2009 LCW Bahar Yaz Waikiki Bebek Giysileri

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48

LC vaikiki kırmızı erkek çocuğu ve kız cocuğu tşört ve etekleri

http://www.modarehberi.tk/moda-defile/modeli

LCWAİKİKİ Tşört çeşitleri

LCW Kot elbise modeli ve uzun kollu kazak modeli
lcw ürünleri olarak bebeklere zengin bir kreasyon ve çeşit sunmaktadır. Gerçekten şunu belirteyimki lc wakiki çocuk giyimde oldukca iyi ben bir genç olarak kardeşimi hep kıskanıyorum çünkü annem ve babam hep lc vaikiki den kardeşimi giyindiriyorlar. Ankarada lc waikiki satan mağzaların en büyüğü kızılayda bilginiz varmı bilmiyorum ama 2009 lcw bayan giyim modasında bir önçü diyebilirim. lc waikiki bayan ve genç kız ve Genç erkeklere caket ve kazakta o kadar çok çeşit sunuyorki ben bile lc vaıkıkı mağzasına girdiğimde şaşırdım kaldım. Çocuk lcw 2009 bahar kolleksiyonu veyaz kolleksiyonunda farklıbir tarz sergilemiş açık renklerin hakim olduğu bu yeni çıkan kreasyonda bol bol sarı beyaz ve penbe renkli elbiseler ve takımlar sunmuşlar. lc waikiki 2009 bahar şitlerini istanbul mağzasında ve izmir lc wakıkı mağzalarında farklı uçuk ve değişik modelleri bulabilirsiniz. LCW ürünlerinin fiyatları ise piyasadaki diger ürünlere göre fiyat çok çok ucuz dur. En çok satan çocuk takımları ve en çok satan bebek tşörtlerini bu mağzalarda bulabilirsiniz. www. yenimoda.blogspot.com ailesi olarak Lcv ye başarılar dileriz. Mutlu kalın bizde kalin.
modarehberi.tk

oğlum 2.5 yaşında ama giyim konusunda şimdiden seçme hakkını kullanmaya başladı.
renkli desenli canlı giysileri seviyor en çok sevdiği renkler turuncu ve yeşil.
bu renkleri de lcwaikiki de bolca bulabiliyoruz haliyle ordan alışveriş yapıyoruz fiyatlar da eskiye oranla baya düştü ama ben çok kaliteli bulmuyorum özellikle yetişkin reyonunu.
paylaşım için teşekkürler

X