adet sancısına benzer agrılarım oluyo bıde transferin 2.günden sağ kasıgımda batma çekılme hissedıyodum.bazılarında hiç belirti olmuyomuş.ne iyi etdin cvb yazdın benimle aynı durumda olan bırıyle paylaşmaq iyi geldı inşallah güzel haberlerımızıde duyururuz burdan:)

yalniş yazdgımı yeni fark etdım:KK1: yani 4-5 gün içinde tutunuyolar ya ondan dedım tutunmamişlardır belkı yani stress yapma tutsun Allahın iznıle.pozitif düşünelim pozitif çıkar inşallah..

öncelikle niciniz çok güzel.umarım ilk denemenizde böyle olur. ben düşüklerle sonuçlanan iki hamilelik geçirdim. o bitmez 12 günde, ilk hamileliğimde hamileliğin her belirtisini yaşadım. tek gebelikmiş. ikincisinde ise hiçbir belirti yaşamadım. test yaptırmaya bile gitmemeyi düşündüm. eşimin zoruyla gittim. ve sonuç pozitif. dahası ikizmiş. o yüzden kafanıza fazla takmayın. iyi düşünün iyi olsun. sevgilerle.

Ayyy okurken bile tuaf oldum

X