Saç Rengi ve Saç Boyama Kışkırtıcı kahve hakkında bilgisi olanlar ??

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
kızlarr yaa sacına kıskırtıcı surunce memnuun kalan warmı yada resım ekleyebılecek olan..lutfenn acılllll.yada o renge benzettıgınız netten herhangı bı unlunun resmını koyarmısınzzzzz

ben saçımı boyattım çok güzel oldu herkes çok beğendi boyattıktan sonra öğrendim bende adını .D...GErçektn güzel duruyo resim eklemek isterdim ama 1,5 ay kadar oldu turuncu gibi bi renk vardı saçımda aktı şuan karıştı renkler..
ama tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

9kt1k2.jpg

bunun gibi bişey olmuştu benimki ama dedim ya altında sarıyla turuncu arası bi renk var benim hafiften güneşte parlıyodu .D

Bende turunculukları kapattı cnm ama dediğim gibi parlama yapıyodu belliydi yani sadece kahve olmadığı yıkadıkça daha da farketti rengi,zaten şuan karmakarışık kaydirigubbakcemile3

bende bayramda kışkırtıcı kahveye boyatıcam saçımı ama suan röfle var saçımda nasıl durur acaba..birde hangi markanınki daha iyidir ki..boyayı kendim alıp gıdıcem kuaföre

kolestonda var sanırım zaten diğerlerinde görmedim ben ama benimkini kuaförümde koleston ile boyamıştı. yerimseniben

ben röflenin üstüne koleston kışkırtıcı kahve boyadım süper kapattı.çok tatlı bi renk bence bende bağımlılık yaptı başka bi kahve boyadığımda beğenmiyorum artık... hem koyu hem kahve duruyor... her tene yakışır mı bilemem ama ben buğday tenliyim ve tavsiye ediyorum...

X